Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wook View Post
    Ljudima ne možeš ugoditi. Ovaj mali je jedan od najboljih PG prospekata bez NBA ugovora. Očigledno je da naši nisu hteli nekog matorog plaćenika, već se pravi tim koji će nekoliko sezona da igra zajedno.

    Sad, da li će se snaći kod nas, nemam pojma, ali unapred nekoga otpisivati je baš bzvze.
    Zvezda je kratkoročni tim. Može se desi da ih sledeće sezone sve prodaju da bi opstali. Kod nas je sve kratkoročno. Nije to NBA tim koji tankuje za pikove pa gradi tim 6,7 godina. Cela suština Zvezde je napraviti neki tim da se uzme ta ABA Liga. Nema tu vremena da igrači odrastu, uvežbaju se itd itd. Ako ne osvojiš ABA ligu, vraćaš se korak niže i gotov si.

    Comment


    • Ne znam zašto se Bjelice odričemo tako lako. Pa on je ljudi krilni centar, koliko god neko govorio spor je i slično. Burusis je sezonu života odigrao u svojoj 33. godini. Mišljenja sam da će Bjelica itekako biti važan faktor u novoj sezoni, najstariji i najiskusniji igrač, stariji i od trenera. Ja bih probao s njim i Jankovićem na četvorci. Bjelica igra 9. evroligašku sezonu zaredom, ne zanemarujte to! Plej i centar će doći , a ako se baš ne pokaže kombinacija Bjelica-Janković, neka se onda u septembru dovede krilni centar. Zašto da nam Jovanović, kao neko ko je potpisao za Detroit, bude 3.opcija na svojoj poziciji? Pustimo našu djecu da igraju.
      Last edited by mikara92; 06-08-17, 22:55.

      Comment


      • Kad prestane da šuta trojke imaće moju pozornost.

        Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Viktor (Pobednik) Rad (Radnik)
          Bravo.
          Rad je ponudjen klubu. Za pristupacan novac koji Zvezda moze da da. Uz jos dva igraca na istoj poziciji. Jedan ne odgovara zbog broja krvnih zrnaca, drugi je najblizi nama. Ja od kako je dosla ponuda da Rad bude nas igrac molim se da to i postane.

          Dok na pleja kako rece Bogi Wilijams je izbor. Bice potpisan ako se to ozvanici na duze.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Dovoditi na 1 i 5 strance koji nisu prismrdeli ozbiljnoj kosarci je neozbiljno.
            Kako nije ni prismrdeo ozbiljnoj kosarci ako je bio sampion u NCAA? Setite se Aleksa Marica, Jana Veselog, pa i Jovica, i Kalinica - kakvu su oni igrali ozbiljnu kosarku pre evrolige? Upravo ovakav koncept se trazi samo da su uboli pravog, a to necemo znati dok ga ne vidimo na terenu.

            Comment


            • Ne vidim Milka na 4. Prespor da brani 5, sutirao trojke(nesto sto je prilicno bitno za 4 u modernoj kosarci) 15% i sad moze da se spusti na 4. Kako ce on da juri Clyburne, Mellije, Randolphe i ostale na 4? Na primer Daye se pljuje zbog odbrane a Milko moze na 4 savrseno se uklapa u nasu odbranbenu koncepciju?

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Nigel ne gledajuci kosarkaske kvalitete, se savrseno uklapa u ovu Zvezdu. Ali savrseno, nacrtan je prosto. Mnogo vise nego neki Cooper, Marshal ili Pullen. A verujte da i to igra veliku ulogu
                Ima i košarkaške kvalitete + liderske osobine koje su poželjne za ovaj tim, em sjajan momak.
                edit:

