Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Milos Cojbasic pojacao juniorsku ekipu Zvezde.
    Igra na poziciji centra
    Dosao iz Zemuna.
    Kazu da se radi o jednom od najtalentovanih centara u tom godistu.
    Ekscelerant ili bas znae?
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Pa mislim što dolazi u Evropu ovako mlad, neiskusan. Verovatno neveruje da može kroz G ligu da dodje do nekog angažmana. A i nebitna je ta rečenica, ključna je da ne možemo njemu da poverimo da diriguje ekipom ni u ABA Ligi. Da ne pričam za Evroligu.
      Dje brate mlad sa pune 22 godine ,u septembru puni 23 ?
      Mozda je mlad da se zeni ,pravi decu ,ali da igra kosarku on je vec mator ..

      Igrac je mlad u 17-18 godina ,u 23 vec je gotova roba.

      Comment


      • Je l neko spomenu da je danas KSZ?

        Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Goss nije rešenje za nas. . . Nadam se da neće doći

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Je l neko spomenu da je danas KSZ?

            Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
            Rekao je Bogi da se zezao za tu konferenciju, Covic je na odmoru od danas.

            Comment


            • Originally posted by 011 View Post
              Rekao je Bogi da se zezao za tu konferenciju, Covic je na odmoru od danas.
              Zahvaljujem.

              Bogi samobanuj se.

              Comment


              • Postovanje za sve,

                Dosao sam na poziv Bogija, on zna koliko sam pratio prethodno vase druzenje na drugom mestu nisam zeleo da se pridruzim. Razlog.... ko je sluzio staru JNA zna kako je gusteru prvih dana u spavaoni sa dzombama. Moje buduce pisanje ce biti samo sa argumentima,bez klinackih fantazija i nerealnih ambicija.

                Hvala ako me primate a nadam se da necu biti chebovan vec prvog dana!

                Comment


                • Sve je dobro dok ne skautiramo pojacanja po Kosovu

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Postovanje za sve,

                    Dosao sam na poziv Bogija, on zna koliko sam pratio prethodno vase druzenje na drugom mestu nisam zeleo da se pridruzim. Razlog.... ko je sluzio staru JNA zna kako je gusteru prvih dana u spavaoni sa dzombama. Moje buduce pisanje ce biti samo sa argumentima,bez klinackih fantazija i nerealnih ambicija.

                    Hvala ako me primate a nadam se da necu biti chebovan vec prvog dana!
                    Izbegao si ćebovanje zbog avatara.

                    Comment


                    • Originally posted by Clash View Post
                      Izbegao si ćebovanje zbog avatara.

                      Pa od gustera jednog dana i ti postanes dzomba pa naucis neke stvari. Mozda se zbog nekih pisanja forumasi nece ljutiti kada vide avatar. Skretanje paznje neko bi zlomareno zakljucio.

                      Comment


                      • Danas je dan za potpis...

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Pa od gustera jednog dana i ti postanes dzomba pa naucis neke stvari. Mozda se zbog nekih pisanja forumasi nece ljutiti kada vide avatar. Skretanje paznje neko bi zlomareno zakljucio.
                          Mada može otići u drugu krajnost. Ja verovatno neću ni čitati šta pišeš, jer avatar.

                          Comment


                          • Trazi se iskusan majstor za faks masine...slanje radi, primanje nekad oce nekad zablokira.

                            Comment


                            • Originally posted by Clash View Post
                              Mada može otići u drugu krajnost. Ja verovatno neću ni čitati šta pišeš, jer avatar.
                              Ni Zumbula neces citati zbog avatara?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Clash View Post
                                Mada može otići u drugu krajnost. Ja verovatno neću ni čitati šta pišeš, jer avatar.
                                Svako bira svoje prioritete u zivotu, jer Zvezda je zivot a sve ostalo su sitnice. Nije zgoreg da ponekada bacis pogled i na ono sto budem pisao.
                                Cekam Bogija da se prikljuci, ne mogu bez njega da zapocnem, dace on vec slagvort za dalje moje pisanje.

                                Comment

                                Working...
                                X