Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Milojevic je jos u Cukarickom pokazao da je odlican trener, izgleda da je jos vise napredovao.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #62
      Originally posted by Uroš View Post
      Ovde i Partizan Oly se vidi da Zvezdi i Partizanu fali snage i fali više jakih utakmica. Ovde se doduše još nije videlo golom Sparte ali odmah smo se povukli. To je i deo taktike, ali svakako Partizan je zgazio igrački Olimpijakos prvo poluvreme kao i Zvezda Spartu.

      Kad bi imali snage za ceo meč bilo bi super. Ali onda bi bili Totenhem a ne Zvezda i Partizan.
      Nemoj ovaj tekst. Olimpijakos došao na JNA da ne izgubi i vrati se ni kriv ni dužan sa dva gola prednosti.

      Agg 6:1 na kraju, šta je tu igrački ?

      Comment


      • #63
        Slažem se, u potpunosti. Ne pričam u prilog Partizanu, ali imali su šanse, no naravno rezultat se pamti. Zvezda za klasu bolja od sva tri pobrojana tima. Samo Radonja i Adža da krenu... Svaka čast na disciplini i na borbi.

        Kangu je našao na terenu bolje Miloje nego onaj raspušteni prevarant.

        Comment


        • #64
          Kad vidim da tim ima želju da pobedi, htenje, mnogo mi milo. Odavno to nisam video kod Zvezde.

          Da poginemo bre na terenu, pa nek i izgubimo.....samo da više ne gledam manekenski fudbal.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Brajkula View Post
            Kad vidim da tim ima želju da pobedi, htenje, mnogo mi milo. Odavno to nisam video kod Zvezde.

            Da poginemo bre na terenu, pa nek i izgubimo.....samo da više ne gledam manekenski fudbal.
            Наравно, нема више оваквог фудбала.

            Originally posted by Brajkula View Post
            Kod "Grofa" je to sve nešto poziciono izgledalo, sve nešto neka polako lopta će doći do nas.
            Е мој Божовићу, шта си ти допустио на крају сезоне прошле

            Comment


            • #66
              Meni je samo žao što mi ne možemo da vežemo dve titule i da jednom udjemo u LE, kapiram da od ove pa do 2022. sledi dominacija. ;)

              Comment


              • #67
                Solidan rezultat za Videoton u Bordou, odlicno je ekipu postavio i pripremio Marko.Nisu bas ozbiljno pretili Zirondinci u drugom poluvremenu, no revans ce sigurno da bude malo drugaciji i Videoton ce igrati otvorenije.Ne verujem da ce da prodju, mada Bordo ce morati skupo da proda kozu ne bi li prosao dalje.Ocekivao sam pre meca 2-3 gola razlike za Bordo, mada jedan rani gol Bordoa u revansu i verovatno je dvomec gotov.

                Comment


                • #68
                  Идемо даље!

                  Comment


                  • #69
                    Партизан 90% је носиоц у 4. колу квалификација за ЛЕ.

                    Comment


                    • #70
                      Muceni PSV, hvala im, ali da li je moguce da ispadose od Osijeka? Cestitke i hvala celavom, sjajan rezultat.
                      Last edited by mark !t zer0; 03-08-17, 21:30.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #71
                        Frajburg da gol i Braga preokrene i nije. Braga je tek počela. Koliko sreće imaju povraća mi se.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Uroš View Post
                          Frajburg da gol i Braga preokrene i nije. Braga je tek počela. Koliko sreće imaju povraća mi se.
                          Jel to pratis ozbiljno? Pa povracaj jbg.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by mark it zero View Post
                            Muceni PSV, hvala im, ali da li je moguce da ispadose od Osijeka? Cestitke i hvala celavom, sjajan rezultat.
                            Bolji Osijek u oba meca bez spora, trenutno su oni kvalitetom mozda i ispred Dinama dosta se podcjenjuju a fina ekipa, a PSV nije ni sjena nekadasnjih godina, dovoljno je to sto su treci u Nizozemskoj i to dosta zaostaju za vodecim dvojcem kvalitetom

                            Comment


                            • #74
                              Партизан носиоц у 4. колу.

                              Comment


                              • #75
                                Da Bog da ispali. Kakvi prokleti srećnici.

                                Comment

                                Working...
                                X