Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vesti, informacije, glasine ...

    ej pozdrav svima moze neko dati listu na televizije koje imaju prava da prenosi motogp i hvala sport klubu sta ce da prenosi motogp sad jedna jedna ali se isplati hvala pozdrav


    nasao sam pozdrav
    Motogp, F1, Superbike

    Comment


    • Re: Vesti, informacije, glasine ...

      ROSSI jedan jedini neponovljovi.......Mali andrea je velika faca u moto gp.........mislim da ce biti naslednik rosija.....italijanska skola motociklizma forever....

      Comment


      • Re: Vesti, informacije, glasine ...

        za sve one koje sta imaju satelitske antene a ne mogu gledati Motogp onda vrtite arabsat 26 east i jsc sport komentator je na angliskoga pozdrav
        Motogp, F1, Superbike

        Comment


        • Re: Vesti, informacije, glasine ...

          Eeee mnogo je glupo ovo sa Hondom i tri vozaca...

          Comment


          • Re: Vesti, informacije, glasine ...

            za Hurricane

            Interesuje me svakako online MOTO GP, napisi mi link gde se moze pratiti ili na pm
            pozdrav

            Comment


            • Re: Vesti, informacije, glasine ...

              http://www.crash.net/motogp/news/167...m_campaign=rss


              Mozda se brno nece voziti ove godine?
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                O neeeee, nece valjda da se ne vozi. Nadam se da ce da nadju pravo resenje, jer jos samo to fali, jos jedna trka manje i aj u pm //h*svb
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                  I ja se nadam, jer ako maknu Brno u kalendar ulazi jos jedna staza iz Spanije. Mnogo ih je majku mu.
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                    Nije valjda da ce biti i Herez i Katalunja i Aragon i Valensija i + jos neka? Ako je tako onda drze cetvrtinu sezone majku mu
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                      Najbolje da pobednik dobije titulu spanski sampion... Postaje vec malo glupo... Razumem ja da je tamo najvece trziste ali opet zasto $%&5qw7
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                        [quote author=NebojsaNS link=topic=2684.msg276869#msg276869 date=1300976181]
                        Najbolje da pobednik dobije titulu spanski sampion... Postaje vec malo glupo... Razumem ja da je tamo najvece trziste ali opet zasto $%&5qw7
                        [/quote]
                        Sampion Spanije i ostatka sveta! ^*#(-
                        #58

                        Comment


                        • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                          [quote author=NebojsaNS link=topic=2684.msg276869#msg276869 date=1300976181]
                          Najbolje da pobednik dobije titulu spanski sampion... Postaje vec malo glupo... Razumem ja da je tamo najvece trziste ali opet zasto $%&5qw7
                          [/quote]Nije tamo najvece trziste, ali je Dorna s panska firma, a ona je glavna kada je motogp u pitanju.
                          Ako bude 5 trka u Spaniji, onda je to van svake pameti, jer ima jos toliko dobrih staza.
                          A bice i ocigledno da rade sve, da spanski vozaci pobede.
                          Nadam se da ce im Stoner, a kasnije i Rosi, pomrsiti racune.

                          Comment


                          • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                            [quote author=vesna8.11 link=topic=2684.msg276872#msg276872 date=1300976456]
                            Nije tamo najvece trziste, ali je Dorna s panska firma, a ona je glavna kada je motogp u pitanju.
                            Ako bude 5 trka u Spaniji, onda je to van svake pameti, jer ima jos toliko dobrih staza.
                            A bice i ocigledno da rade sve, da spanski vozaci pobede.
                            Nadam se da ce im Stoner, a kasnije i Rosi, pomrsiti racune.
                            [/quote]

                            Nisam znao to (%fsd%&j Da u pravi si za drugi deo. Poptuno je bezveze. Nadam se da ce ih Vale i Stoner ocistiti. Mada ce im onda pasti na pamet da imaje 8 trka u Spaniji, za svaki slucaj $#^%RT
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                              Zasto ne i Spies, zasto ne i Spies @(*6sd$% @(*6sd$% @(*6sd$%

                              Comment


                              • Re: Vesti, informacije, glasine ...

                                [quote author=Batajnica link=topic=2684.msg276975#msg276975 date=1300987068]
                                Zasto ne i Spies, zasto ne i Spies @(*6sd$% @(*6sd$% @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Tetka po babine linije mu je iz Spanije $8#a Salim se moze i on, jeste mali propust <thumbsup>
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X