Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

    Prethodne godine sam otvorio temu, nije lose ispalo

    Prosle godine sam prognozirao da ce Kinezi napraviti neki iskorak u prelaznom roku, sve su prilike da ce to biti tek ovog leta

  • #2
    Originally posted by Prototype View Post
    Prosle godine sam prognozirao da ce Kinezi napraviti neki iskorak u prelaznom roku, sve su prilike da ce to biti tek ovog leta
    Interovi Kinezi su napravili iskorak prošlog leta - 130 miliona utrošenih.

    Problem je što nemaju blage veze šta rade.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Interovi Kinezi su napravili iskorak prošlog leta - 130 miliona utrošenih.

      Problem je što nemaju blage veze šta rade.
      Ma kao sto si i sam rekao nisu imali blage veze sta rade, pocev od trenera pa od pojacanja. Prava havarija bila tj neorganizacija. Sada imaju celo leto da skontaju sta da rade.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Prototype View Post
        Ma kao sto si i sam rekao nisu imali blage veze sta rade, pocev od trenera pa od pojacanja. Prava havarija bila tj neorganizacija. Sada imaju celo leto da skontaju sta da rade.
        Ne znam, kako pratim kalčo, izuzev tri, četiri godine posle Kalčopolija, Inter je hronično havarisan u sportskom sektoru, a uvek je imao novca. Za devedesete kažu da su bile još gore, bar u italijanskim okvirima.

        Inter (kao i Milan) najviše treba da zabrine što su poslednjih par godina napravili cirka 200 miliona evra gubitaka - po klubu. Milan za prošlu fiskalnu godinu sam zabeležio gubitak od blizu 100 miliona evra. Milanski klubovi, nastave li ovim ritmom, rizikuju egzistenciju za par godina.

        Što se tiče ekipe, Inter mora regulisati pitanje odbrane i trenera. Ne može teži posao za jedno leto - sklepati dobru odbranu danas je ravno čudu.
        Last edited by Crni Đorđe; 29-05-17, 22:06.
        sigpic

        Comment


        • #5
          U interu se ne zna ko pije a ko placa,od kad je Zaneti otisao u penziju raspali su se totalno
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • #6
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Ne znam, kako pratim kalčo, izuzev tri, četiri godine posle Kalčopolija, Inter je hronično havarisan u sportskom sektoru, a uvek je imao novca. Za devedesete kažu da su bile još gore, bar u italijanskim okvirima.

              Inter (kao i Milan) najviše treba da zabrine što su poslednjih par godina napravili cirka 200 miliona evra gubitaka - po klubu. Milan za prošlu fiskalnu godinu sam zabeležio gubitak od blizu 100 miliona evra. Milanski klubovi, nastave li ovim ritmom, rizikuju egzistenciju za par godina.

              Što se tiče ekipe, Inter mora regulisati pitanje odbrane i trenera. Ne može teži posao za jedno leto - sklepati dobru odbranu danas je ravno čudu.
              Ima Inter tezak zadatak pred sobom, msm da imaju sredstva i zelju da podignu tim na veci nivo. Samo interesovanje za najbolje trenere i cinjenica da su im nudili ogroman novac pokazuje da su svesni sta im najvise treba, a to je WC trener. Dzaba igraci kad nemas ko da ih vodi.

              Milan je zaposlio dobre ljude u sportskom sektoru, vec doveli 3 kvalitetna igraca. Imam osecaj da ce vec ovog leta finu ekipu da skockaju.

              Comment


              • #8

                Comment


                • #9
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    ....

                    De Sciglio to Juventus is almost a done deal for €12M. [Quotidiano Sportivo]

                    Comment


                    • #11
                      Odlican posao za Shicka. Vidim Milan i zvanicno potpisao Kessie-a za 28 miliona, sprema se veoma ozbiljan tim za sledecu sezonu.
                      Inace mnogo je to para za De Silja, ima on vec 30-31 godinu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #12
                        De Sciglio je 1992. godiste.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Rossonero View Post
                          De Sciglio je 1992. godiste.
                          Auuu fail, ja mislio Abate, prolupao sam hahahah
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bice View Post
                            Auuu fail, ja mislio Abate, prolupao sam hahahah
                            Dao bih ja vama i Abatea u paketu.

                            Comment


                            • #15
                              Ja sam ovih meseci bio ubedjen da dolazi Abate, tj. zamenio skroz njih dvojicu, zato sam bio nezadovoljan transferom
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X