                "He is a great floor general. He is very intelligent and has high, high basketball I.Q. He understands what it takes to win and is a great leader. Guys like him don't come around very often."
                — Lorenzo Romar, Washington Head Coach.
                "Nigel is a proven high-level player who possesses all of the qualities that we admire here at Gonzaga. He’s a very driven, team-oriented guy and is excited to be a part of this program. He’s also been great in the classroom as an Academic All-American, which fits in with our history of academic success. We are really excited to get him in here and help him develop the next part of his game."
                — Mark Few, Gonzaga Head Coach
                Last edited by kankkunen; 06-08-17, 23:01.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Rad bi bio pogodak, mada ga ne volim zbog kladionice, koliko mi je puta oborio tiket.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Pa ne moze se odjednom praviti tim od 10 igraca koji nikada nisu igrali ozbiljnu kosarku i pri tom od tog tima ocekivati trofeje, opet EL.
                    Cemu takav eksperiment.
                    Znam da para nema ali Covic izjavi da je budzet za plate kao proslogodisnji????
                    Prosto ne razumem potrebu da se Covic ovako igra.
                    Apsolutno sam odusevljen potpisima dvojca JJ, Radiceevica,Feldina.
                    Dovoditi na 1 i 5 strance koji nisu prismrdeli ozbiljnoj kosarci je neozbiljno.
                    Pisao sam o ovome ,ali ponoviću. Crvena Zvezda svojim budžetom nije mogla da pokrije roster koji je imala , samim tim igrači koji su otišli - otišli su za jače ugovore, KAO afirmisani. Čović nije nosioc Kuzmićeve niti Jovićeve sudbine ,niti je moralno i ljudski stati na put njihovim ambicijama. Ovo nije eksperiment ,ovo je način na koji Zvezda funkcioniše prethodnih sezona- dovode se domaći prospekti,u skladu sa tržištem i stranci koji su dostupni, i koji zadovoljavaju kriterijume struke- a ne foruma.
                    Nije Zvezda ta čije su ambicije nerealne nego vi. Za one koji čvrsto stoje na zemlji, i Dženkins je nekad došao kao nepoznanica ,Boga mi i Miler i tako u nedogled.

                    Comment


                    • Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kako nije ni prismrdeo ozbiljnoj kosarci ako je bio sampion u NCAA? Setite se Aleksa Marica, Jana Veselog, pa i Jovica, i Kalinica - kakvu su oni igrali ozbiljnu kosarku pre evrolige? Upravo ovakav koncept se trazi samo da su uboli pravog, a to necemo znati dok ga ne vidimo na terenu.
                        Nije bio šampion NCAA.

                        Comment


                        • Je li prerano za "Laki na aparatima"?

                          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Kako nije ni prismrdeo ozbiljnoj kosarci ako je bio sampion u NCAA? Setite se Aleksa Marica, Jana Veselog, pa i Jovica, i Kalinica - kakvu su oni igrali ozbiljnu kosarku pre evrolige? Upravo ovakav koncept se trazi samo da su uboli pravog, a to necemo znati dok ga ne vidimo na terenu.
                            Da se razumemo.
                            Nemam ja nista protiv Wilijamsa da je tu Jovic, Markus itd.
                            Da je primera radi dosao prosle sezone umesto Woltersa. Znam da nije mogao.
                            Sada mi je suludo da pired Radicevica dovodimo njega.
                            Nepotrebna kocka.
                            Al Cova je dobio mogucnost da sklapa tim pa nek je sa srecom.
                            Svakako cu podrzati momke i trenera.
                            Samo iznosim misljenje.

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Bravo.
                              Rad je ponudjen klubu. Za pristupacan novac koji Zvezda moze da da. Uz jos dva igraca na istoj poziciji. Jedan ne odgovara zbog broja krvnih zrnaca, drugi je najblizi nama. Ja od kako je dosla ponuda da Rad bude nas igrac molim se da to i postane.

                              Dok na pleja kako rece Bogi Wilijams je izbor. Bice potpisan ako se to ozvanici na duze.
                              Sta je sa Francuzom?

                              Comment


                              • Originally posted by Genije10 View Post
                                Bravo.
                                Rad je ponudjen klubu. Za pristupacan novac koji Zvezda moze da da. Uz jos dva igraca na istoj poziciji. Jedan ne odgovara zbog broja krvnih zrnaca, drugi je najblizi nama. Ja od kako je dosla ponuda da Rad bude nas igrac molim se da to i postane.

                                Dok na pleja kako rece Bogi Wilijams je izbor. Bice potpisan ako se to ozvanici na duze.
                                Lik iz Makabija što igrao? I mi još razmišljamo?

                                Comment

                                Working...
                                X