Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spali smo odjednom na koledz igrace, igrace iz razvojne lige, jednog Keselja
    Za nas je odjednom zatvoreno trziste Evrope za iole kvalitetnog igraca. Mozda jednog ne vise.
    Nije ovo slucajno.

    Comment


    • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
      Ako bi Williams dosao, jel bi igrao za slicne pare kao ostali stranci (300-400k), ili za manje zbog toga sto ipak dolazi diretkno sa koledza?
      Igrao bi za mnogo manje, cak je i receno to. Ja mislim ne vise cak i od 200k.

      Comment


      • Samo sam ja eto vjerovao da bi DJ kliknuo sa nama i da bi bio dugo zapamcen kod nasih navijaca.
        Slazem se

        Comment


        • Ajde da sacekamo da se ekipa uopste sklopi, pa da odigraju koju utakmicu, da skupimo dovoljno materijala za analizu, pa onda da se damo u ocenjivanje? Mislio sam da su ljudi vec nesto naucili, ili jednostavno nakupili malo vise godina, i da ce posle Bobija staklenih kolena, Cirbesa kusura, Jovica golmana, Kalinic-drveta, Kuzmica propasti, Radonje lemura, Djenke pogacice, Laze faula, Simona pizde, itd. mozda ljudi sa malo manje entuzijazma proricati katastrofe.
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Za razliku od nekih priznajem da nemam pojma kako NWG igra. Mislim da neki ljudi koji kazu da su ga gledali ne govore bas istinu.
            Znam samo da je bio u mladoj reprezentaciji Amerike sa Okaforom, Harrellom, Gordonom, Smartom i da je imao solidan broj asistencija. To je ono sto Zvezdi treba, sto vise igraca u rosteru i asistent. Ako je Partizan mogao da igra sa Westermanom, Bogdanovicem, Lauvergneom evroligu, moze i Zvezda uz jos nekog iskusnog u reketu umesto Simanica/Bjelice.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Evo napisacu opsirnije u vezi Gossa.
              Vrline:
              Dosta brz i jak igrac, na prodoru cesto zavrsava rolingom ili nekim flouterom.
              Takodje selekcija suta je veoma dobra, nije klasican divljak sto bi se reklo, pametan igrac prije svega.
              Zna da pogodi dosta dobro sa distance kada mu idu ispod bloka.
              Mane:
              Gnjavi veoma puno loptu i ima losu selekciju dodavanja, ne vrti dobro pik i cesto zavrsi sutem ili flouterom.
              Ja na march madnessu nisam skoro ni jednom vidio da na postavljenu odbranu zavrsi polaganjem do kraja.
              Veoma upitan sut, nije konstantan.
              Lose kretnje bez lopte, ne nudi se nikako.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Spali smo odjednom na koledz igrace, igrace iz razvojne lige, jednog Keselja
                Za nas je odjednom zatvoreno trziste Evrope za iole kvalitetnog igraca. Mozda jednog ne vise.
                Nije ovo slucajno.
                Sta je lose to u koledz igracima?
                Dovede li Cedevita Dzeksona? Zeznuli se sto nisu mu vjerovali i potpisali ga na duze. Sad Dzekson 10mjeseci kasnije potpisao 1.2 sa Makabijem. Pa u Pao imas dva direktno sa koledza, u Olimpijakosu 3 direktno sa koledza.

                Zvezda da je pametna da razvije skauting sluzbu, ostvari kontakte preko bare, da ne zavisi od 3menadzera. Skauting vrse tako sto dobiju ponude od menadzera pa gledaju klipove po Youtube.

                Comment


                • Originally posted by vinetu View Post
                  Evo napisacu opsirnije u vezi Gossa.
                  Vrline:
                  Dosta brz i jak igrac, na prodoru cesto zavrsava rolingom ili nekim flouterom.
                  Takodje selekcija suta je veoma dobra, nije klasican divljak sto bi se reklo, pametan igrac prije svega.
                  Zna da pogodi dosta dobro sa distance kada mu idu ispod bloka.
                  Mane:
                  Gnjavi veoma puno loptu i ima losu selekciju dodavanja, ne vrti dobro pik i cesto zavrsi sutem ili flouterom.
                  Ja na march madnessu nisam skoro ni jednom vidio da na postavljenu odbranu zavrsi polaganjem do kraja.
                  Veoma upitan sut, nije konstantan.
                  Lose kretnje bez lopte, ne nudi se nikako.
                  Goss nije brz. I odlican je pik igrac.

