Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pratio sam Vilijamsa Gosa na koledzu i moje je misljenje da je on dobar igrac.Nema neke izrazite mane, jedino sto je spor.Moze da daje poene na razne nacine, najjace oruzje su mu ti sutevi sa 3-4 metra, gdje ima sjajan osjecaj da baci flouter ili da zavrsi skok- sutom.Sut za tri mu je solidan,uzece ga ako mu se ide ispod bloka, dobar je i iz spot-up situacija.Ne moze da zavrsava na obrucu zbog manjka brzine i eksplozivnosti, ali cesto napada sa niskog posta, gdje koristi visinu i snagu.
    Solidan je asistent, zna da igra pick, svidja mi se kad ostavi igraca na ledjima nakon bloka pa bira da li da uzme sut ili da razigra centra, zavisno od situacije.
    Ja bih volio nekoh iskusniijeg igraca, ali ako se nema para, onda je Goss dobra opcija.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Danas je dan za potpis...
      Znači posle Najkija obelodanjivanje Peugeota ?
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ni Zumbula neces citati zbog avatara?
        Dobri moj Efendija, eto tebe opet na ciganskim temama!
        Uslo u krv i gotovo...

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Svako bira svoje prioritete u zivotu, jer Zvezda je zivot a sve ostalo su sitnice. Nije zgoreg da ponekada bacis pogled i na ono sto budem pisao.
          Cekam Bogija da se prikljuci, ne mogu bez njega da zapocnem, dace on vec slagvort za dalje moje pisanje.
          Samo ti piši. ne čekaj Bogija. Eno ga Bogi otišao da ganja Boldena kojeg je doveo još pre mesec dana u CZ, pa mu zbrisao.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ni Zumbula neces citati zbog avatara?
            I Zumbul se registrovao?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Clash View Post
              Samo ti piši. ne čekaj Bogija. Eno ga Bogi otišao da ganja Boldena kojeg je doveo još pre mesec dana u CZ, pa mu zbrisao.
              Bogi je jos mlad, pokupi mnogo razlicitih informacija sa razlicitih strana, mora da kanalise ubuduce sta su prave informacije a sta su bocni vetrovi i price iz ulice Banovic Strahinje, inace da pozelimo nasim momcima srecan pocetak priprema upravo je poceo prvi trening u novoj sezoni u Pioniru.
              Bolden mu necemo uzeti za zlo, to nam je najveci finansijski dobitako ove sezone, zlobnici bi rekli Terza style!

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Trazi se iskusan majstor za faks masine...slanje radi, primanje nekad oce nekad zablokira.
                Baci masinu u djubre i kupi novu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Manoly View Post
                  Dobri moj Efendija, eto tebe opet na ciganskim temama!
                  Uslo u krv i gotovo...
                  Da stavis Bokino remek-delo kao avatar, je s`cuo?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • https://www.facebook.com/kkcrvenazve...5193358688725/

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Bogi je jos mlad, pokupi mnogo razlicitih informacija sa razlicitih strana, mora da kanalise ubuduce sta su prave informacije a sta su bocni vetrovi i price iz ulice Banovic Strahinje, inace da pozelimo nasim momcima srecan pocetak priprema upravo je poceo prvi trening u novoj sezoni u Pioniru.
                      Bolden mu necemo uzeti za zlo, to nam je najveci finansijski dobitako ove sezone, zlobnici bi rekli Terza style!
                      Ma šalim se ja malo, neće Bogi zameriti.
                      Ono, gde su mladi tu je i šala.
                      Spoiler
                      Ali šala bez Boldena.

                      Comment


                      • Kešelj prespreman. Svaka u čelo

                        Comment


                        • Šta je ovo niko ne maši

                          Comment


                          • Chovinjo prosirio obruce preko noci, da im digne samopouzdanje

                            Comment


                            • Bledo mi je to jako

                              Comment


                              • Nema sta Bogiju da se oprasta, niti on ima sta da filtrira.... sve sto je rekao je u tom trenutku bilo aktuelno. Ako se nesto promeni to nije zato sto je info bio pogresan, vec zato sto je odluka nakon toga promenjena. Ono sto moze da se promeni jeste kako dozivljavate taj info

                                Comment

                                Working...
                                X