Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Erera i Pogba u napadu ne mogu nista da urade, Pogba moze kad ima svoj dan.
    Al svakako to je nacin na koji igra Murinjo, i uopste i ne treba ocekivati neku leprsavu igru, niti je moguce igrati leprsavo sa Ererom i Pogbom kreativcima...Mladji Mata ovde bi dobrodosao Junajtedu umesto Erere/Pogbe.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Seremo po našoj sredini kao da igramo protiv Čarltona ili Votforda. A recite mi ko može Realu, osim Barse, da parira na sredini terena?

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ljudi, ma trenutno je Real kvalitetnija ekipa i to najvise zbog ove sredine terena koja uliva sigurnost jer je uvijek neko od veznjaka slobodan da primi loptu...
        Umjetnost je kretanje Krosa i Modrica


        Evo Rasforda, ajde dabovac izlazi napolje

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • I zasto Marsijal greje klupu, jel moguce da Lingard i Rashford imaju prednost u odnosu na njega?

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Uspoređujem njihovu sredinu protiv naše jer tu vi konstantno hvalite našu sredinu a vidim kakva je
            Herrera je prošle sezone pokazao da je bolji na dm nego cm


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            A jel ti shvataš da nas upoređuješ sredinu jednog od najboljeg tima na svetu trenutno. Murinjo ne bi imao ništa protiv da dovede Modrića i Isca da je ikako realno. Tržište je takvo kakvo jeste i ne možeš takva poređenja da praviš kao da je ovo Football Manager i da možeš da biraš i dovedeš koga god hoćeš.

            Po tebi ako naša sredina nije bolja od sredine Real Madrida onda ne smemo da je hvalimo? WTF?

            Martial umesto Lingarda bi trebao u drugom.

            Comment


            • Koliko prostora imaju

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ucijek ce mi biti zao sto modric nije obukao nas dres, bas prirodni nasljednik scholesa


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Ovdje samo Kris igra odbranu
                  sigpic

                  Comment


                  • S obzirom da je Superkup utakmica pobednika LE i LS, red je da se komentarisanje meca prebaci u temu predvidjenu za isto, pa bih vas zamolio da se tamo i prebacite, posto cu i ostatak postova vezan za mec prebaciti u tu temu.

                    Hvala.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Steta je sto nije Asensio u prvoj umjesto Balea. Dobro bi ih natocili

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Gledao sam inace ovog Lindelofa desetak puta u Benfiki, uvijek je bio ocajan. Cak mi se ni Semedo nije svidio toliko, ali je za njega potpuno drugi nivo.
                        Rekao si ranije da favorizuje desnu stranu, i da nije dobro da sto ga Murinjo gura na na LCB. Vec sam te pitao za ovo pa nisi odgovorio pa moram opet. Ja pogledao, za razliku od tvojh 10 Benfika, samo scoutnation kompilaciju i deckonja bio na LCB. Nesto se ne slaze u ovom puzzleu.

                        Ti brate ubacis krokodila u rucnu masinu za mleveno meso, iako ne treba tako da se melje krokodil, i ne odustajes nego verglas rucicu dok ne rikne ili masina ili krokodil.

                        Comment


                        • Ajd sto gubimo, al sto veze nemamooo..
                          Jos kad ni ovako ne pogodis

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Lukaku burazer dva cista gola sjebao
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Kao protiv petlica.

                              Ali Lukaku.

                              Comment


                              • Provalio si me, nisam ga gledao. Odgledaj jos koji yt klip pritom pa javi dje je stojao. I pisaj po Smolingu malo, ovo danas sto igra je sranje sigurno

                                Ja mislio samo Zlatan ovo masi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X