Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro to sam znao, ali nije sve u plaćanju. Valjda je podignut kredibilitet i ugled kluba. Svaki stranac koji se pokaže ubode ugovor. I ne znam uopšte što sad jurimo, uvek smo jurili pred kraj roka kad se to malo pročisti.

    Samo za razvojnu i to nisam znao, to me nešto nikada nije interesovalo. NCAA nisam pratio od Džabari Parkera tako da neću se mešam.

    Kapiram ako budemo strpljivi, možda neki igrač izvisi pa dodje za manji novac.

    Mada kao što sam rekao kako god verujem Čoviću. Čovek ima rezultat. Da dovede Vrabca nema šta da se bunim, ako će to dati rezultat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Previse ishitrene reakcije negativne vezane za Gossa. Ne kazem ja da je on pun pogodak i da je sigurica ali daleko od toga da je ogroman rizik. Ne moze on sa svojim IQ da bude totalni propalitet i odbranom koju igra. Mozda nece biti spektakularan ili difference maker, ali tesko i da ce da bude propalitet. Naravno to zavisi samo od njega i nas, ako potpise naravno.

      Ajde da probamo drugacije nesto. Evo izvadite iz Evrope sta bi doveli na pleja. Free agenti ili igraci u slabijim ligama i takmicenja. Da vidimo realno ko su ti iskusni za koje mi imamo pare i koji bi odmah napravili razliku. Pomenut je DJ Cooper. Ajde da vidimo jos. Evo ja prvi da otvorim da ne bude da samo kenjam..

      Julyan Stone koji je igrao u Veneciji pre par godina kao startni plej i prosle godine pri kraju dosao kao backup (vise zbog povrede). Krupan plej, extra defanzivac i atleta i razigravac dobar. Nema shut ali izuzetno napada kos i iz penetracije kreira dobro. Jovic lite Zaboravio sam da kazem, produzio je sa Venecijom ugovor u Julu ali mozda ima out za EL. Plus ima nekih problema porodicnih pa su pricali da ce mozda i da ga raskine.

      Last edited by MannyCalavera; 07-08-17, 00:15.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Dobro to sam znao, ali nije sve u plaćanju. Valjda je podignut kredibilitet i ugled kluba. Svaki stranac koji se pokaže ubode ugovor. I ne znam uopšte što sad jurimo, uvek smo jurili pred kraj roka kad se to malo pročisti.

        Samo za razvojnu i to nisam znao, to me nešto nikada nije interesovalo. NCAA nisam pratio od Džabari Parkera tako da neću se mešam.

        Kapiram ako budemo strpljivi, možda neki igrač izvisi pa dodje za manji novac.

        Mada kao što sam rekao kako god verujem Čoviću. Čovek ima rezultat. Da dovede Vrabca nema šta da se bunim, ako će to dati rezultat.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Onda nema šta da se brineš ... opuštencija.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Victor Rudd je brutalna zverka. Momak koji je popravio sut, ali i bez njega opasan igrac. Kod nas bi dobio drugaciju ulogu. Sa pozicije 4 apsolutno nezaustavljiv u iso. Vise je 3 nego 4 po onom sto radi na terenu. Strasna odbrana, agresivna igra u napadu, prvi u kontri. Kad mu se ocisti da se zaleti nezaustavljiv.

          Last edited by Genije10; 07-08-17, 00:18.

          Comment


          • Sada sam čuo nešto da je prva runda pregovora sa Gossom propala pre 3 dana.

            Comment


            • Pre svega pozdrav za sve clanove foruma.

              Sto se tice pojacanja, ljudi shvatite da mi nemamo para da dovodimo gotove kvalitetne igrace. Nikad nismo to ni radili, sva i strana i domaca pojacanja koja su dolazila su igraci koji su tek trebali, i na kraju vecina njih i jeste, se razvila u legitimne EL igrace. Dakle opcije u kojima dovodimo igrace jake na obe strane terena koji su se vec negde dokazali zaboravite.

              Ostin Dej nam nikako ne treba, aj i da zazmurimo na to sto je rupa u odbrani ako bi u napadu konstantno isporucivao. Ali problem je sto je i u napadu nekonstantan, sto znaci da itekako zna da bude bukvalno beskoristan. Na takve da dajemo najvece plate ne mozemo.

              Rud je vec druga prica, deluje kao da nema veliki kosarkaski IQ i zna da siluje previse, ali odbrana, skok i fizikalije su ono sto nam odgovara sasvim. Plus i u napadu itekako zna da doprinese. U pravom sistemu i sa pravim trenerom lik bi mogao biti medju najboljim cetvorkama u EL.

              Comment


              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                Bio, više nije?
                Ne znam kakva je situacija sad.
                Ali znam da je pre dan,dva bio jako blizu.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Rudd je samo malo divlji i hoce da zakaze ponekad u odbrani, Ostalo sto si napisao stoji. On je point-forward tip, Bjelica sa boljim atletskim sposobnostima. Ima on i kreacije u sebi, nije operisan od iste. I Feldeine moze da bude sekundarni kreator takodje. Kad imas dva kreatora na neprimarnim pozicijama (PG), onda moze i plej da bude neki kombo koji ce da raspaljuje pracku spolja recimo.

