Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

    Sigurno su spremni na ustupke zbog njega, ali se meni vise svidja da neka svjeza krv radi sa njim.
    Tipa neshto sto je Lorenzo uradio ove godine doveo nove tehnicare da rijese stare probleme i ide mu dobro. Doduse nije svojevoljno to uradio ali svejedno...

    Nego dobro nadam se da ce Preciozi i Burges da rade blisko sa Valentinom na razvijanju novog motora.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

      Valentino Rossi to set up Moto2 team in 2011
      Valentino Rossi has launched a bid to become a team owner in the 2011 Moto2 world championship.

      MCN understands Rossi will help fund the project with lifelong friend Uccio Salucci installed as boss of the Italian legend’s new Grand Prix venture.

      MCN sources claimed Rossi was in negotiations with Eskil Suter at the Motorland Aragon race last weekend about a chassis deal as the reigning world MotoGP champion looks to finalise his plans.

      Any new team wishing to enter Moto2 must have submitted an official application to the International Race Teams Association by September 28.

      One rider will be Italian Andrea Iannone, who won Sunday’s Moto2 race for his third win of the campaign.

      It is the second big career change for Rossi in the space of two months after he completed a shock move from Yamaha to Ducati in a two-year deal announced at Brno in mid-August.

      A prominent source told MCN: “It looks like one very high profile MotoGP rider will have his own Moto2 team next season. Iannone will be one rider. He has interest from just about every team, but it looks like he will end up with Valentino.”

      Provisional acceptance for the 2011 Moto2 series will be made on October 8 at the Sepang Grand Prix in Malaysia.

      Those teams granted an entry will then need to a pay 20,000 Euro security deposit per rider by October 29 in Estoril.

      The idea is then to unveil a list of accepted entries during the final round of the season in Valencia in early November.

      Comment


      • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

        Siromah covjek kupuje sopstevni team
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

          kalendar rasporeda trka za 2011g

          Full 2011 calendar

          20th March - Qatar* - Losail
          3rd April - Spain - Jerez
          24th April - Japan - Motegi
          1st May - Portugal - Estoril
          15th May - France - Le Mans
          5th June - Catalunya – Catalunya
          12th June - Great Britain – Silverstone
          25th June - Netherlands** - Assen
          3rd July - Italy - Mugello
          17th July - Germany - Sachsenring
          24th July - United States*** - Laguna Seca
          14th August - Czech Republic - Brno
          28th August - Indianapolis - Indianapolis
          4th September - San Marino & Riviera di Rimini - Misano
          18th September – Aragon – Motorland
          16th October - Australia - Phillip Island
          23rd October - Malaysia - Sepang
          6th November – Valencia - Ricardo Tormo Valencia

          * Night Race
          ** Saturday Race
          *** Only MotoGP class

          Comment


          • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

            Steta sto ni ove godine nece biti trka na Balatonring-u.
            Nista, onda cemo opet u Brno!

            Comment


            • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

              Nemaju finansije za stazu. Zeznuto veoma.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                Ovo ja mislim da je najiskreni odgovor za Rosije mislim da zeli da pobije Horhea u zemlji i da dokaze who is No-1 in moto gp, covek je prosto gladan za pobede a zna da dukati je stvarno dobar motor heheh videcemo to u narednoj sezoni
                Motogp, F1, Superbike

                Comment


                • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                  bas steta sto se nece voziti trka u madjarskoj +-*^%*....ali ni brno nije daleko tako da se vidimo u brnu &*%R*

                  Comment


                  • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                    [quote author=malimali link=topic=2684.msg173696#msg173696 date=1286010920]
                    Ovo ja mislim da je najiskreni odgovor za Rosije mislim da zeli da pobije Horhea u zemlji i da dokaze who is No-1 in moto gp, covek je prosto gladan za pobede a zna da dukati je stvarno dobar motor heheh videcemo to u narednoj sezoni
                    [/quote]Slažem se, jer da nije tako verovatno mu ovo ne bi bila 105 pobeda.....KRALJ.... +*@WT*48*

                    Comment


                    • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                      Mene interesuje kad ce Pasini vec jednom biti u dobroj ekipi da pokaze napokon svoj talenat,nije mi jasno.Kad sam ga gledao u Polaris ekipi u 125 jako me je njegov stil voznje podsecao na Lorenca,a kad mu je motor bio ispravan niko nije mogao da mu se priblizi.Neverovatno mi je da za vozaca takvog kalibra nema interesovanja,e sad mozda sam subjektivan ali za mene je on jedan od najboljih mladih vozaca samo nije imao motor da se dokaze.

                      Comment


                      • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                        Da li neko moze da mi kaze kako i gde da porucim karte za GP...
                        Hteo bih na vreme da obezbedim karte za Brno...

                        Comment


                        • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                          [quote author=djurdjev link=topic=2684.msg182452#msg182452 date=1287673292]
                          Da li neko moze da mi kaze kako i gde da porucim karte za GP...
                          Hteo bih na vreme da obezbedim karte za Brno...
                          [/quote]
                          Mi smo ove godine isli,rezervisali preko sajta www.motogp.com i dobili na kucnu adresu.Ne moras tako rano kupovati karte,mi smo kupili 2 meseca pre trke.

                          Comment


                          • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                            kako platis karte preko motogp.com,i opusteno ti stignu na kucnu adresu???

                            Comment


                            • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                              [quote author=djurdjev link=topic=2684.msg185387#msg185387 date=1288352556]
                              kako platis karte preko motogp.com,i opusteno ti stignu na kucnu adresu???
                              [/quote]
                              Da,platis karticom i oni ti posalju karte.

                              Comment


                              • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                                e sada mi je lakse kada sve znam @(*6sd$%
                                hvala %QWT&W

                                Comment

                                Working...
                                X