Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

    [quote author=gp_girl link=topic=2684.msg185440#msg185440 date=1288362075]
    [quote author=djurdjev link=topic=2684.msg185387#msg185387 date=1288352556]
    kako platis karte preko motogp.com,i opusteno ti stignu na kucnu adresu???
    [/quote]
    Da,platis karticom i oni ti posalju karte.
    [/quote] a je mozes da kupis karte na stazi?

    Comment


    • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

      Ioda Racing Moto3 project presented at Estoril

      Friday, 29 October 2010
      Giampiero Sacchi unveiled the TR 001 prototype in Portugal and gave details of the Italian project for the new category, due to be introduced in 2012.


      The TR 001 prototype was unveiled by Giampiero Sacchi at Estoril on Thursday in a presentation of the new Italian bike, designed to run in the new Moto3 class in 2012.

      Moto3 is due to replace the current 125cc class with a 250cc four-stroke category in 2012 and the Ioda Racing chassis, developed with an engine produced by TM Racing, will be further evolved during the 2011 season.

      Part of the process will see the bike being run in the Italian National Championship in line with its 125cc regulations, courtesy of the Italian Motorcycle Federation.

      “It’s a small factory and produces bikes especially for young riders. This is the first prototype and it’s been developed in line with the fundamental regulations of Moto3 – 250cc four-stroke,” explained Sacchi.

      “We have to work hard to prepare this engine further. We have the winter to do a good job of further developing the bike, and we expect to have a bike which is competitive and not expensive,” he concluded.

      Comment


      • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

        [quote author=IvAnA link=topic=2684.msg185525#msg185525 date=1288378632]
        [quote author=gp_girl link=topic=2684.msg185440#msg185440 date=1288362075]
        [quote author=djurdjev link=topic=2684.msg185387#msg185387 date=1288352556]
        kako platis karte preko motogp.com,i opusteno ti stignu na kucnu adresu???
        [/quote]
        Da,platis karticom i oni ti posalju karte.
        [/quote] a je mozes da kupis karte na stazi?
        [/quote]
        to stvarno ne znam

        Comment


        • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

          Ducati confirm Valentino Rossi crew for Valencia test
          By Matthew Birt - MotoGP 30 October 2010 15:35


          Ducati has confirmed that all of Valentino Rossi’s crew have been released to work with the Italian when he makes his much-hyped Bologna factory debut in Valencia next month.

          Rossi was released from his Yamaha contract during the recent Australian Grand Prix at Phillip Island and Ducati has confirmed that Jerry Burgess and the rest of the nine-times world champion’s crew are free to join the 31-year-old when he tests in Valencia on November 9.

          Ducati has also freed Casey Stoner’s crew to move immediately with the Australian to Honda at the Valencia test.

          That includes his long-serving crew chief Cristian Gabbarini.

          Comment


          • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

            kOLIKO VIDIM, IPAK ĆE BITI PRENOSA MOTO GP NA SK......IZGLEDA DA SU KRITIKE URODILE PLODOM

            Comment


            • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

              hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa ipak ima prenosa....hvala,....ali.....mosa

              Comment


              • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                [quote author=nsdjole62 link=topic=2684.msg191025#msg191025 date=1289123689]
                hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa ipak ima prenosa....hvala,
                [/quote] ali samo 125 se prenose na obicnom sk

                Comment


                • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                  Suter-BMW ‘Moto1’ bike makes test debut for 2012


