PDA

Pogledati punu verziju : KK Partizan

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63

mr.gold
15.07.2010, 22:49
Todoric o buducnosti Marica.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... nogo-vredi

Casiraghi
25.11.2010, 22:19
Tema Partizan je mnogo zapostavljena mora se oziveti. &+I}\
Grobari pokret!Odo da nastavim da gledam kako kidamo Zalgiris,pa posle da postujemo u ovoj temi.Voljeni tim je itekako vredan pomena.

Casiraghi
25.11.2010, 23:14
Evo i ovde da ostavim post koji sam ostavio u temi EL.

Partizan-Zalgiris 68-62

Veoma vazna pobeda,prakticno smo vec u top 16,malo fali.Sjajna partija Dragana Milosavljevica.19 poena 3/3 FT,5/5 za 2,2/4 za 3,2 skoka,2 ukradene lopte, 1 as. index 21.Odlicna igra u odbrani na bekovima Zalgirisa,kao i ostalih bekova Partizana,sto se i vidi jer je Zalgiris,litvanska ekipa postigla u mecu samo 2 trojke.Partizan imao 2 raspolozena igraca u skoku Gista i Jawaia 8 i 7 skokova dok je Jankunas bio odlican u protivnickom timu sa 11 ali nije imao podrsku ostalih saigraca.Vesely odlican prvo poluvreme,u drugom se nije naigrao ali nije ni bilo potrebe.Kecman je falio u napadu sto se tice poena,ali odlican u odbrani,kao svi bekovi.Lafayette opet podbacio u napadu.Dosta pogresnih dodavanja,ishitreni sutevi,poneki i pogodi,a kad je sam za 3 poena promasuje.Videcemo u nastavku sezone sta ce uraditi,ali porucujem ostalim grobarima da se ne nadaju novom McCalebu.

manda
25.11.2010, 23:17
Fantasticna igra Partizana,jos jedna pobjeda,i iznenadio me Milosavljevic. &8@^J

Casiraghi
25.11.2010, 23:20
Fantasticna igra Partizana,jos jedna pobjeda,i iznenadio me Milosavljevic. &8@^J

Pa svakako da je iskocio u prvi plan.Mene nije iznenadio posto znam sta moze.Potencijal je i ocekuje se od njega da bude bitan clan reprezentacije Srbije ubuduce.

Black Mamba 24
25.11.2010, 23:24
Dobra igra Partizana,prvenstveno u prvoj cetvrtini i nažalost,jos jedan dokaz da partizan u evroligi tesko nekoga moze pobediti sa velikom razlikom ali isto tako i izgubiti.
Lafayette za sada igra dovoljno u evroligi,dovoljno dobro,nadam se kako se bude odmicala sezona da ce imati sve vise partija kao protiv zvezde,a to i ocekujem,ipak on nikada do sada nije igrao u evropi.
U drugom poluvremenu centri su zakazali,delovali su nekako smuseno.
Ali je Milosavljavic sve nadoknadio! &8@^J

Casiraghi
25.11.2010, 23:29
Dobra igra Partizana,prvenstveno u prvoj cetvrtini i nažalost,jos jedan dokaz da partizan u evroligi tesko nekoga moze pobediti sa velikom razlikom ali isto tako i izgubiti.
Lafayette za sada igra dovoljno u evroligi,dovoljno dobro,nadam se kako se bude odmicala sezona da ce imati sve vise partija kao protiv zvezde,a to i ocekujem,ipak on nikada do sada nije igrao u evropi.
U drugom poluvremenu centri su zakazali,delovali su nekako smuseno.
Ali je Milosavljavic sve nadoknadio! &8@^J

Pa videcemo sta Lafayette moze,ali gresi dosta za sada.Mislim da nece biti ko Bo,ali gresili su i Cummings i Palacio pa su opet bili odlicni na kraju.Mislim da ce biti i Lafayette samo da treba vremena.Nisam rekao da je los vec da nece biti ko Bo,Bo je jedan. h5g6k8 Centri zakazali,Gist je odigrao odlicnu utakmicu.Ali kako je Begica izblokirao &8@^J &8@^J &8@^J

manda
25.11.2010, 23:29
Partizan samo pratim u EL,pa nisam primjetio njega uopste,decko u svim aspektima igre je zadovoljio,i sto je najvaznije drac je i hrabar,ne libi se krenuti u prodor i na sut.
Djekic stagnira nista od njega,on nema srce za igraca,nema zar da gine na terenu.

