Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vinetu View Post
    Evo napisacu opsirnije u vezi Gossa.
    Vrline:
    Dosta brz i jak igrac, na prodoru cesto zavrsava rolingom ili nekim flouterom.
    Takodje selekcija suta je veoma dobra, nije klasican divljak sto bi se reklo, pametan igrac prije svega.
    Zna da pogodi dosta dobro sa distance kada mu idu ispod bloka.
    Mane:
    Gnjavi veoma puno loptu i ima losu selekciju dodavanja, ne vrti dobro pik i cesto zavrsi sutem ili flouterom.
    Ja na march madnessu nisam skoro ni jednom vidio da na postavljenu odbranu zavrsi polaganjem do kraja.
    Veoma upitan sut, nije konstantan.
    Lose kretnje bez lopte, ne nudi se nikako.
    Brz? Kako bre brz? Pa to mu glavna mana.

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Spali smo na to da imamo dva razvoja tima sada.
      Koliko para, toliko i muzike. A bas me interesuje kako ce se odvijati ovaj eksperiment.
      Last edited by Dobar Los Milos; 06-08-17, 23:29.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Spali smo odjednom na koledz igrace, igrace iz razvojne lige, jednog Keselja
        Za nas je odjednom zatvoreno trziste Evrope za iole kvalitetnog igraca. Mozda jednog ne vise.
        Nije ovo slucajno.
        To si dobrim delom u pravu, a to nije zbog ne znam kog razloga već prostog i najvaznijeg ekonomskog, znas da Csk ima budzet maltene kao prosečan Nba klub a od ostalih 14 evroligaša šta misliš na kom smo mi mestu. Novac diktira sve, pa sad šta uhvatimo nekad bude promašaja nekad i pogodaka, vidi pod Dzenkins, šta misliš koliko je on koštao kad je došao i koliko je bio osporavan već posle debija protiv Širokog koji smo izgubili.

        Comment


        • Originally posted by Wook View Post
          Ljudima ne možeš ugoditi. Ovaj mali je jedan od najboljih PG prospekata bez NBA ugovora. Očigledno je da naši nisu hteli nekog matorog plaćenika, već se pravi tim koji će nekoliko sezona da igra zajedno.

          Sad, da li će se snaći kod nas, nemam pojma, ali unapred nekoga otpisivati je baš bzvze.
          Videcemo samo u kom takmicenju sledece sezone

          Comment


          • Originally posted by vinetu View Post
            Zavisi kako gledas na to da dobro vrti pik, on zna da spusti dobru loptu dole ali u 70% situacija pokusa sam flouterom i sutom sa distance.
            Pa lik ne može nikoga da pretrči, ali nikoga. Zato baca flotere. Lik je baš spor, čak i za Evropu.

            Comment


            • Ne pristajemo na osrednjost. Mislite o tome

              Comment


              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                Brz? Kako bre brz? Pa to mu glavna mana.
                Za nase uslove bi bio brz igrac, na koledzu su sve zvjeri sa atletskim predispozicijama i brzinom pa se tako nije mogao istaci.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Bravo. Za Zvezdu nije zaslužan ni Radonjić niti igrači koliko uprava koja ih je dovela, trpela i to. Nebojša Čović je, čovek koji zna zanat što se tiče košarke, a i na drugim poljima je tata. Ne brinite vi ništa, ako zagusti, kanuće neki Kvinsi Miler za koji mesec na poziciji na kojoj zatreba.

                  Nisam upoznat sa kvalitetima tog igrača sa koledža ali voleo bih da probamo, pogotovo ako mu je mala plata. Dovesti njega i nekog centra za 450-500k ako će ovaj imati 200 i to je to. Eventualno četvorku kad počne sezona.

                  Koliko se računa na Rakićevića nisam u toku?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Sa ovakvim PG-ovima, ja bi ga stavio da bude starter. Bar je gledao Jovića prošle godine.

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Igrao bi za mnogo manje, cak je i receno to. Ja mislim ne vise cak i od 200k.
                    Sta planira onda Covic sa ostatakom od 5 meleona budzeta?

                    Comment


                    • Prelazni rok KKCZ 2017/18

                      Meni se najviše svideo onaj neki plej što ste ga kačili sa najviše ukradenih lopti i što zakucava kao lud. Mada vidim iz Bogijevih postova da se gleda da stranac bude i zdrav u glavu i da zna zašto je došao.

                      Rakićević, Radičević, Vilijams... Radičević prvi plej na početku. Ipak je igrao jaki ligu i ako se na varam sa Prozingisom Ernangomezom itd.. Ako ne sa niima onda sigurno protiv njih, ne pratim toliko. Biće ovo super.
                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Cassius Clay; 06-08-17, 23:35.

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Džekson je imao ozbiljnu povredu ACL, to je bio problem ... za ostalo sve 5 ...
                        Pa ja rekoh da nisu vjerovali. Mora ekipa kao Zvezda da preuzme rizik.
                        Ovi veci mogu da kupuju gotovo. Ali ne treba bjezati od rizika. Gist i Lodzeski su recimo direktno sa koledza dosli. Zeka Augustia su potpisali recimo.

                        Comment


                        • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                          Koliko para, toliko i muzike. A bas me interesuje kako ce se odvijati ovaj eksperiment.
                          Nadam se samo da laboratorija neće da odleti u vazduh.

                          Comment


                          • Mora ljudi da shvate i da kupovina direktno sa koledza vise nije neproverena. Postoji mali milion stvari koje mogu da stvore jasnu sliku o igracu. U 2017. smo godini..

                            Comment


                            • Bobinator posto vidim da i ti dosta pratis koledz, da malo prostudiramo jednog igraca
                              Daniel Ochefu ako si ga pratio, legao bi nam kao kec na desetku.

                              Comment


                              • Originally posted by Genije10 View Post
                                Sta je lose to u koledz igracima?
                                Dovede li Cedevita Dzeksona? Zeznuli se sto nisu mu vjerovali i potpisali ga na duze. Sad Dzekson 10mjeseci kasnije potpisao 1.2 sa Makabijem. Pa u Pao imas dva direktno sa koledza, u Olimpijakosu 3 direktno sa koledza.

                                Zvezda da je pametna da razvije skauting sluzbu, ostvari kontakte preko bare, da ne zavisi od 3menadzera. Skauting vrse tako sto dobiju ponude od menadzera pa gledaju klipove po Youtube.
                                Odakle ti ovo pouzdano znas, bas me zanima?

                                Comment

                                Working...
                                X