Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Nikad, ali nikad mi nece biti jasno da ljudi toliko kukaju i prognoziraju katastrofu pre nego sto je igrac uopste potpisao za nas a kamoli obukao dres i odigrao utakmicu.
    Tu je problem sa licitiranjem imena , i svom ovom halabukom. To što neko spomene Gustava Ajona ,pa je na osnovu toga Colton Iverson ziljavo drvo od dva metra. Doduše ,šta ja da pričam....

    Comment


    • neobičan momak ...
      8302221_web1_ap17094146756150.jpg
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Igram na onu staru kartu ali... eto Jović je bio top atleta i sve pretrčavao ljude na prvom koraku pa igrao iznad obruča.

        Ne razumijem opsesiju da svaki crni igrač sa koledža mora da bude atletska zvijerka. Koliko puta su i NBA skauti tako razmišljali pa neki plej koji vidi i rođenu majku u 18. redu tribina dok zove blok ili ima poene u rukama iako je metar i 70 završi draft kao 50+ pik i za 2-3 godine izbije kao opasan steal.
        Ma nije u tome stvar. Ovaj lik, samim tim što dolazi kod nas, nije neki materijal. Ali nebitno to. Mešaš babe i žabe. Kakve veze Jović ima sa tim, Jović je Jović. Učio od predobrih igrača, razvio se u reprezentativca. Ovaj još nije ozbiljnu košarku igrao. A osim što je potpuno neiskusan, on ne može da se izvlači ni na neku fizikaliju. Gledam Foxa (5 pika na draftu). Lik je tako brz da neće moći skoro ni jedan plej da ga isprati. Naravno, ne može Zvezda nekog tako brzog igrača da dovede ali bar nekog ko će dobro da iskoristi neku svoju fizičku prednost. Ovaj nema ništa specijalno u svojoj koledz igri a mi hoćemo da nam vodi igru.

        Comment


        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
          Ma nije u tome stvar. Ovaj lik, samim tim što dolazi kod nas, nije neki materijal. Ali nebitno to. Mešaš babe i žabe. Kakve veze Jović ima sa tim, Jović je Jović. Učio od predobrih igrača, razvio se u reprezentativca. Ovaj još nije ozbiljnu košarku igrao. A osim što je potpuno neiskusan, on ne može da se izvlači ni na neku fizikaliju. Gledam Foxa (5 pika na draftu). Lik je tako brz da neće moći skoro ni jedan plej da ga isprati. Naravno, ne može Zvezda nekog tako brzog igrača da dovede ali bar nekog ko će dobro da iskoristi neku svoju fizičku prednost. Ovaj nema ništa specijalno u svojoj koledz igri a mi hoćemo da nam vodi igru.
          Ne razumem ovo zaista, ajde objasni?

          Comment


          • Originally posted by Wook View Post
            To nam je u genima, valjda?
            Nema to veze sa genima. Neko je ovde realan a neko se nada čudu. Ne možeš sa Gossom i Radičevićem ni sa Partizanom.

            Comment


            • Originally posted by Wook View Post
              Mene mali podseća na Nelsona sa boljom kontrolom lopte i boljim šutem.
              To je i meni palo na pamet, ali od reci do reci.

              Comment


              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                Nema to veze sa genima. Neko je ovde realan a neko se nada čudu. Ne možeš sa Gossom i Radičevićem ni sa Partizanom.
                Realno. Bolje Pota ili Filipa Covica da smo prekomandovali iz FMP-a. Ovako ce biti bas cupavo protiv Partizana.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Ne razumem ovo zaista, ajde objasni?
                  Pa mislim što dolazi u Evropu ovako mlad, neiskusan. Verovatno neveruje da može kroz G ligu da dodje do nekog angažmana. A i nebitna je ta rečenica, ključna je da ne možemo njemu da poverimo da diriguje ekipom ni u ABA Ligi. Da ne pričam za Evroligu.

                  Comment


                  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                    Pa mislim što dolazi u Evropu ovako mlad, neiskusan. Verovatno neveruje da može kroz G ligu da dodje do nekog angažmana. A i nebitna je ta rečenica, ključna je da ne možemo njemu da poverimo da diriguje ekipom ni u ABA Ligi. Da ne pričam za Evroligu.
                    Sve ce biti u redu, smiri se

                    Comment


                    • Pa dosta mladih igraca su bas tako, iz NBA ili NCAA direktno dosli u Evropi kao vrlo mladi i ostvarili se kao igraci i na kraju se vratili u istu tu Ameriku. To njemu moze da se pokaze i kao odlican potez ako uspe.

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Nema to veze sa genima. Neko je ovde realan a neko se nada čudu. Ne možeš sa Gossom i Radičevićem ni sa Partizanom.
                        I sad neka dodje neko i kaže forum je mjesto za slobodno izražavanje svojih misli.

                        Comment


                        • Opet ce u junu pred Kalemegdan da postanu pokajnici......Valjda su ti ljudi u klubu, mislim pre svega na skaute zasluzili minulim radom bar trunku poverenja...Ne radi svako u Srbiji "preko veze", ima ljudi koji i znaju svoj posao...Avansno pljuvanje je omiljeni sport, znam...ali treba sacekati i neku utakmicu...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Mi nismo Mega nego Zvezda.

                            Comment


                            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                              Ma nije u tome stvar. Ovaj lik, samim tim što dolazi kod nas, nije neki materijal. Ali nebitno to. Mešaš babe i žabe. Kakve veze Jović ima sa tim, Jović je Jović. Učio od predobrih igrača, razvio se u reprezentativca. Ovaj još nije ozbiljnu košarku igrao. A osim što je potpuno neiskusan, on ne može da se izvlači ni na neku fizikaliju. Gledam Foxa (5 pika na draftu). Lik je tako brz da neće moći skoro ni jedan plej da ga isprati. Naravno, ne može Zvezda nekog tako brzog igrača da dovede ali bar nekog ko će dobro da iskoristi neku svoju fizičku prednost. Ovaj nema ništa specijalno u svojoj koledz igri a mi hoćemo da nam vodi igru.
                              Dečko je vodio Gonzagu do finala NCAA, imao ubjedljivo najviše poena i minuta za taj tim. Ako si ih gledao mogao si vidjeti da je jako raznovrstan igrač i da može da kreira poene kada drugi ne mogu. Karnowski je samo paravan, Gonzaga je imala drugu zvijezdu koja ih je vodila do finala.

                              I da, Jović je bio apsolutna zvijerka i igračina u Radničkom, prava bomba je bila kada je došao kod nas, pa tek onda učio od tih igrača i starijih koje spominješ.

                              Comment


                              • Ljudima ne možeš ugoditi. Ovaj mali je jedan od najboljih PG prospekata bez NBA ugovora. Očigledno je da naši nisu hteli nekog matorog plaćenika, već se pravi tim koji će nekoliko sezona da igra zajedno.

                                Sad, da li će se snaći kod nas, nemam pojma, ali unapred nekoga otpisivati je baš bzvze.

                                Comment

                                Working...
                                X