Casiraghi
25.11.2010, 23:32
Partizan samo pratim u EL,pa nisam primjetio njega uopste,decko u svim aspektima igre je zadovoljio,i sto je najvaznije drac je i hrabar,ne libi se krenuti u prodor i na sut.
Djekic stagnira nista od njega,on nema srce za igraca,nema zar da gine na terenu.

Upravo to i ja govorim.Talenat poseduje,ali nije za Partizan.Mitrovic jeste sigurno i Jovanovic treba da razmisli o njegovoj minutazi.Vujosevic mu je davao minutazu kakvu-takvu i ja sam mislio da ce on biti bitniji faktor ove sezone ali nije.Djekica ne gotivim nikako,nisam ga ni prosle sezone.Ima srce ko kolibri.Kad dodju jos bitniji mecevi bojim se da tek onda nece nista uraditi.Vladimir Lucic-takodje decko koji ima srce i ne boji se da krene u prodor,koji mu je odlican.

Black Mamba 24
25.11.2010, 23:34
Da,strasna blokada Gista,i onaj kos Lafayetta posle faula koji je trebao biti priznat...
Uigrace se oni jos bolje i bice to pravi tim.
Lucic je dosta vise napredovao od Djekica i veoma je dobar,upravo Lucic ima to sto je Manda rekao da Djekic nema!

Black Mamba 24
25.11.2010, 23:35

Upravo to i ja govorim.Talenat poseduje,ali nije za Partizan.Mitrovic jeste sigurno i Jovanovic treba da razmisli o njegovoj minutazi.Vujosevic mu je davao minutazu kakvu-takvu i ja sam mislio da ce on biti bitniji faktor ove sezone ali nije.Djekica ne gotivim nikako,nisam ga ni prosle sezone.Ima srce ko kolibri.Kad dodju jos bitniji mecevi bojim se da tek onda nece nista uraditi.Vladimir Lucic-takodje decko koji ima srce i ne boji se da krene u prodor,koji mu je odlican.

Mitrovic je pre par dana potpisao za Budcnost.

Casiraghi
25.11.2010, 23:38
Da,strasna blokada Gista,i onaj kos Lafayetta posle faula koji je trebao biti priznat...
Uigrace se oni jos bolje i bice to pravi tim.
Lucic je dosta vise napredovao od Djekica i veoma je dobar,upravo Lucic ima to sto je Manda rekao da Djekic nema!

Ima i Mitrovic,zao mi je sto mu ne da minutazu kakvu-takvu da pokaze sta zna,kad se samo setim prodora protiv PAO-a cini mi se u zadnjoj sekundi prvog poluvremena kad je resio jedan ocajan napad.Decko je odlican igrac,po mom misljenju tip igraca Dusan Kecman.

Casiraghi
25.11.2010, 23:40

Stvarno! $%&RQa $%&RQa $%&RQa
Uopste nisam pratio sportske vesti preko neta u zadnje vreme a na TV nije bilo receno.Greska sto su ga prodali.

Black Mamba 24
25.11.2010, 23:43

Stvarno! $%&RQa $%&RQa $%&RQa
Uopste nisam pratio sportske vesti preko neta u zadnje vreme a na TV nije bilo receno.Greska sto su ga prodali.

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-NLB/188426/Partizan-pozajmio-Aleksandra-Mitrovica-Podgoricanima

Pozajmica,ne prodaja.

Casiraghi
25.11.2010, 23:44
http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-NLB/188426/Partizan-pozajmio-Aleksandra-Mitrovica-Podgoricanima

Pozajmica,ne prodaja.

Ne znam,kazem ti nisam u toku,sto je redak slucaj.Moram da ispravljam keceve kojih ima dosta i imao sam gomilu referata da radim sad.Dobro je sto je samo pozajmica,laknulo mi je.

Black Mamba 24
25.11.2010, 23:48

Pozajmica,ne prodaja.

Ne znam,kazem ti nisam u toku,sto je redak slucaj.Moram da ispravljam keceve kojih ima dosta i imao sam gomilu referata da radim sad.Dobro je sto je samo pozajmica,laknulo mi je.

