Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nevena Ignjatovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevena Ignjatovic

    Nevena Ignjatović (Kragujevac, 28. decembar 1990) je srpska alpska skijašica. Takmiči se u tehničkim disciplinama.
    Nevena je debitovala u Svetskom kupu u Mariboru 17. januara 2010. godine.
    Do ove sezone nije osvajala bodove u Svetskom kupu.

    Ove sezone ostvarila je najbolje rezultate u Svetskom kupu,25 mesto u Sestriereu,19 mesto u Zagrebu i 24 mesto u Flachau.

    Takmici se i u Fis trkama i trkama Europa kupa.

    Za vikend je ostvarila dve pobede(Jednu u slalomu,jednu u veleslalomu) i jedno trece mesto na trkama Europa kupa u Juznoj Koreji.
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

  • #2
    Da gledao sam je u Flachau-u. Nisam ekspert iako zimi pratim skijanje, ali mislim da je bitno uci u prvih 30 na listi, jer oni krecu prvi kad je staza bolja. Ako nisi u prvih 30 moze da ti zapadne broj 68 i prakticno nemas sanse. Raspored prvih 30 se nasumicno izvlaci stim da se dele u 3 grupe od 1-7 , 8-15 i 16-30. Bar mislim da je tako. Za tehnicke discipline je najbolje poceti sto pre, dok se staza ne unisti od naglog i cestog kocenja.

    Comment


    • #3
      Originally posted by madrid View Post
      Da gledao sam je u Flachau-u. Nisam ekspert iako zimi pratim skijanje, ali mislim da je bitno uci u prvih 30 na listi, jer oni krecu prvi kad je staza bolja. Ako nisi u prvih 30 moze da ti zapadne broj 68 i prakticno nemas sanse. Raspored prvih 30 se nasumicno izvlaci stim da se dele u 3 grupe od 1-7 , 8-15 i 16-30. Bar mislim da je tako. Za tehnicke discipline je najbolje poceti sto pre, dok se staza ne unisti od naglog i cestog kocenja.
      Da,upravu si,vec od sledece trke u slalomu mozemo ocekivati startni broj izmedju 30 i 35 mesta,jer je Nevena zabiljezila odlicne rezultate na Europa kupu i osvojila dosta Fis bodova sto joj donosi bolji startni broj i na Svetskom prvenstvu.
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment

      Working...
      X