Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alimpije isti Radonjic kad govori.
    Prica 15 min a nista ne kaze )))
    Mirko Svemirko je konacno otisao iz Zvezde
    Last edited by Laza Kacanski; 07-08-17, 11:21.

    Comment


    • Kaže Alimpije da neće biti manje od dva, a više od tri strana pojačanja.

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Kaže Alimpije da neće biti manje od dva, a više od tri strana pojačanja.
        Imamo Feldina bice jos ne manje od dva niti vise od 3 pojacanja. To je rekao.
        Inace Niger Wilijams uopste nije prvi pik za potpis na pleju.
        To je info od novinara koji je bio u Pioniru.

        Comment


        • To je izjavio i juce a mogli smo i sami da pretpostavimo kao i uvek

          Comment


          • Originally posted by Genije10 View Post
            Ja vam predlazem da pogledate njegove klipove i utakmice u Niznjem. Ono u Makabiju sto je bilo to nije taj igrac. Pogledajte samo klip koji sam ja postavio. Mnogo je bitno da se igracu pruzi prava uloga u timu. Ako ces ti da dovedes Rudda i da ga drzis kao strec dok pik igra Danga i Jovanovic jbg. Nemoj ga dovoditi. Ali ako ces da mu das ulogu da bude nosilac uz ovaj roster nas, to bi izgledalo fenomenalno. A onda pogledas tranziciju uz petorku Lessort-Rudd-Danga-Feldine-Radicevic. Svi mogu da preuzmu i da brane koga hoces. A kad uhvate loptu svi su iza ledja protivniku.
            Jos imas na 4 dva razlicita igraca. A obojica odlicni sa loptom u rukama. Ovaj drugi 211 a barata loptom kao krilo.

            @ MannyCalavera

            Ja sam tebi koliko se sjecam vec i rekao za Lessorta da se dogovaraju kako da to urade. Bekap ne postoji trenutno, da ja znam jbg.
            Koliko se sjecam, gotovo da je sam izbaci Makabi iz EC prosle godine.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Imamo Feldina bice jos ne manje od dva niti vise od 3 pojacanja. To je rekao.
              Inace Niger Wilijams uopste nije prvi pik za potpis na pleju.
              To je info od novinara koji je bio u Pioniru.
              Posto nama prvi pik uvjek izmigolji, racunam da je Wilijams gotova stvar.

              Comment


              • Ne znam sta da mislim o Victoru Ruddu.
                Nije on toliko glup igrac kao sto se predstavlja, ali je kamenjar epskih razmjera.
                Vidjeli smo kako ga je Simon ubio odbranom, to moze svako protiv Victora odmaknes mu se 2 metra i logicno da ce sutati.
                Zna da spusti dobru loptu na centra i da vrti nekada dobar pik, nesto kao Miller-Cirbes saradnja sa centrom.
                Victor je takodje veoma atletican i eksplozivan igrac, ima takodje solidnu brzinu za svoju poziciju.
                Ja iskreno bih volio da dodje jer bi to bio dobar tandem Rudd-Jankovic zato sto su razliciti igraci, prije bih volio da on dodje nego Ostin.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Alimpije isti Radonjic kad govori.
                  Prica 15 min a nista ne kaze )))
                  Mirko Svemirko je konacno otisao iz Zvezde
                  A sta si ocekivao da konkretno kaze, decko odgovara na postavljenja pitanje,da ga je neko pitao nesto konkretno oko igraca mozda bi i direktno odgovorio. Ponekad ocekujete da ce treneri da izadju iz klise odgovora a to se nece desiti, barem ne u KKCZ. Rekao je to sto je imao da kaze, kratko, jasno i bez mnogo zamuckivanja. Drugi je padez sto bi mi voleli da je rekao da ce sutra da se pojavi na treningu x igrac na mestu playa, a y igrac na mestu pipaca vrha table, naravno pod uslovom da su ti igraci prosli strogu kontrolu forumase sirom nasih prostora. Bez tog aprovala ne moze da potpise, jer forumasi znaju najbolje.