Ma opusteno,Boga mi,imam i ja kecina,al' me mrzi uciti. h5g6k8

Casiraghi
25.11.2010, 23:51

Ma ja sam imao obavezne referate a na netu moram da gledam 100 godina da bi nasao 10 recenica,uzasne teme.Ni ja ne praktikujem ucenje kod kuce,ja kad ucim ucim cas pre odgovaranja a ne pazim na tom casu,mada je i to ucenje retko. $#^%RT Uz to imam i evo danas dobio 12.neopravdani.

U svakom slucaju mislim da Djekic nece biti nista specijalno,a da je Mitrovic novi Kecman.

Black Mamba 24
26.11.2010, 00:05

Ma ja sam imao obavezne referate a na netu moram da gledam 100 godina da bi nasao 10 recenica,uzasne teme.Ni ja ne praktikujem ucenje kod kuce,ja kad ucim ucim cas pre odgovaranja a ne pazim na tom casu,mada je i to ucenje retko. $#^%RT Uz to imam i evo danas dobio 12.neopravdani.

U svakom slucaju mislim da Djekic nece biti nista specijalno,a da je Mitrovic novi Kecman.

Napisao si ovu poslednju recenicu samo da ne bude off topic,ali se slazem s' tom konstatacijom. $8#a

Casiraghi
26.11.2010, 00:09
Napisao si ovu poslednju recenicu samo da ne bude off topic,ali se slazem s' tom konstatacijom. $8#a

Pa napisao kad smo se vec dotakli toga,inace ima tema CHAT,samo sto zbog problema sa forumom se zagubila,ali ce se i to srediti.To je spam zesci i tamo se non-stop sprdamo,prikljuci se ako zelis kad bude sredjena stvar.Opet ja off-topic ali sta da se radi.Evo da se vratimo.Sta mislite koji je domet Partizana u EL ove sezone?

Flash
26.11.2010, 00:09
Svaka cast na pobedi #$&+|r Mnogo bolja igra Partizana, prvo poluvreme najbolje odigrano u celoj dosadasnjoj sezoni, malo smo pali u drugom ali najbitnija je pobeda. Idemo dalje %&ES7

Veseli je kralj zakucavanja &8@^J

Casiraghi
26.11.2010, 00:12
Svaka cast na pobedi #$&+|r Mnogo bolja igra Partizana, prvo poluvreme najbolje odigrano u celoj dosadasnjoj sezoni, malo smo pali u drugom ali najbitnija je pobeda. Idemo dalje %&ES7

Veseli je kralj zakucavanja &8@^J

Jeste,Jan kida,s tim da Gist jos nije pokazao u EL sta moze.Gist inace kuca jos atraktivnije i jos bolje zna da digne publiku,ali i Jan danas sa onim &8@^J &8@^J &8@^J
Milosavljevic isto alley-oop na asistenciju Kecmana.Apsolutni igrac utakmice. &+I}\

Black Mamba 24
26.11.2010, 00:15
Videli ste dva Gistova kucanja protiv Zagreba u NLB,i ako je neko primetio na zagrevanju protiv Cahe,kada je kao J-Rich zakucao.
Gistova blokada je proglasena za blokadu veceri na euroleage.net,nije jos izaslo top10.

Casiraghi
26.11.2010, 00:18
Videli ste dva Gistova kucanja protiv Zagreba u NLB,i ako je neko primetio na zagrevanju protiv Cahe,kada je kao J-Rich zakucao.
Gistova blokada je proglasena za blokadu veceri na euroleage.net,nije jos izaslo top10.

Video naravno,a bio sam na utakmici protiv Caje,ono je bilo,znaci skocise svi u momentu.Paljevina je i zna jednim potezom da digne 10000 ljudi na noge.Pravo pojacanje.Uz ta kucanja i skok,kako u napadu,tako i u odbrani,ima sasvim solidnu tehniku za svoju visinu,odlican prvi korak i prodor,a iznenadio je i mene,a verujem i sve ostale svojim procentom suta.Stabilan je mentalno,sto je pokazao pogodivsi oba bacanja protiv Caje,kad je mrtav napad zna da resi.Pun pogodak je dovodjenje Gista. &+I}\

