Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imena forumaša - novi nickovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imena forumaša - novi nickovi

    Hajde neka se ovde upišu svi koji su menjali nickove koje su nosili na B92 kako bi bila olakšana komunikacija. Tj da bi Koštunice™ poput mene znali s kime razgovaraju.

    Hvala.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

  • #2
    Ja sam bio D Clash, sada sam Clash.

    Comment


    • #3
      Ja nisam pisao na tom vasem forumu, ali sam vas citao intenzivno ... veoma intenzivno.

      Sad odoh opet na onaj forum da citamtm.
      Last edited by the soul assassins; 06-08-17, 00:11.
      Tocak tka kako tocak zeli.

      Comment


      • #4
        Lokilee, Karaburma4ever, Santosilver, beer2bear, Atila Honey, pixy100le, monsun, ledjo, Adent, DaveCrockett... I još jedno desetak [emoji16]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #5
          Haha, da li me zezas? Ima li neki Alex Pato tu?

          Comment


          • #6
            Nema
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #7
              Hvala ljudi. Samo nastavite.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • #8
                Ceka se Rebeka ...
                Tocak tka kako tocak zeli.

                Comment


                • #9
                  Ja cekam Brdzu da bane.

                  Comment


                  • #10
                    Kad vidim da pise neko ko se prijavio u zadnjih par dana, a ne znam nick, uvek se zapitam.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • #11
                      Uh odakle da počnem, ajde prvi put svi pamte svoj prvi put dakle bio je Vladimir Peric Valter, zatim Goran, pa zatim Brajan Klaf, pa Najdzel Klaf, pa Vasa Ladacki, pa Spasenija Cana Babovic, pa Slobodan Princip Seljo pa Zlatko Snajder, pa Goran Ostojić Limeni, pa Bil Senkli, zatim je tu i Marija Bursac, pa Milka Kerin Pohorska , Milo Kilibarda, Franjo Kluz, Ostoja Ostojic, Profesor Medenica i Nesto izmedju, Ivan kovacic Efenka,Rade Kondic i Rade Koncar..To bi trebalo da je sve..otprilike.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Uh odakle da počnem, ajde prvi put svi pamte svoj prvi put dakle bio je Vladimir Peric Valter, zatim Goran, pa zatim Brajan Klaf, pa Najdzel Klaf, pa Vasa Ladacki, pa Spasenija Cana Babovic, pa Slobodan Princip Seljo pa Zlatko Snajder, pa Goran Ostojić Limeni, pa Bil Senkli, zatim je tu i Marija Bursac, pa Milka Kerin Pohorska , Milo Kilibarda, Franjo Kluz, Ostoja Ostojic, Profesor Medenica i Nesto izmedju, Ivan kovacic Efenka,Rade Kondic i Rade Koncar..To bi trebalo da je sve..otprilike.
                        Cekaj, da li si pravio ovoliko naloga jer si svaki put banovan?

                        Comment


                        • #13
                          Valtere , ti i nisi morao celu svoju respektabilnu istoriju

                          Comment


                          • #14
                            Valter izredjao sve narodne heroje
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Uh odakle da počnem, ajde prvi put svi pamte svoj prvi put dakle bio je Vladimir Peric Valter, zatim Goran, pa zatim Brajan Klaf, pa Najdzel Klaf, pa Vasa Ladacki, pa Spasenija Cana Babovic, pa Slobodan Princip Seljo pa Zlatko Snajder, pa Goran Ostojić Limeni, pa Bil Senkli, zatim je tu i Marija Bursac, pa Milka Kerin Pohorska , Milo Kilibarda, Franjo Kluz, Ostoja Ostojic, Profesor Medenica i Nesto izmedju, Ivan kovacic Efenka,Rade Kondic i Rade Koncar..To bi trebalo da je sve..otprilike.
                              Neko je forumas a neko telefonski imenik.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment

                              Working...
                              X