Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Genije10 View Post
    Rudd je izuzetan lik. Za razliku od ovog drugog koji figurira kao pojacanje potpuno drugi karakter. Niko nema lose nista da kaze.
    Ti se Dejom(ne Radonjicem) dobijas samo tu jednu stvar. Rudd ti donosi sve. Pogledaj protiv Zenita raznivrsnost u napadu. On moze pik da igra, da kreira za druge iz tog pika. Da napadne sa posta. Da pogodi teske suteve preko ruke, da pogodi kad ostane sam. Uzasno je izgledao u Makabiju, kao uostalom i citava ekipa.
    Da.Pitanje je za koliko on igra?Možemo li to ispoštovati?
    Ako bi došao kontam da bi bio najskuplji u ekipi.
    Njegovim dolaskom eventualnom,bio bih ubeđen da bi Gos bio potpisan.

    Mada Rada nesto nisam pratio u Niznjem,ali u Makabiju je izgledao kao običan divljak i indijanac.
    Doduse u onakvoj konstalaciji rostera i trenera pre Bagackisa nije bio sam .Ceo tim je bio divlji zapad.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Originally posted by Genije10 View Post
      Rudd je izuzetan lik. Za razliku od ovog drugog koji figurira kao pojacanje potpuno drugi karakter. Niko nema lose nista da kaze.
      Ti se Dejom(ne Radonjicem) dobijas samo tu jednu stvar. Rudd ti donosi sve. Pogledaj protiv Zenita raznivrsnost u napadu. On moze pik da igra, da kreira za druge iz tog pika. Da napadne sa posta. Da pogodi teske suteve preko ruke, da pogodi kad ostane sam. Uzasno je izgledao u Makabiju, kao uostalom i citava ekipa.
      Takav igrac na krilu, dal igrao SF ili PF sta god ti daje opcije velike u rosteru. Jer imas dva igraca koji igraju dobro PnR (on i Feldeine) i onda sam plej ne mora da ti bude taj rad. Mozes da ides na nekog defanzivca/tranzitasa koji ima shut i krece se bez lopte. Ko recimo Mantzaris u Olympiakosu. Za takvog bi imao para. Rudd bi bio extra, e sad sta ce da odluce ovi to je ?

      Centar me vise brine ako nam je Lessort jedina opcija i nista vise. Ako tu puknu pregovori, nemam pojma sta je backup...

      Comment




      • Ukratko zadnjih 10 stranica...pa jebote vama nista ne valja,kapirao sam vas kad ste Keselja kudili,i ja sam isto...ali se sad pojavljuju neka nova imena,dosta bolji igraci,i vi trazite nekog iluzionistu koji ce i da kreira,i da daje poene,i da bude atleta...ja slabo pratim te americke lige,pa i NBA,za mene je to rijaliti...pa nisam pratio ni ovog Gusa,ali ja kolko mogu da procitam izjave nekih trenera o njemu,i klipova gde ubacuje 20+ poena zakljucujem da nije los,perfektan nije,ali nikako los.

        Comment


        • Ja vam predlazem da pogledate njegove klipove i utakmice u Niznjem. Ono u Makabiju sto je bilo to nije taj igrac. Pogledajte samo klip koji sam ja postavio. Mnogo je bitno da se igracu pruzi prava uloga u timu. Ako ces ti da dovedes Rudda i da ga drzis kao strec dok pik igra Danga i Jovanovic jbg. Nemoj ga dovoditi. Ali ako ces da mu das ulogu da bude nosilac uz ovaj roster nas, to bi izgledalo fenomenalno. A onda pogledas tranziciju uz petorku Lessort-Rudd-Danga-Feldine-Radicevic. Svi mogu da preuzmu i da brane koga hoces. A kad uhvate loptu svi su iza ledja protivniku.
          Jos imas na 4 dva razlicita igraca. A obojica odlicni sa loptom u rukama. Ovaj drugi 211 a barata loptom kao krilo.

          @ MannyCalavera

          Ja sam tebi koliko se sjecam vec i rekao za Lessorta da se dogovaraju kako da to urade. Bekap ne postoji trenutno, da ja znam jbg.

          Comment


          • Radičević, Feldine, Dangubić, Ruud, Lessort. Zanimljiva bi postava bila. Svi visoki, dosta skočni, solidni defanzivci. Milvoki za siromašne.

            Comment


            • Originally posted by Genije10 View Post
              Ja vam predlazem da pogledate njegove klipove i utakmice u Niznjem. Ono u Makabiju sto je bilo to nije taj igrac. Pogledajte samo klip koji sam ja postavio. Mnogo je bitno da se igracu pruzi prava uloga u timu. Ako ces ti da dovedes Rudda i da ga drzis kao strec dok pik igra Danga i Jovanovic jbg. Nemoj ga dovoditi. Ali ako ces da mu das ulogu da bude nosilac uz ovaj roster nas, to bi izgledalo fenomenalno. A onda pogledas tranziciju uz petorku Lessort-Rudd-Danga-Feldine-Radicevic. Svi mogu da preuzmu i da brane koga hoces. A kad uhvate loptu svi su iza ledja protivniku.
              Jos imas na 4 dva razlicita igraca. A obojica odlicni sa loptom u rukama. Ovaj drugi 211 a barata loptom kao krilo.

