Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hogar View Post
    Radičević, Lazić, Jankovič, Bjelica da uz petorku dele minute. Radanov, Jovanović, Dobrić da uskaču
    Dobric je direktno iza Dangube.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • OK. Može ovo fino da ispadne na kraju.

      Ne bi Radičević potpisao onoliki ugovor na 3 godine, da se očekivalo da maše peškirom i menja startera po 5-10 minuta.

      Sad imamo 2 visoka pleja, ako se dogovor finalizuje. Nije nemoguće da dodje i stretch PF sa poenima u rukama. Mora neko i da daje koševe.

      Comment


      • Vilijams-Feldin-Lazić-?-Lesor
        Mogla bi to biti brutalna petorka uz uslov da je četvorka pravi pogodak.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Upravo zbog neiskustva trenera nam je trebao neko iskusan na pleju.
          Samo da ne bude nismo mogli, nemamo para itd, itd
          Mi imamo perspektivne domace igrace koji bi uz iskusnije strance bolje sazrevali.
          Ovolika kocka, prvo sa trenerom pa sa tandemom JJ, Radicevic, Keselj, eventualno Wilijams I Lesort je teska budalastina.
          Uopste ne razumem takav potez.
          Znajuci a to su potvrdili jos neki ovde da Covic vodi prelazni rok nije ni cudo.
          Pitanje je verovatno bilo i koliko bi autoriteta imao Alimpije kod nekog starijeg i iskusnijeg pleja.
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
            Pitanje je verovatno bilo i koliko bi autoriteta imao Alimpije kod nekog starijeg i iskusnijeg pleja.
            E ako idemo na tu kartu obrali smo bostan.

            Comment


            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
              E sada smo nagrabusili, skroz..
              Nije još potpisao

              Comment


              • Bar da je Gos neki atleta opasan, da je brz pa da se malo vadi na to ali ne, trom je, čovek nikada ne može da pretrči igrača nekog na polaganje. Lik je igrao seniorsku sezonu za svoj koledz pa je skroz normalno da je imao solidnu statistiku čak je i slaba gledajući kakvu su imali neki seniori koji čak nisu ni izabrani na draftu. Pored toliko tamnoputih igrača iz koledza bi dovedemo lika koji ima fizikalije gore od prosečnih belih igrača. Da ne pričam što lik igrao koledz znači sa klincima mahom. U letnjoj ligi kada se igralo sa malo starijim likovima, bio je očajan, ali očajan. Preloše ako se desi.

                Comment


                • Šta znam, ako se biralo izmedju Pulena i Vilijamsa valjda bolje ovaj mladji, još ako je na 2-3 godine.

                  Comment


                  • Stižu komentari tipa "Gde se ono igra F4???"...

                    Comment


                    • Originally posted by Dr.Dragan View Post
                      Nije još potpisao
                      Ok, nagrabusićemo onda skroz. Kada bude potpisao. On i Radičević na pleju. Pa to je horor film.

                      Comment


                      • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                        Pitanje je verovatno bilo i koliko bi autoriteta imao Alimpije kod nekog starijeg i iskusnijeg pleja.
                        To ne smije da se dovodi u pitanje ni u jednom momentu ,i ne smije da bude kriterijum po kojem se bira igrač. Druga stvar , iskustvo je apstraktna stvar- samo je jedan od faktora. Veliki je broj primjera gdje su perspektivni igrači iznijeli teret ,a oni koji su okarakterisani kao iskusni - potpuno zakazali.

                        Comment


                        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                          Bar da je Gos neki atleta opasan, da je brz pa da se malo vadi na to ali ne, trom je, čovek nikada ne može da pretrči igrača nekog na polaganje. Lik je igrao seniorsku sezonu za svoj koledz pa je skroz normalno da je imao solidnu statistiku čak je i slaba gledajući kakvu su imali neki seniori koji čak nisu ni izabrani na draftu. Pored toliko tamnoputih igrača iz koledza bi dovedemo lika koji ima fizikalije gore od prosečnih belih igrača. Da ne pričam što lik igrao koledz znači sa klincima mahom. U letnjoj ligi kada se igralo sa malo starijim likovima, bio je očajan, ali očajan. Preloše ako se desi.
                          Igram na onu staru kartu ali... eto Jović je bio top atleta i sve pretrčavao ljude na prvom koraku pa igrao iznad obruča.

                          Ne razumijem opsesiju da svaki crni igrač sa koledža mora da bude atletska zvijerka. Koliko puta su i NBA skauti tako razmišljali pa neki plej koji vidi i rođenu majku u 18. redu tribina dok zove blok ili ima poene u rukama iako je metar i 70 završi draft kao 50+ pik i za 2-3 godine izbije kao opasan steal.

                          Comment


                          • Nikad, ali nikad mi nece biti jasno da ljudi toliko kukaju i prognoziraju katastrofu pre nego sto je igrac uopste potpisao za nas a kamoli obukao dres i odigrao utakmicu.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Mene mali podseća na Nelsona sa boljom kontrolom lopte i boljim šutem.

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Nikad, ali nikad mi nece biti jasno da ljudi toliko kukaju i prognoziraju katastrofu pre nego sto je igrac uopste potpisao za nas a kamoli obukao dres i odigrao utakmicu.
                                To nam je u genima, valjda?

                                Comment

                                Working...
                                X