Black Mamba 24
26.11.2010, 00:50
http://www.youtube.com/watch?v=MgjxK-VuFog&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=MgjxK-VuFog&feature=related)

&8@^J

Dusan
26.11.2010, 00:52
Au covece, svaka cast Giste! &8@^J

Casiraghi
26.11.2010, 13:05
Dobro je oziveli smo temu,Partizan to svojim igrama apsolutno zasluzuje. &+I}\

VIX
26.11.2010, 22:24

Nego sta $#^%RT

Ali mene cudi zasto igra Djekic prvi krilni a ne Gist (%fsd%&j

Casiraghi
26.11.2010, 22:28
Nego sta $#^%RT

Ma to eto da bude primecen kao clan prve petorke,posto nista ne uradi na utakmici.Protiv Zalgirisa je igrao 7 minuta a Gist 33 tako da je svejedno da li je poceo kad ionako brzo sledi izmena.

A sta mislite o igranju pika Lafayette-Gist,ili uopste neko od bekova sa Gistom?To nije korisceno ali mislim da bi bilo odlicno oruzje,jer je Gist dobar i sa distance i u reketu,moze i pick and roll a i pick and pop.To ne koriste za sada,videcemo da li ce nesto uraditi povodom toga.

ЕлБиЏеј
26.11.2010, 22:29

Nego sta $#^%RT

Ma Djekic samo pocne utakmicu i na prvoj pauzi dodje do zamene .
Inace , sinoc smo igrali fenomenalno do druge polovine 3. cetvrtine kada je usledio žestok pad i suša do poslednjeg minuta iste četvrtine . Izgleda da su Grobari opet ovladali Žalgirisom a našim momcima izvukli sve iz sebe . Katić je promašaj veka . Jednostavno mi je neshvatljivo da imaš mis-meč sa pritvničkim plejom , odigraš cenarski i sa 3 metra baciš airball . #%d* Ali dobro , sreća pa Begićevi poeni preko Katića i sa linije bacanja nisu bili veliki problem .

Edit :

Pik en pop sa Gistom bi bila lepa ideja , sa tim sto ne verujem da on ima snagu da na pravi nacin zagradi matchup pleja . Za pik en pop bi potreban bio samo povratan pas i Gistov mekan izbacaj , a za pik en rol pih preferirao Jawai-a . Ipak je on taj koji razgrce reket .

vlada12345
26.11.2010, 22:34
Jqh9ZU27RNo

&8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

VIX
26.11.2010, 22:38
Djekic i onako nece biti kosarkas za velika dela &+I}\

Pik en pop sa Gistom bi bilo najbolje , pik en rol sa Nejtnom pravio bi bolje blokove nego Carl Meloun .... zezam se $#^%RT

Katicu nebi dao da igra u Tamisu bre , ima mis - mec juce sa Colinsom i skace fejdvej TRUBA je on .

EDIT : Kad igra Jan svi smo mi Vesely

Casiraghi
26.11.2010, 22:40
!LBJ slazem se,mada moje je misljenje da bi i Gist mogao pick an roll naravno ne cesto,ali je Jawai bolja opcija.A Katic,pa ono zna da bude koristan,bolji je on meni od Vranesa koji je imao takvih poguba da je to strasno.

vlada12345
26.11.2010, 22:44
Evo ovde 3 zakucavanja iz prvog poluvremena i blokada Gista iz drugog &8@^J &8@^J

VwlbVSIy8wU

:fc-[ :fc-[ :fc-[

Veliki problem ove godine ce biti sto nemamo backup pleja.. Plasim se da nas to ne ogranici ka pohodu na F4..

Pera je vec zreo za ulugu Sarpa ili Alvertisa.. Samo zauzima mesto, i pravi NFL faulove..

Milosavljevic sinoc resio mec &8@^J &8@^J &8@^J

ЕлБиЏеј
26.11.2010, 22:45
!LBJ slazem se,mada moje je misljenje da bi i Gist mogao pick an roll naravno ne cesto,ali je Jawai bolja opcija.A Katic,pa ono zna da bude koristan,bolji je on meni od Vranesa koji je imao takvih poguba da je to strasno.