                  Comment


                  • Originally posted by vinetu View Post
                    prije bih volio da on dodje nego Ostin.
                    koji sad Ostin, to je gotova prica

                    Comment


                    • Originally posted by djuras View Post
                      koji sad Ostin, to je gotova prica
                      Austin Daye. To mu je ime

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        A sta si ocekivao da konkretno kaze, decko odgovara na postavljenja pitanje,da ga je neko pitao nesto konkretno oko igraca mozda bi i direktno odgovorio. Ponekad ocekujete da ce treneri da izadju iz klise odgovora a to se nece desiti, barem ne u KKCZ. Rekao je to sto je imao da kaze, kratko, jasno i bez mnogo zamuckivanja. Drugi je padez sto bi mi voleli da je rekao da ce sutra da se pojavi na treningu x igrac na mestu playa, a y igrac na mestu pipaca vrha table, naravno pod uslovom da su ti igraci prosli strogu kontrolu forumase sirom nasih prostora. Bez tog aprovala ne moze da potpise, jer forumasi znaju najbolje.
                        Video si smajli na kraju tog posta oko izjave.
                        Nema potrebe da ,,skaces,,
                        Konkretno ocekivao sam da kaze plan priprema, eventualno zakazane kontrolne meceve, turnire itd, itd
                        Ova mantra oko forumasa i pojacanja je degutantna.
                        Cemu sluzi forum ako ne razmeni misljenja.
                        Nikad mi nece biti jasna potreba da se svaki negativan stav, misljenje oko nekog eventualnog pojacanja od strane forumasa toliko od strane pijedinaca gleda kao nesto najgore.
                        PS ,,Ne odnosi se na tebe ne zameri,

                        Comment


                        • Originally posted by vinetu View Post
                          Ne znam sta da mislim o Victoru Ruddu.
                          Nije on toliko glup igrac kao sto se predstavlja, ali je kamenjar epskih razmjera.
                          Vidjeli smo kako ga je Simon ubio odbranom, to moze svako protiv Victora odmaknes mu se 2 metra i logicno da ce sutati.
                          Zna da spusti dobru loptu na centra i da vrti nekada dobar pik, nesto kao Miller-Cirbes saradnja sa centrom.
                          Victor je takodje veoma atletican i eksplozivan igrac, ima takodje solidnu brzinu za svoju poziciju.
                          Ja iskreno bih volio da dodje jer bi to bio dobar tandem Rudd-Jankovic zato sto su razliciti igraci, prije bih volio da on dodje nego Ostin.
                          Rudd je prosle sezone sutirao 36,4% za tri, tj. 32/88. Poredjenja radi, Quincy je u sezoni kada je igrao za nas, sutirao 32,7% za 3, tj. 36/110. Marcus Williams je u sezoni kod nas sutirao 29,2%, tj. 38/130. Slazem se da Rudd nije neki suter, ali "kamenjar epskih razmera"???

                          Comment


                          • Ja da se pitam igrao bih ceo pripremni period protiv mesarskih ekipa tipa Oly, PAO itd, eventualno po neku protiv up-tempo ekipa. Roster prepun mladih igraca treba navici na kontakt i tuchu, i taman da vidimo da li moze nesto da bude od gomile finesse igraca na visokim pozicijama tipa Jankovic, Jovanovic, Borisa etc. Treba videti sta moze da urade kad polovni Litvanac neki od 35 leta mu nabije pola ruke u bubrege

                            Comment


                            • Neko je sinoc pomenuo da je Rud odlican i van terena, ocigledno da je pogresno informisan, a to je i Dule danas rekao da je mnogo bitno kakve su osobine igraca i van terena, a poslednji trener se nije bas pohvalno izrazio o njemu. Just sayin, tako da i ovu potencijalnu ubicu i pipaca vrha table moze se arhivirati i staviti ad akta. Idemo dalje.....

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Austin Daye. To mu je ime
                                a ok onda
                                zaboravih na njega

                                Comment

                                Working...
                                X