                  Comment


                  • Originally posted by Genije10 View Post
                    Victor Ruud je brutalna zverka. Momak koji je popravio sut, ali i bez njega opasan igrac. Kod nas bi dobio drugaciju ulogu. Sa pozicije 4 apsolutno nezaustavljiv u iso. Vise je 3 nego 4 po onom sto radi na terenu. Strasna odbrana, agresivna igra u napadu, prvi u kontri. Kad mu se ocisti da se zaleti nezaustavljiv.
                    Jednostavno ne kontam šta se čeka ako nam je on stvarno ponudjen a cena nije astronomska. Lik igrač u oba pravca. Kao što kažeš, popravio šut. Mislim da je nekih 36 posto imao u Makabiju za tri. Brani i obruč, ume i loptu da vodi dobro. Jednostavno ubica.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Rudd je samo malo divlji i hoce da zakaze ponekad u odbrani, Ostalo sto si napisao stoji. On je point-forward tip, Bjelica sa boljim atletskim sposobnostima. Ima on i kreacije u sebi, nije operisan od iste. I Feldeine moze da bude sekundarni kreator takodje. Kad imas dva kreatora na neprimarnim pozicijama (PG), onda moze i plej da bude neki kombo koji ce da raspaljuje pracku spolja recimo.
                      Editovah i okacih klip. Ne treba gledati covjeka iz Makabija. Jer tamo svaki igrac se raspao. Victor moze mnogo toga da radi.

                      Comment


                      • Originally posted by Genije10 View Post
                        Editovah i okacih klip. Ne treba gledati covjeka iz Makabija. Jer tamo svaki igrac se raspao. Victor moze mnogo toga da radi.
                        Nisam ni mislio na Maccabi, tamo je sve bilo u rasulu. Ima divlju crtu to stoji ali u dobroj ekipi sa Lazom da deli shamare ako zatreba moze da se primiri. Glavni problem je ako dodje par divljih Onda to postaje problem.

                        Comment


                        • Kakva zver od igrača. Jesmo stupili u kontakt sa njim, zna li se šta, ko su nam želje uopšte bar na 4-5?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Nisam ni mislio na Maccabi, tamo je sve bilo u rasulu. Ima divlju crtu to stoji ali u dobroj ekipi sa Lazom da deli shamare ako zatreba moze da se primiri. Glavni problem je ako dodje par divljih Onda to postaje problem.
                            Rudd je izuzetan lik. Za razliku od ovog drugog koji figurira kao pojacanje potpuno drugi karakter. Niko nema lose nista da kaze.
                            Ti se Dejom(ne Radonjicem) dobijas samo tu jednu stvar. Rudd ti donosi sve. Pogledaj protiv Zenita raznivrsnost u napadu. On moze pik da igra, da kreira za druge iz tog pika. Da napadne sa posta. Da pogodi teske suteve preko ruke, da pogodi kad ostane sam. Uzasno je izgledao u Makabiju, kao uostalom i citava ekipa.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Previse ishitrene reakcije negativne vezane za Gossa. Ne kazem ja da je on pun pogodak i da je sigurica ali daleko od toga da je ogroman rizik. Ne moze on sa svojim IQ da bude totalni propalitet i odbranom koju igra. Mozda nece biti spektakularan ili difference maker, ali tesko i da ce da bude propalitet. Naravno to zavisi samo od njega i nas, ako potpise naravno.

                              Ajde da probamo drugacije nesto. Evo izvadite iz Evrope sta bi doveli na pleja. Free agenti ili igraci u slabijim ligama i takmicenja. Da vidimo realno ko su ti iskusni za koje mi imamo pare i koji bi odmah napravili razliku. Pomenut je DJ Cooper. Ajde da vidimo jos. Evo ja prvi da otvorim da ne bude da samo kenjam..

                              Julyan Stone koji je igrao u Veneciji pre par godina kao startni plej i prosle godine pri kraju dosao kao backup (vise zbog povrede). Krupan plej, extra defanzivac i atleta i razigravac dobar. Nema shut ali izuzetno napada kos i iz penetracije kreira dobro. Jovic lite Zaboravio sam da kazem, produzio je sa Venecijom ugovor u Julu ali mozda ima out za EL. Plus ima nekih problema porodicnih pa su pricali da ce mozda i da ga raskine.

                              Pratim italijansku ligu, navijam za Trento ...
                              vidim da je neka frka oko njega, nešto NBA - Venecija ne znam šta se tačno dešava ...
                              super igrač, al plej nije ... bar ono što se kod nas pod tim podrazumeva.
                              Mada ja volim te specifične (što bi rekao radonja) igrače.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Kakav Dej i Rad, mislim da su to jedine cetvorke iz EL prosle sezone koje ne bih zeleo u nasoj ekipi. Dej indijanac klasican, bez odbrane, i mislim da bi se prvi bunio kada bi kasnila plata. Rad ima bas upitan kosarkaski IQ, jos je i kamenjar, setimo se samo koliko je masio u Pioniru dok mu se Simon sklanjao.

                                Comment

                                Working...
                                X