Nemoj mi Vranesa pominjati! Taj covek je ... pa ne znam kako da ga opisem . Ima sake kao lopate a opet ima problema sa hvatanjem . Ali hvatanjem! Pa to je profesionalni kosarkas , ljudi moji!
Jedina njegova svrha je stajanje u reketu i cekanje na potecijalnu bananu ( mada ni u tome nije bio gladak ) .

Drazen 3
27.11.2010, 13:32
MUTA NIKOLIC NAJVECI RETARD OD SVIH TRENERA,UOBRAZENO GOVEDO,OCA MU JEBEM

carter985
27.11.2010, 17:21
radnicki dao partizanu 33 poena u prvoj cetvrtini, pa tako nisu efikisne ekipe ni u nba &*#GI(]

bice
27.11.2010, 17:23
Napred Radnicki.Oleee olee Radnicki..Radnicki +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* Hteo sam da idem na utakmicu ali nisam imao sa kim &*(@W6

carter985
27.11.2010, 17:29
Napred Radnicki.Oleee olee Radnicki..Radnicki +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* Hteo sam da idem na utakmicu ali nisam imao sa kim &*(@W6
radnicki zasad igra ko phoenix +*@WT*48*

bice
27.11.2010, 17:32
Radnicki je novi sampion.Ale aleee +*@WT*48* +*@WT*48*

carter985
27.11.2010, 17:44
evo i edin me kopira, kaze sad malopre radnicki igra ko da su phoenix sunsi &*#GI(]

bice
27.11.2010, 17:45
&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Hahahhaaa cuo te sigurno @R&}*

Flash
27.11.2010, 17:47
A kako igra Partizan?Kao Utah? $8#a

Dacha
27.11.2010, 17:47
kao Majami &*#GI(]

carter985
27.11.2010, 17:52
kao Majami &*#GI(]
&8@^J &*#GI(] &*#GI(]

a kako to niko nije spomenuo da ce lafajet biti zamenjen dzeralsom?!

Flash
27.11.2010, 17:52
kao Majami &*#GI(]

Sad ces ti videti, kad Partizan preokrene u 2. poluvremenu.Isto kao Utah sto radi %&ES7

Flash
27.11.2010, 18:03
kao Majami &*#GI(]
&8@^J &*#GI(] &*#GI(]

a kako to niko nije spomenuo da ce lafajet biti zamenjen dzeralsom?!

Tek sad procitah vest.Ovo je sjajno, koliko sam video po snimcima na Youtube, vrlo brz, eksplozivan, ima dobar sut, osecaj za asistenciju.Sve u svemu sigurno mnogo bolje resenje od Lafajeta, koji se ocigledno nije navikao na evropski stil kosarke i pitanje je koliko bi mu vremena trebalo.

carter985
27.11.2010, 18:49
bravo sunsi &*#GI(]
este videli mutu cara? ahahaha &8@^J &*#GI(]

bice
27.11.2010, 18:52
Sta je uradio?

carter985
27.11.2010, 18:58
Sta je uradio?
kamera ga hvata u krupnom planu , a on sa smeskom mase rukom i govori cao &*#GI(] &*#GI(] &8@^J

bice
27.11.2010, 19:00
&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] kralj.

Radnicki,Radnicki majstori &8@^J &8@^J &8@^J Muto legendo &8@^J

Flash
27.11.2010, 19:07
Kakav kompleksas, da ne kazem govno.Danas je izjavljivao nesto za Duleta i Dudu u negativnom smislu, kako ne bi trebalo da on i dalje bude trener reprezentacije.Jebem li mamu govnarsku, iskompleksiranu, smradu jedan. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

Izvinjavam se zbog recnika, ali morao sam ovo da napisem, jer ga jednostavno ne podnosim &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

bice
27.11.2010, 19:08
Hhhaha to ti je Muta.Ocekuj ne ocekivano &*#GI(]

carter985
27.11.2010, 19:12
ma muta je kralj, bez dlake na jeziku...
i kad kenja po zvezdi nije mi nista manje simpatican, zato sto je upravu $#^%RT

VIX
27.11.2010, 21:50
Evo braco

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=4937

nije fer ali sta da se radi +-*^%*

Curtis stize sutra nece igrati protiv khimkija koliko sam informisan sta je lose jer ce pera biti startni play , lose je Laf igrao ali je Laf natamburao komsije :) sto mi se posebno svidelo kod nega ( sorry delijama na forumu :) )

Black Mamba 24
27.11.2010, 22:13
ma muta je kralj, bez dlake na jeziku...
i kad kenja po zvezdi nije mi nista manje simpatican, zato sto je upravu $#^%RT

Kenja on malo! 7&@%q

"Eto, Ivković je gotovo sav posao sam radio, postigao je rezultat, na tome svaka čast, ali sada priča protiv Saveza, okreće narod protiv nas? Molili smo ga da dođe, a onda, čim je dobio bolju priliku, on je pobegao. Njemu je reprezentacija dala sve, preko nje je postao proslavljeni trener"."

