Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nekako uspemo da Peru dovedemo bar do pristojne kondicije, mnogo cemo biti zajebani...covek je klasa i kao rekreativac...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Mega pogodila samo 2 šuta van reketa za sada. Da iskontrolišemo skok kao u prvom poluvremenu i da pripazimo na izgubljene lopte i biće to ok.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Najjači utisak, ulazi Pero i zategne za tri poena...oet ulazi Pero i zateže za tri poena...presecanje lopte a Pero kao na džogingu u Košutnjaku, laganeze.
        Zaključak: Peru posaditi na liniju za tri poena i da prangija a u odbrani će biti nekretina a la Bobi.
        Enisa u toj situaciji ne bi stigao ni Usein Bolt, nači ... dobra Perina procena, a grešiš i za odbranu.
        Nije sve u trčanju, ima nešto u iskustvu i znanju ... videlo se za ovih nekoliko minuta.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Ja se stvarno ne sjećam kad je neko zadnji put ovako izvozao Dangubića. Momak je preopasan

          Comment


          • Auuuu..sunce ti j*****....sta bi ovo?
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Lesorić životinja

              Comment


              • Dobro je Edine, smanji malo sarkazam [emoji58]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Tachno vidim da mi neshto fali.. Bjelica - zicer..

                  Comment


                  • Kakav je potencijal Lesor...A u,sudije..

                    Comment


                    • Bjelica je smehotresan. Samo obratite paznju kakvu odbranu igra i kakve blokove pravi?????

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zlocesti majstor...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Zločesti se sprda, kakav je to majstor

                            Comment


                            • Rocesti je igrac koji pravi razliku i na EL nivou.

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Enisa u toj situaciji ne bi stigao ni Usein Bolt, nači ... dobra Perina procena, a grešiš i za odbranu.
                                Nije sve u trčanju, ima nešto u iskustvu i znanju ... videlo se za ovih nekoliko minuta.
                                Ma šalim se, jasno da on može da nadoknadi sporost u kretnji brzim razmišljanjem.
                                Biće on veliko pojačnje za Zvezdu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X