Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    moze li neko ime cisto da i mi obicni smrtnici znamo u kom pravcu se gleda?
    Covjek je pobjednik i veliki radnik, rekao bi Raznatovic. Ja ne mogu ime da kazem. Rekao sam karakteristike.
    Last edited by Genije10; 06-08-17, 20:09.

    Comment


    • Originally posted by Genije10 View Post
      Covjek je pobjednik i veliki radnik, rekao bi Raznatovic. Ja ne mogu ime da kazem. Rekao sam karakteristike.
      koja pozicija, ako može
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        Covjek je pobjednik i veliki radnik, rekao bi Raznatovic. Ja ne mogu ime da kazem. Rekao sam karakteristike.
        strani film? dve reci?

        Comment


        • Vracamo Rashka Katica iz Belgije

          Comment


          • Kako smo se uobrazili ovih par godina!! Doslo do toga da nam Deje nije dobar!!! [emoji16] Slazem se da prvo treba da gledamo ka pleju i centru. Mali francuz izgleda kao dobar potencijal, a pleja bi trebalo nekog iskusnijeg da iskopamo naravno ako je moguce. Da li neko na forumu zna kako Alimpije vidi Radanova? Kao pleja ili beka?

            Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
            Last edited by Vuk1408; 06-08-17, 20:38.

            Comment


            • Ne znam gde ce Radanov minute da uzme. On bio idealka da mu das Bodiroga ulogu iz repke s pocetka 2000ih, gde ne mora da starta tekmu, ali da ulazi i da bude glavni hendler, kreator sa drugom postavom i skorer, i onda da preklapa u vaznim trenucima i sa prvom postavom. I to da igra hibrida ko Bodiroga, Doncic itd. Samo sto on to ne moze u ozbiljnoj EL ekipi sada. Bolje bi mu bilo da sa FMPom natrpa celu sezonu u ABA i KLS. Pa onda kad ode Danguba i sl polako da mu pravis mesta u rosteru...

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                strani film? dve reci?
                Imas ime i prezime
                Svakako daleko bolja opcija od onog kog dozivate. Igrac bez mrlje.

                Comment


                • Koji bre iskusan plej?
                  pa ti likovi bez šake lekova iz kreveta ne mogu da ustanu, bez energije, samo da otaljaju posao i uzmu lovudžu.
                  Sve je to polomljeno po evropskim EL, EC ligama ... izumrla sorta
                  Treba nam sveža krv ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Viktor (Pobednik) Rad (Radnik)

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Viktor (Pobednik) Rad (Radnik)
                      Ti si car[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

                      Comment


                      • Jeste da nema veze sa ovom temom, ali sve čestitke juniorskoj reprezentaciji na evropskoj tituli!

                        Comment


                        • Originally posted by la haine View Post
                          Viktor (Pobednik) Rad (Radnik)
                          VRH !

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Viktor (Pobednik) Rad (Radnik)
                            You, Sir, have won the internet today. :hail:
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Moze Rad, nije problem

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Moze Rad, nije problem
                                Jel oćete da se Laki šlogira, ne daj bože, pu, pu ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X