              @ MannyCalavera

              Ja sam tebi koliko se sjecam vec i rekao za Lessorta da se dogovaraju kako da to urade. Bekap ne postoji trenutno, da ja znam jbg.
              Hahhaha lagano stavili istu postavu a nisam prepisivao.

              Comment


              • Ma ljudi sta vam je, covek vec promovisan

                Comment


                • Moj prvi pik je otisao u Monaco nazalost iz Trenta (koji vidim da ovde ima navijace ). Defanzivac na najvisem nivou, ubica na lopti i u passing laneovima. Spolja malo ciglari, odlicna promena pravca i ulaz i ima kreaciju iz pika dobru.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Moj prvi pik je otisao u Monaco nazalost iz Trenta (koji vidim da ovde ima navijace ). Defanzivac na najvisem nivou, ubica na lopti i u passing laneovima. Spolja malo ciglari, odlicna promena pravca i ulaz i ima kreaciju iz pika dobru.

                    Lik je tako brz, okretan, predobar. Koliko on košta?

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      Lik je tako brz, okretan, predobar. Koliko on košta?
                      Imamo pare za njega ali kazem dzabe. Covek je posle finala u Italiji potpisao za Monaco koji puca na titulu u Francuskoj. E sad kad bi imao izlaz za EL, mozda bi i mogli nesto ali ja to ne znam. Inace lik je bio i Defanzivni igrac godine u D-Ligi pre toga.

                      Comment


                      • Nema mnogo pravih plemejkera vise u evropi. Evo evroligaskih pojacanja:

                        Pierre Jackson, Lucas Lekavicius, Brian Roberts, DeAndre Kane, Marcelinho Huertas, Leo Westerman, Vasilije Micic, Dee Bost, Daniel Hackett. Svim ovim imenima mogu da se nadju ozbiljne mane.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Jel oćete da se Laki šlogira, ne daj bože, pu, pu ...
                          Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                          Jedino ako hocete da Laki 'mre.

                          Edit: Kankkunen uleteo.
                          Originally posted by Bastia33 View Post
                          Je li prerano za "Laki na aparatima"?

                          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
                          Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                          Nego, jel ozbiljna neka priča da je u opticaju da dovedemo Victor Rudda?
                          Originally posted by Genije10 View Post
                          Victor Rudd je brutalna zverka. Momak koji je popravio sut, ali i bez njega opasan igrac. Kod nas bi dobio drugaciju ulogu. Sa pozicije 4 apsolutno nezaustavljiv u iso. Vise je 3 nego 4 po onom sto radi na terenu. Strasna odbrana, agresivna igra u napadu, prvi u kontri. Kad mu se ocisti da se zaleti nezaustavljiv.
                          Originally posted by Genije10 View Post
                          Rudd je izuzetan lik. Za razliku od ovog drugog koji figurira kao pojacanje potpuno drugi karakter. Niko nema lose nista da kaze.
                          Ti se Dejom(ne Radonjicem) dobijas samo tu jednu stvar. Rudd ti donosi sve. Pogledaj protiv Zenita raznivrsnost u napadu. On moze pik da igra, da kreira za druge iz tog pika. Da napadne sa posta. Da pogodi teske suteve preko ruke, da pogodi kad ostane sam. Uzasno je izgledao u Makabiju, kao uostalom i citava ekipa.

                          Kako vidim, biće posla...




                          Viktor Rad je definitivno najgluplji (po košarkaškom IQ-u) igrač kog sam ikad u životu gledao. Džabe fizikalija, džaba nekog upitnog skill-a, džaba svega, kad je čovek glup za košarku kao ona stvar.

                          Da bi video koliko neko kapira igru, prvo treba obratiti pažnju kako se snalazi u timskoj odbrani, jel' jebiga, tu i kad imaš uvežbanu timsku odbranu imaš gomilu situacija gde moraš da koristiš mozak i da poseduješ razumevanje igre. Ja baš nikad i kod nikoga nisam video toliki stepen nemanja pojma i potpunog odsustva ideje šta treba da se radi u nepredviđenim situacijama. To čak nijje Hardenovska boli me kita™ difens, već se čovek nakon jedne ili dve rotacije pogubi u vremenu i prostroru, ni google maps mu ne bi pomogao da se nađe i da se seti šta bi treblo da radi.

                          Gluplji je tri puta od Petra Popovića, etalona za košarakašku glupost. Ladno ću izvršiti harakiri ako ga dovedu.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Imamo pare za njega ali kazem dzabe. Covek je posle finala u Italiji potpisao za Monaco koji puca na titulu u Francuskoj. E sad kad bi imao izlaz za EL, mozda bi i mogli nesto ali ja to ne znam. Inace lik je bio i Defanzivni igrac godine u D-Ligi pre toga.
                            A svakako bi nam legao. Plus gledaj koliko lik ima mnogo više iskustva od nekog Gossa. Lik igrao u D Ligi i tu imao uspeha, pa ima Evropskog iskustva što je mnogo bitno. A inače ko precrtan tip igrača za nas.

                            Comment


                            • Nego koja je fora sa ovom reputacijom nešto? Vidim da mi se prikazuje nešto.

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                Nego koja je fora sa ovom reputacijom nešto? Vidim da mi se prikazuje nešto.
                                http://www.sportklub.info/forum/show...pitanja/page77

                                Comment

                                Working...
                                X