Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Vesti, informacije, glasine ...

    Napisah odgovor ali sam imao time out i ćao tekst... Pišem kasnije ponovo. AAAAAAAAA

    Comment


    • #92
      Odg: Vesti, informacije, glasine ...

      [quote author=Srdjan Erceg link=topic=2684.msg169269#msg169269 date=1284639891]
      Napisah odgovor ali sam imao time out i ćao tekst... Pišem kasnije ponovo. AAAAAAAAA
      [/quote]

      Meni se to vise puta dogodilo,narocito kada napisem duzi tekst.A to me onda posebno "obraduje" (&$E#

      Comment


      • #93
        Odg: Vesti, informacije, glasine ...

        [quote author=vesna8.11 link=topic=2684.msg169271#msg169271 date=1284640026]
        [quote author=Srdjan Erceg link=topic=2684.msg169269#msg169269 date=1284639891]
        Napisah odgovor ali sam imao time out i ćao tekst... Pišem kasnije ponovo. AAAAAAAAA
        [/quote]

        Meni se to vise puta dogodilo,narocito kada napisem duzi tekst.A to me onda posebno "obraduje" (&$E#
        [/quote]

        Postoji tehnika za vracanje txta
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #94
          Odg: Vesti, informacije, glasine ...

          Pišem ovde zato što je tema "istorija Jamahe" zaključana. Taj "članak" je klasičan c/p sa foruma bjbikers (da ne kažem krađa). Naravno, očekujem da mi adm. obriše ovaj post. @(*6sd$%

          Edit - promenjeno, ne zaslužuju svi odgovorni kritike.

          Comment


          • #95
            Odg: Vesti, informacije, glasine ...

            [quote author=3006 link=topic=2684.msg169688#msg169688 date=1284720252]
            Pišem ovde zato što je tema "istorija Jamahe" zaključana. Taj "članak" je klasičan c/p sa foruma bjbikers (da ne kažem krađa). Naravno, očekujem da mi obrišete ovaj post. @(*6sd$%
            [/quote]

            O tome mozemo i kada se zavrse treninzi, ok?

            Comment


            • #96
              Odg: Vesti, informacije, glasine ...

              Niko nije rekao da ga nismo iskopirali ali ne vidim tvoju poentu uopste, mislim da je cilj da sto vise ljudi zna. TI ako imas vremena na gubljenje mozes slobodno da napises takav clanak o necijem istorijatu i bice objavljen mislim da sam davno to rekao. Ne kapiram te? #^GH*#
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #97
                Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                Jeste cilj da što više ljudi zna, ali ako se nešto prepiše onda se napiše "preuzeto od...". Ludi koji to pišu gube vreme, a mi ga ne gubimo, pa prepišemo.
                Ne, ja nemam vremena za gubljenje, ne mogu da pišem o nečemu što ne poznajem, ali i ne potpisujem tuđe postove. Mislim da me odlično kapiraš.

                Comment


                • #98
                  Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                  Niko se nije javio za autorska prava a mislim da svako moze danas da vidi odakle dolazi koji txt. Nama je cilj da na jedno mjesto pokupimo sto vise informacije odakle god da su samo da su tacne.
                  Ne vidim sto tebi smeta, ne mogu da skapiram?
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                    Ma kakva autorska prava na internetu, može samo da se javi onaj ko je pisao sa prozivkom, ali čisto sumnjam da je na ovom forumu. Ne smeta to meni lično, samo mislim da je red prepisan tekst potpisati pravim autorom. Ali, ok, da ne spamujem temu dalje, nije ni vreme ni mesto.

                    Comment


                    • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                      Hmmm mozda razmislicemo iduci put i to da uradimo ^a%v
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                        [quote author=3006 link=topic=2684.msg169822#msg169822 date=1284735579]
                        Ma kakva autorska prava na internetu, može samo da se javi onaj ko je pisao sa prozivkom, ali čisto sumnjam da je na ovom forumu. Ne smeta to meni lično, samo mislim da je red prepisan tekst potpisati pravim autorom. Ali, ok, da ne spamujem temu dalje, nije ni vreme ni mesto.
                        [/quote]
                        U potpunosti se slažem sa tobom.

                        Comment


                        • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                          Ja sam bio siguran da ću pročitati nešto zanimljivije od bespotrebne rasprave.... @(*6sd$%
                          Uzgred Rosi je danas uprsko.... Videćemo sutra... $*(5f

                          Comment


                          • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                            Jerry Burgess will join Rossi at Ducati
                            According to a Twitter post by MCN's MotoGP reporter Matt Birt, Valentino Rossi and Ducati have succeeded in tempting crew chief Jerry Burgess and his team of mechanics to join him in leaving Yamaha for Ducati at the end of the year.


                            Credit: Fiat Yamaha

                            "No great surprise, but Yamaha just confirmed to MCN that Jerry Burgess and all of Rossi's crew WILL go to Ducati next season," wrote Birt (@birtymotogp).

                            Burgess won world titles with Wayne Gardner (1) and then Mick Doohan (5) before teaming up with Rossi for his first year of premier-class racing in 2000. They have since won seven titles together, three with Honda then four with Yamaha.

                            Burgess and three mechanics - Bernard Anciau, Alex Briggs and Gary Coleman - left Honda with Rossi at the end of 2003. It will be interesting to see exactly how many leave Yamaha with him this time.

                            The 'confirmation' - combined with the previous news that Rossi's team manager Davide Brivio is also likely to leave Yamaha, for a personal management role - means that the Japanese factory will have to put together a new team for Rossi's replacement Ben Spies.

                            It is rumoured that Massimo Meregalli, team manager for Spies at Sterilgarda Yamaha in WSBK last year, could take Brivio's role, while crew chief Tom Houseworth is confirmed to be moving with the Texan from Tech 3.

                            In a separate development, Cal Crutchlow - who will replace Spies at Tech 3 - has revealed that he is bringing his crew chief from Sterilgarda Yamaha WSBK with him next year.

                            "I'll be taking my crew chief from this year and last year, the one that I won the World Supersport title with and my crew chief now," he said. "His name is Marcus Eschenbacher, a German guy who's been employed by Yamaha for years. It'll be good for me to take someone with me."

                            There is no still no word on whether Rossi will be allowed by Yamaha to make his debut for Ducati at the Valencia test… but if he is taking "all" his team with him, Yamaha might feel less 'sporting' about the situation.

                            Comment


                            • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                              Odlican txt, zao mi je sto Burges ide u Ducati sa Rossiem ali nije neocekivano. Koliko ce mehanicara preci ukupno je prvo pitanje, ne sjecam se da Ducati bas voli da radi osim sa Italijanima. Ovo ce biti haos #$&+|r
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                                Ne zaboravi nesto, jako vazno.Rosi nije bilo koji vozac.Rosi je za Italijane najveci sportista, pa stoga ce on moci o mnogo cemu da odlucuje.
                                A toga su svesni i u Dukatiju, znaci, pristali su na to.

                                Comment

                                Working...
                                X