To su reci Miroslava Nikolica.

vlada12345
28.11.2010, 03:59
Jebiga nije mozda posteno prema Lafajetu, ali od stranaca se ocekuju da budu pokretaci ekipe, tako da je ovo surovi profesionalizam... &+I}\

Dobrodosao Jerrells!!! :fc-[ :fc-[ :fc-[

P.S. Vidim komsije se raduju nasem porazu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Ako, ako, ugrabite svaku priliku, nemate ih bas puno od pocetka sezone, ipak se nadam da cete se izvuci i ostati u ligi @(*6sd$%

manda
28.11.2010, 09:18
Znaci stvarno je Lafajet otjeran i doveden taj novi.
Nadam se da znaju sta rade ovi iz Partizana,posto Lafajet je iz utakmice u utakmicu podizao formu,i zadnje utakmice u EL je odigrao korektno.
Taj novi pitanje je da li je spreman fizicki,i koliko ce mu trebati da se uklopi u sistem Partizana,to jest evropsku kosarku.
Nedostajace,Lafajetovi asistencije za ali-upove. :(

milanche
28.11.2010, 10:12
Znaci stvarno je Lafajet otjeran i doveden taj novi.
Nadam se da znaju sta rade ovi iz Partizana,posto Lafajet je iz utakmice u utakmicu podizao formu,i zadnje utakmice u EL je odigrao korektno.
Taj novi pitanje je da li je spreman fizicki,i koliko ce mu trebati da se uklopi u sistem Partizana,to jest evropsku kosarku.
Nedostajace,Lafajetovi asistencije za ali-upove. :(

Dzerels je,kazu, klasa Mekejleba.On je i bio 1. zelja kluba na poziciji pleja ali tek sada su se ispunili uslovi da se dovede.Bice ali-upova koliko hoces,nema brige sto se toga tice :) Sto se Lafajeta tice,nadam se da su mu makar nagovestili ovu mogucnost jer ako nisu to nikako nije dobro jer to ne zasluzuje ni jedan igrac Partizana da se tako surovo ophode prema njemu.To kvari i atmosferu jer i ostali onda mogu da se zapitaju ko je sledeci.To je krajnje djubraski.Nadam se da su mu ranije predocili i takvu mogucnost (da ce leteti ako uspeju da angazuju Dzerelsa) ,da covek bar zna sta da ocekuje u neku ruku.

manda
28.11.2010, 10:22
Mekejleb je klasa za tog Dzerelesa za sad,klasa se dokazuje na terenu ne na youtubu.

ЕлБиЏеј
28.11.2010, 13:53
Mekejleb je prica za sebe . Siguran sam, da je makar 5 cm visi bio jedan od boljih plejmejkera cak i u jednom NBA-u . Ne vredi ga porediti sa nekim likom koga smo videli samo u isecku od 3 minuta .
I ove sezone Bo pokazuje zasto je toliko vredan . Mislio sam da je kvalitete iz njega izbacio Pionir , a da ih on u stvari ne poseduje . Ispravio me je , najbolji je igrac Montepaskija /

Black Mamba 24
28.11.2010, 14:21
Ljudi nije to jos sigurno za Lafayetta i Jerellsa,posle utakmice su pitali Vladu Jovanovica za to i on je rekao da nije cuo da je Lafayette bivsi igrac Partizana.

