Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parahuski bi bio extra!

    Comment


    • Zvezda ima da dovede igraca kakav nije jos dolazio kod nas. Koji je mnogo bolji fit na ovaj roster nego Dej.

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        Zvezda ima da dovede igraca kakav nije jos dolazio kod nas. Koji je mnogo bolji fit na ovaj roster nego Dej.
        Jel to neki info ili samo zelja?

        Comment


        • Ponudjen igrac kao i ovi drugi.
          Zvezda(Covic i direktor) sa menadzerima razgovara i gledaju klipove igraca. Skautiraju

          Comment


          • Originally posted by Genije10 View Post
            Ponudjen igrac kao i ovi drugi.
            Zvezda(Covic i direktor) sa menadzerima razgovara i gledaju klipove igraca. Skautiraju
            Ok, znaci ipak se Alimpijevic ne pita nista?

            Comment


            • Pa ima svoje misljenje koje iznese, kao i Top.
              Radonjic se nije odmah pitao, a onda kad se izborio vidjeli smo kako je sve izgledalo. Dejan je imao viziju i nije od nje odstupao. Znao je kakvi igraci mu trebaju, kakav profil. Takve je dovodio.

              Comment


              • Praviš igru od toga što imaš ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by Genije10 View Post
                  Pa ima svoje misljenje koje iznese, kao i Top.
                  Radonjic se nije odmah pitao, a onda kad se izborio vidjeli smo kako je sve izgledalo. Dejan je imao viziju i nije od nje odstupao. Znao je kakvi igraci mu trebaju, kakav profil. Takve je dovodio.
                  Mislim da bi morao vise da se pita od toga da iznosi misljenje, on treba na kraju pre potpisa valjda da odluci jel mu odgovara taj igrac ili ne. Ako to budu odlucivali Covic i direktor mislim da nece izaci na dobro.

                  Comment


                  • Ma koj ce nam kurac nova 4ka Kruze glasine da Chovinjo sipa galofak Keselju u hranu

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Ma koj ce nam kurac nova 4ka Kruze glasine da Chovinjo sipa galofak Keselju u hranu
                      baš se usuko ko mačak u februaru
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Genije10 View Post
                        Zvezda ima da dovede igraca kakav nije jos dolazio kod nas. Koji je mnogo bolji fit na ovaj roster nego Dej.
                        moze li neko ime cisto da i mi obicni smrtnici znamo u kom pravcu se gleda?

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Bez letenja, ja bih na poziciju 4/5 jednog iskusnog a dostupnog po ceni ... Julian Wright
                          nešto što bi mogli da platimo, a da je OK.
                          edit:
                          Sve na visokim pozicijama je mlado i neiskusno, sem Bjelkana
                          stari dobri julian. mislim da smo se slozili oko njega jos pre cetri pet godina na kkczforumu

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            moze li neko ime cisto da i mi obicni smrtnici znamo u kom pravcu se gleda?
                            kažu da je Deron Williams zanimljiv ... pazi, većina od nas su obični smrtnici, čast izuzetcima.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • E da se ogradim, ne kažem da neko laže ili nešto slično ali može malo objašnjenje vi insajderi, vi koji imate informaciju unutar kluba ko je ponudjen itd, kako vi imate te informacije? Kako to ide? Tipa znate nekoga unutar kluba, Čović vam teča ili kako to ide?

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                kažu da je Deron Williams zanimljiv ... pazi, većina od nas su obični smrtnici, čast izuzetcima.
                                ma ne valja, mnogo je debeo)

                                Comment

                                Working...
                                X