Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bobinator, ako dodje Gos a bude takav kome bi dao prednost njemu ili Radičeviću koji je ipak igrao Špansku ligu a istih su godina.Sa tim da ja ipak mislim da bi Gos bio dobro pojačanje.

    Comment


    • Opet se misli na mene sa ovim ladjenjem, ja sam samo iznjeo svoje misljenje o Gossu.

      Comment


      • Ok je Wiliams igrac. Ali ja sam vise htio DJ u kojeg ne vjeruju ljudi iz kluba i prosto je mismech. Ovako sve moze da se preuzima u odbrani. Svi igraci ce biti preko 2m, osim Williamsa. Ima to svojih prednosti. Samo sam ja eto vjerovao da bi DJ kliknuo sa nama i da bi bio dugo zapamcen kod nasih navijaca.

        Comment


        • Ljudi znate li šta znači startni plej finala, znači da mu se veruje i da je baš prospekt, u redu naravno da se i prvi pikovi maše i dolazi do grešaka, vidi pod Barnjani i Benet ali rizik je onda svaki igrač, mozete Teodsića dovesti i on se ozbiljno povredi ili prosto ima lične probleme i ode sezona. Polako, ja se stvarno nadam ovom momku, gledao sam ga i veruj mu.

          Comment


          • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
            Lik iz Makabija što igrao? I mi još razmišljamo?
            Jankovica smo vjerovano doveli na pricu da formiramo mlad tim i da ce imati prostora za napredak, u Borisu si do sad ulozio nesto manje od 300k i definitivno je prospekt na kom moze da se zaradi, sta sad da radis? Da ulozis jos 400k za Rud-a na jednu sezonu, pare koje ne mozes da vratis njegovom prodajom, a iz ruku ti isklizne mlad igrac koji je Miskova zlatna koka. Ja bih dobro razmislio.

            Comment


            • Nisam iskusan sa forumima ali već sam svatio suštinu. Nije fora da iskažeš svoje mišljenje. Cela fora je pričati ono što neko želi da čuje, a posebno bitni na forumu. Ako kažeš drugačije, geni su ti loši. Valjda je fora svega slobodna diskusija i razumevanje da ljudi ne vide isto.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Jel zabranjeno izneti misljenje da je nekome Wilijams i njegovo eventualno dovodjenje pogresan potez.
                Pa cak i da neko kaze da je los?
                Aj da banujemo takve odma.
                O boze
                Lazo, nije u tome stvar. Ali sta, zamisli sada svako bane i kao iz vedra neba napise "Uzas, ovo je katastrofalan potez, mi smo mega..". Polako. Slicno je i za pohvale, bavimo se argumentovanim kritikama, ali i pohvalama. Moje znanje o Nigellu je ono sto su mi ljudi koji su ga prostudirali rekli, +laicko poglednih 15ak minuta jedne utakmice, i materijal sa yt. Slazem se, svakako nedovoljno za neku konacnu ocenu. Ali da se u 2-3 reda i 50 karaktera napljuje i zapali, malo je bezveze slozices se. O tome pricam.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Jel zabranjeno izneti misljenje da je nekome Wilijams i njegovo eventualno dovodjenje pogresan potez.
                  Pa cak i da neko kaze da je los?
                  Aj da banujemo takve odma.
                  O boze
                  Izgleda da jeste zabranjeno, ja sam iznio svoje vidjenje Gossa, na upravi je da odluci, ja sam samo obican smrtnik.

                  Comment


                  • Ma naravno da svako treba da iznese misljenje, potpuno legitimno...jebes forum koji to brani...Nemojte ni ulaziti u raspravu na tu temu...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Hogar View Post
                      Bobinator, ako dodje Gos a bude takav kome bi dao prednost njemu ili Radičeviću koji je ipak igrao Špansku ligu a istih su godina.Sa tim da ja ipak mislim da bi Gos bio dobro pojačanje.
                      Svakako Radičeviću. Nije iskreno ni on naravno za prvog pleja ali je dečko igrao špansku ligu, seniorsku košarku. Igrao je protiv jakih PG-a. Igrao je evropsku košarku. U svakom slučaju je u ovom trenutku bolja opcija.

                      Comment


                      • Ako bi Williams dosao, jel bi igrao za slicne pare kao ostali stranci (300-400k), ili za manje zbog toga sto ipak dolazi diretkno sa koledza?

                        Comment


                        • Samo se rapravljamo, nije bilo ni uvreda ni nešto strašno za neki ban.

                          Comment


                          • Originally posted by vinetu View Post
                            Izgleda da jeste zabranjeno, ja sam iznio svoje vidjenje Gossa, na upravi je da odluci, ja sam samo obican smrtnik.
                            Ti si rekao ono sto sam ja pricao ovdje u jednoj prepisci. Samo je lose reci da je promasaj. Ne znamo mi to. Svaki igrac se drugacije adaptira na prelazak iz profesionalaca. Vidjecemo kako ce to biti za njega.

                            Ako ti nije smor udji i procitaj sta sam napisao za Wilijamsa. Svaki igrac je rizik.

                            Comment


                            • Originally posted by Hogar View Post
                              Samo se rapravljamo, nije bilo ni uvreda ni nešto strašno za neki ban.
                              Naravno. Ne znam odakle se povela ta prica uopste.

                              Ja pricam samo o tome da se malo vise argumentuje stav, a ne nabacaju pausalne tvrdnje u 2-3 reda u fazonu eto tako, to je moje misljenje sada kome se ne svidja neka zaobidje.. Ja bih da zadrzimo neki nivo diskusije.

                              Comment


                              • Kakvih uvreda, pa zar se neko stvarno na forumima spušta na nivo gde vredja nekoga? I to zbog Gossa? Taman posla. Samo mi smeta što na mišljenje koje se nekome ne svidja, odmah nastupaju komentari: "Ma takvi su naši geni", "Ma mi samo kukamo". Nema potrebe za tim.

                                Comment

                                Working...
                                X