Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Nema to veze sa genima. Neko je ovde realan a neko se nada čudu. Ne možeš sa Gossom i Radičevićem ni sa Partizanom.
    Za partizan nam nisu ni bila potrebna pojačanja

    Comment


    • Kad smo pogrešili sa nekim Willijem, nema šanse ... samo opuštencija.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
        Nema to veze sa genima. Neko je ovde realan a neko se nada čudu. Ne možeš sa Gossom i Radičevićem ni sa Partizanom.
        Pa stalno se nadamo čudu, i prošle godine smo. Može i Feldain da pomogne ovoj dvojici. Ne znam ajde da potpiše da ne pričamo u prazno.

        Comment


        • Originally posted by Wook View Post
          Ljudima ne možeš ugoditi. Ovaj mali je jedan od najboljih PG prospekata bez NBA ugovora. Očigledno je da naši nisu hteli nekog matorog plaćenika, već se pravi tim koji će nekoliko sezona da igra zajedno.

          Sad, da li će se snaći kod nas, nemam pojma, ali unapred nekoga otpisivati je baš bzvze.
          Ma naravno, da li uopste postoji garancija da ce se neko snaci kod nas?

          Ljudima nikad ugoditi..

          Comment


          • Originally posted by Achtung! View Post
            I sad neka dodje neko i kaže forum je mjesto za slobodno izražavanje svojih misli.
            Odmah kada misliš suprotno, geni ti nisu dobri.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Mi nismo Mega nego Zvezda.
              Mi smo upravo Mega ,samo po evropskim standardima. I Fener je Mega , po nekim NBA standardima. No,realnost je briga na koju se ne obaziremo. Moraš da uvidiš kako košarkaško tržište funkcioniše ,i da objektivno staviš stvari na papir,pa ćeš viditi da smo mi dosta blizu Mege

              Comment


              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                Pa mislim što dolazi u Evropu ovako mlad, neiskusan. Verovatno neveruje da može kroz G ligu da dodje do nekog angažmana. A i nebitna je ta rečenica, ključna je da ne možemo njemu da poverimo da diriguje ekipom ni u ABA Ligi. Da ne pričam za Evroligu.
                Ne mora kod nas da dodje. Mnogo je igrača u G ligi sa mnogo većim iskustvom koji bi nekako mogli da isprate neki ritam seniorske košarke.

                Comment


                • Ja sam bas nesto ubjedjen da ljudi koji biraju igrace, imaju kompletan info o vrlinama i manama kao i kolicinom novca sa kojim raspolazu prilikom izbora. Ako ne sve gore navedeno, ono bar znaju bolje od mene. Sad sto se tice kritika na racun igraca koga smo mogli da gledamo na highlights ili draft scout videos, to je toliko povrsna analiza i toliko slab pokazatelj kako bi odredjeni tip igraca mogao bas kod nas da se uklopi kako treba (citaj Djenka-Armani, Kuzmic-Pao, Cirbes-Bamberg, Jovic-Radnicki...) Ja cu da vjerujem u dobar izbor dok se ne dokaze suprotno a to zavisi od milion faktora (citaj Tompson, Sofo, Mekel)

                  Comment


                  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                    Odmah kada misliš suprotno, geni ti nisu dobri.
                    Ne brini se, dobri su. To nam je u mentalitetu, da kukamo na sve i svašta...

                    Comment


                    • Nigel ne gledajuci kosarkaske kvalitete, se savrseno uklapa u ovu Zvezdu. Ali savrseno, nacrtan je prosto. Mnogo vise nego neki Cooper, Marshal ili Pullen. A verujte da i to igra veliku ulogu

                      Comment


                      • Originally posted by Achtung! View Post
                        Mi smo upravo Mega ,samo po evropskim standardima. I Fener je Mega , po nekim NBA standardima. No,realnost je briga na koju se ne obaziremo. Moraš da uvidiš kako košarkaško tržište funkcioniše ,i da objektivno staviš stvari na papir,pa ćeš viditi da smo mi dosta blizu Mege
                        Pa ne moze se odjednom praviti tim od 10 igraca koji nikada nisu igrali ozbiljnu kosarku i pri tom od tog tima ocekivati trofeje, opet EL.
                        Cemu takav eksperiment.
                        Znam da para nema ali Covic izjavi da je budzet za plate kao proslogodisnji????
                        Prosto ne razumem potrebu da se Covic ovako igra.
                        Apsolutno sam odusevljen potpisima dvojca JJ, Radiceevica,Feldina.
                        Dovoditi na 1 i 5 strance koji nisu prismrdeli ozbiljnoj kosarci je neozbiljno.

                        Comment


                        • Ja ne mogu da shvatim niti ove koje shire defetizam, niti ove koji padaju u euforiju.. Pritom, velika vecina odavde nije gledala Williamsa (sem na par klipa, pretpostavljam).. Mi vec sada imamo vishe nepoznanica u ekipi (JJ dvojac, trener..), a tek trebamo da kompletiramo unutrashnju liniju.. Ko god nam bio plej, Williams ili neko drugi, o ekipi cemo moci da prichamo tek kada se kompletira.. Od tipa igracha koji dodje/dodju na unutrashnjim pozicijama, moci cemo tek da naslutimo kakav koncept cemo imati..

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Dečko je vodio Gonzagu do finala NCAA, imao ubjedljivo najviše poena i minuta za taj tim. Ako si ih gledao mogao si vidjeti da je jako raznovrstan igrač i da može da kreira poene kada drugi ne mogu. Karnowski je samo paravan, Gonzaga je imala drugu zvijezdu koja ih je vodila do finala.

                            I da, Jović je bio apsolutna zvijerka i igračina u Radničkom, prava bomba je bila kada je došao kod nas, pa tek onda učio od tih igrača i starijih koje spominješ.
                            Naravno da je vodio, lik je senior. Većina seniora ima predobru statistiku i vode svoje ekipe. Vodio je svoju ekipu na koledzu. To je nebo i zemlja. A pritom je Gonzaga bila jaka ekipa. I to je skroz nebitno. Tamo se gleda talenat i ništa više. Simons, Fultz, Smith. Svi su bili oni u lošim koledzima, imali malo pobeda a mnogo poraza. To je nebitno. Bitno je da li imaju talenat za NBA. Ovaj nema nikakve osobine igrača koji mogu da igraju u NBA.

                            Comment


                            • Struka u klubu nikad neće biti na nivou forumaške, to stoji ... al da ih pustimo da rade neko vreme.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by Achtung! View Post
                                To ne smije da se dovodi u pitanje ni u jednom momentu ,i ne smije da bude kriterijum po kojem se bira igrač. Druga stvar , iskustvo je apstraktna stvar- samo je jedan od faktora. Veliki je broj primjera gdje su perspektivni igrači iznijeli teret ,a oni koji su okarakterisani kao iskusni - potpuno zakazali.
                                Mozda u idealnom svetu, ali u onom u kojem vlada novac, uzimaju se u obzir sve eventualnosti. Zato se cesljaju i licne karakteristike igraca a ne samo ucinak na terenu. Bilo bi veoma naivno za Covica da ne razmislja i o tome. Sigurno ne gomilamo mlade igrace na duze staze samo tako.

                                Ovo drugo nije bila tema diskusije.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X