                  Comment


                  • Re: Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                    [quote author=onaj tamo levo link=topic=2684.msg168945#msg168945 date=1284558703]
                    Inače, V. Rossi je izjavio da motiv prelaska u Ducatiu nije novac jer će imati ista primanja kao u Yamahi, već da traži nove izazove. Pa to i nije toliko tačno. Jedan od razloga odlaska iz Yamahe je pored ostalog bio upravo novac! Yamaha mu je ponudila novi ugovor koji je podrazumeva smanjenje plate sa 14 na 9 miliona eura, a njemu se nije svidelo što će taj novac (od smanjenja njegove plate) biti iskorišćen za povećanje J. Lorenzove plate.
                    Inače, njegova plata u Ducatiu će biti 15 miliona eura.
                    [/quote]
                    Nije tacno to da su hteli da mu smanje platu i da je zbog toga on otiso u Ducati #%d*
                    Yamaha mu nije ponudila novi ugovor zbog njegovog pada i lose sezone, a i zelela je da dobije podrsku Spanije, kao sto je i Honda dobila zbog Pedrose. Yamaha je izabrala da ostane Lorenzo, onda je ponizavala Rossija, nije mu dala da proba nov agregat, nego ga je prvi put vozio za vreme trke, dok je Lorenzo mogao da ga proba na treninzima. To da Rossi prelazi u Ducati se pricalo jos od pocetka 2009.
                    Da li bi bilo ko ostao u nekom timu da mu sve ovo rade????? (%fsd%&j
                    Odgovor je ..... NARAVNO DA NE BI h5g6k8

                    Comment


                    • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                      Najnoviji trac (ili istina? (%fsd%&j ) - Rosijeva devojka je trudna! %QWT&W
                      http://affaritaliani.libero.it/sport...si-160311.html
                      #58

                      Comment


                      • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                        Aaaaaaaaa ljudi sta je ovo sa mjesanjem Sport Kluba i Arene...dajte ljudi...nemojte da me plasite pred pocetak sezone...ionako sam cuo da je Arena otkupila i prava za F1...aaaaa ma mogu da otkupe sta hoce...NECU kupit dodatni paket..trazicu po internetu, gledati satelit, ici po kladionicama...al necuuu ..aaa prije sam sa sobnom antenom mogao gledati italijane, engleze, spance, nase, sve derbije, el classica, trke....a sad sa 50 kanala da ne mogu ako ne otkupim taj jedan...majku vam.. &d$7

                        Comment


                        • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                          Svako ko hoce da gleda trke, a nece da uzme Arene ili Sport Klubove 2,4,73,54, sta ti ja znam, i ako nema direktan prenos na Sport Klubu, neka mi se javi, znam sajt na kome definitivno ima svega. Probao sam razne sajtove ali me je ovaj odusevio, pa ako nekome prigusti neka se javi %QWT&W
                          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                          Comment


                          • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                            Rosi pica-majstor! h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                            http://gpone.com/index.php/en/news/3...valentino.html
                            #58

                            Comment


                            • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                              Ljudi ja razumem da niko ne prenosi mec tenisa. Ali ako vec jedna televizija prenosi taj isti mec. Dajte nama gp trku da gledamo kao ljudi! Brdo nas voli te trke a nemam sport klub 3!!!! Ili pustite trku na klubu + jer u to vreme nema nikakvih utakmica. Nadjite neko resenje pobogu! Svake godine mi trpimo zbog tenisa i ne mozemo da gledamo omiljeni sport!!! APELUJEM NA SVE U KLUBU DA NAM TO VISE NE RADE!Mi necemo da gledamo tenis i Novaka Djokovica, hocemo trke!!! Srdjana bih zamolio da nekako utice na urednike sport kluba da se vise ovo ne desava! Jer mislim da je tenis smorio i da je mnogo bolje da se gleda jedan Valentino Rosi od ovih likova sto udaraju onu loptu kao mentoli! Hvala!

                              Comment


                              • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                                Stoner je u pravu skroz...ma dajte ljudi trka je svake druge sedmice..sa pola godine skoro pauze...a sa tenisom ubise na svim kanalima 24/7 365 dana u godini...i budite sigurni da cete imati vecu gledanost ako budete trke prenosili...Vole nasi ljudi automoto sport vise od ovog sminkerskog tenisa budite sigurni, samo sto se sad od njih ne moze oka otvoriti...samo cekam jednom frizider kad otvorim da u njemu ima prenos nekog tenis meca (&$E# ...Ne dozvolite da pored vas ceprkam po internetu..jer zaista vas cenim..a i komentatori razbijaju....LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE!!! &*%R*

                                Comment

                                Working...
                                X