                  Comment


                  • Mislim da ce Williams uklopiti. Ako stvarno bude i jeftiniji, mozda stvarno i mozemo da racunamo na 2 visoka stranca. Ja volim kad su plejevi razliciti, Radicevic je brzinac, tranzicija, Goss smireniji, postavljen napad, pnr, sut, cak i igra sa posta. Jeste vide se i Williamsu odma mane, al da l' je Zvezda ikad kompletnog igraca dovela? Pogotovo mi se svidja sto se na koledzu stvarno istakao kao lider ekipe, a mi koliko smo mladi moze i ovde da uzme istu ulogu.

                    Comment


                    • A ne tako davno, tacno se secam price "Gde nam je skauting da pogledamo igrace sa koledza, onaj Radonjic neznalica ne zna dalje od Evrope da pogleda"

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Spali smo odjednom na koledz igrace, igrace iz razvojne lige, jednog Keselja
                        Za nas je odjednom zatvoreno trziste Evrope za iole kvalitetnog igraca. Mozda jednog ne vise.
                        Nije ovo slucajno.
                        Spali smo na to da imamo dva razvoja tima sada.

                        Comment


                        • Originally posted by Genije10 View Post
                          Goss nije brz. I odlican je pik igrac.
                          Zavisi kako gledas na to da dobro vrti pik, on zna da spusti dobru loptu dole ali u 70% situacija pokusa sam flouterom i sutom sa distance.

                          Comment


                          • Originally posted by Genije10 View Post
                            Sta je lose to u koledz igracima?
                            Dovede li Cedevita Dzeksona? Zeznuli se sto nisu mu vjerovali i potpisali ga na duze. Sad Dzekson 10mjeseci kasnije potpisao 1.2 sa Makabijem. Pa u Pao imas dva direktno sa koledza, u Olimpijakosu 3 direktno sa koledza.

                            Zvezda da je pametna da razvije skauting sluzbu, ostvari kontakte preko bare, da ne zavisi od 3menadzera. Skauting vrse tako sto dobiju ponude od menadzera pa gledaju klipove po Youtube.
                            Džekson je imao ozbiljnu povredu ACL, to je bio problem ... za ostalo sve 5 ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              A ne tako davno, tacno se secam price "Gde nam je skauting da pogledamo igrace sa koledza, onaj Radonjic neznalica ne zna dalje od Evrope da pogleda"
                              Stvarno su cudni neki ljudi. Heurtelu bi nasli da ne igra odbranu.
                              Bas Zvezda moze da dovodi gotove plemejkere sa iskustvom u evroligi i bas ih u ovom trenutku ima dostupnih na trzistu.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                                Ajde da sacekamo da se ekipa uopste sklopi, pa da odigraju koju utakmicu, da skupimo dovoljno materijala za analizu, pa onda da se damo u ocenjivanje? Mislio sam da su ljudi vec nesto naucili, ili jednostavno nakupili malo vise godina, i da ce posle Bobija staklenih kolena, Cirbesa kusura, Jovica golmana, Kalinic-drveta, Kuzmica propasti, Radonje lemura, Djenke pogacice, Laze faula, Simona pizde, itd. mozda ljudi sa malo manje entuzijazma proricati katastrofe.
                                Bravo. Za Zvezdu nije zaslužan ni Radonjić niti igrači koliko uprava koja ih je dovela, trpela i to. Nebojša Čović je, čovek koji zna zanat što se tiče košarke, a i na drugim poljima je tata. Ne brinite vi ništa, ako zagusti, kanuće neki Kvinsi Miler za koji mesec na poziciji na kojoj zatreba.

                                Nisam upoznat sa kvalitetima tog igrača sa koledža ali voleo bih da probamo, pogotovo ako mu je mala plata. Dovesti njega i nekog centra za 450-500k ako će ovaj imati 200 i to je to. Eventualno četvorku kad počne sezona.

                                Koliko se računa na Rakićevića nisam u toku?


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X