Ali bi bilo dobro da dodje Curtis,samo ne znam koliko je pametno to bilo,ako jeste,ciniti pred utakmicu protiv Khimkija jer je najvaznija utakmica,pobedom osiguravamo prolaz,a Pera ce se tesko snaci sam,uz malu pomoc Klobucara,koji igra veoma malo u evroligi i to cesto na poziciji 2.

http://images42.fotki.com/v1434/photos/1/1457394/7139679/CurtisJerrels-vi.png

Il Capitano
28.11.2010, 14:26
Ovaj je izgleda bio najbolji igrač na koledžu pa je na naslovnoj strani NCAA 09 &+I}\

Casiraghi
28.11.2010, 14:29
Ne znam da li je Jerrels bolji,ali Lafayette je podizao formu postepeno iz meca u mec.Bilo je tu dosta gresaka,mada je poceo da ulazi u sistem igre Partizana.Sad iako je bolji,Jerrelsu ce isto trebati vremena,a zbog toga mozda dodje do nekih poraza do kojih ne bi trebalo da dodje,a da ne pominjem da je tu utakmica sa Himkijem,gde pobeda znaci prolaz dalje.Bice tesko bez Lafayetta,mada eto,Jovanovic kaze suprotno.

Dusan
28.11.2010, 14:31
Ovaj je dobar igrac izgleda. &+I}\

Casiraghi
28.11.2010, 14:32
Ovaj je dobar igrac izgleda. &+I}\

Jeste,nije to problem,samo koliko ce njemu vremena trebati da se uklopi.Dobar igrac je i Lafayette.Ovaj se cini bolji ali videcemo,nije to jos 100% sigurno.

EDIT:Evo otisao sam na Wikipediu da vidim gde je sve igrao i pise da mu je sadasnji klub Partizan.

Black Mamba 24
28.11.2010, 14:36
Ne zaboravite da ovo nista jos nije sigurno! @(*6sd$%

Casiraghi
28.11.2010, 14:38

Pa ne znam,mozda Wikipedia laze,pise da mu je Partizan sadasnji klub,ali videcemo,mada ja kontam da je to vec reseno.

Black Mamba 24
28.11.2010, 14:41

Pa ne znam,mozda Wikipedia laze,pise da mu je Partizan sadasnji klub,ali videcemo,mada ja kontam da je to vec reseno.

Wikipediu moze da uredjuje ko hoce,mogu ja sada otici i napisati da je presao u Lakerse.

Dusan
28.11.2010, 16:58
U Lakerse. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Flash
28.11.2010, 17:14
Potvrdjeno je da je Dzerels novi plejmejker Partizana

http://www.mondo.rs/s190400/Kosarka/PARTIZAN_MTS-_Dzerels_je_nas_novi_plej.html

Casiraghi
28.11.2010, 17:48
Nek mu je sa srecom i nek se sto pre uklopi. #$&+|r

Praetor Shinzon
29.11.2010, 22:14
Izgleda da Džerels neće igrati u Moskvi u Sredu. Navodno problemi administrativne prirode. Registracija za EL, Letter of CLearance iz Amerike, Problemi oko vize za Rusiju, sve to može da se ispreči.

Navodno nam je EL izašla u susret prolongiravši rok za njegovu registraciju do sutra u 18:00 časova.

manda
29.11.2010, 22:17
Dobrodosao na forum,Praetor Shinzon.
Partizan ce biti unisten,ako ode u Rusiju bez play,bice to mucenje. +-*^%*

Praetor Shinzon
29.11.2010, 22:26
Dobrodosao na forum,Praetor Shinzon.
Partizan ce biti unisten,ako ode u Rusiju bez play,bice to mucenje. +-*^%*

Hvala na dobrodošlici.

Dobra stvar je što je Langford povredjen. Na poslednjoj utakmici u onoj njihovoj regionalnoj ligi je izvrnuo zglob. Ne trenira ali će verovatno igrati pod blokadama. Elem. Problem sa Džerelsom sam naveo, dok je razlog zašto Lafajet ne može igrati je vrlo prost. Utakmica se igra 01. decembra i ako bi bio ostavljen još samo tu jednu utakmicu morala bi mu biti isplaćena celokupna decembarska plata. Da novembar ima 31 dan mogao bi da igra i on. h5g6k8

Inače utakmica je u 16:15 po našem vremenu, za svaki slučaj ako neko nije čuo... h5g6k8

manda
29.11.2010, 22:29
Hvala na informaciji za vrijeme,nisam znao da se tada igra. @(*6sd$%

Praetor Shinzon
29.11.2010, 22:32
To je valjda 18:15 po njihovom i napravljeno je tako zbog TV pošto CSKA igra u udarnom večernjem terminu

Flash
29.11.2010, 22:49
Dobrodosao na forum Praetor Shinzon (*#^R^ Uvek je lepo kad nam se prikljuce novi clanovi koji navijaju za Partizan &8@^J

Dusan
29.11.2010, 22:50
Dobrodosao Praetor Shinzon.

High_Hopes
30.11.2010, 17:56
Utakmica se igra sutra u 16:15 po naem vremenu, to je prvi put ove sezone da se neka utakmica Evrolige igra tako rano.

milanche
30.11.2010, 22:05
Dzerels je otputovao u Moskvu sa ekipom ali ne zna se hoce li igrati. %&ES7

Il Capitano
30.11.2010, 22:25
Igraće sigurno sutra, makar neto malo...

Flash
30.11.2010, 22:26
Crno-beli sa Derelsom na Himki!
Američkom plejmejkeru obezbeđena je ruska viza, pa će u sredu (16.15) u meču sedmog kola Evrolige debitovati za Partizan mt:s.
http://http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/906/v190632p0.jpgEkspedicija crno-belih u utorak je krenula ka Moskvi, ne znajući da li će Kurtis Derels moći da uđe u Rusiju.

Kako je u večernjim satima objavljeno na sajtu Partizana mt:s, "uprava i administracija naeg kluba su uz velike napore uspeli da za kratko vreme obezbede Derelsu rusku vizu", a stigao je i "letter of clearance" (dokument neophodan za registraciju igrača), to u principu nije bilo pod znakom pitanja.

Tako će naslednik Olivera Lafajeta već u sredu protiv Himkija biti na raspolaganju treneru Vladi Jovanoviću.

Derels je u dvorani ruskog tima odradio jedan od prvih treninga sa ekipom Partizana, to znači da će naredna utakmica predstavljati svojevrstan test koarkake inteligencije i osećaja, kako za njega, tako i za saigrače.

"Ne znam mnogo o Partizanu, ali učim. Ovi momci su odradili sjajan posao pre mog dolaska, ostvarili su dosta pobeda. Jedva čekam da postanem deo toga i da doprinesem da svi zajedno budemo jo bolji", rekao je Derels pred polazak na put.

Crno-beli četiri kola pre kraja prve faze imaju skor 4-2, a Himki 2-4, pa bi jo jedna pobeda prvaka Srbije praktično značila plasman u Top 16 fazu.

(MONDO)

Dusan
01.12.2010, 09:14
Pu, necu moci da gledam utakmicu. #%d*

manda
01.12.2010, 16:47
Dzereles se nije snasao u prvim minutama igre,previse solira,ali to je i za ocekivati,trebace vremena da se uigra.

ЕлБиЏеј
01.12.2010, 16:54
Tacnije , odigrao je 2 minuta , iznudio bacanja , oba pogodio i onda solirao jedan napad koji se zavrsio promasenim skok sutom .

Layzick
01.12.2010, 16:55
I onaj drugi kad je napravio korake.

manda
01.12.2010, 17:47
Odlican je Dzereles,fantastican ulaz ima,brzina,nije partizan pogresio njegovim angozovanjem.
Brzo ce se uklopiti u sistem. :)

High_Hopes
02.12.2010, 11:39
Ko zna da li bi lanjski Partizan pobjedio ovakav Himki na njegovom terenu. Vidi se da je Derels bolji igrač od Lafajeta. S obzirom koliko smo slabiji nego lani treba se zadovoljiti plasmanom u top 16 (ivio Prokom $#^%RT ), domaćim prvenstvom, a za NLB ligu ćemo jo da vidimo.

High_Hopes
02.12.2010, 11:46
Partizan mt:s je ubedljivo poraen od Himkija, a trener Vlada Jovanović ponovo je istakao lo pristup njegovih igrača utakmici.

Himki je u sedmom kolu u Moskovskoj oblasti trijumfovao sa 92:65 (http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2010&mm=12&dd=01&nav_id=476337), a osim u drugom periodu, crno-beli su delovali potpuno razbijeno.
"Njihov kvalitet i motivacija ne opravdava način na koji smo mi igrali, delovali smo jako neuigrano, istakao je Jovanović posle meča.
Partizan je u meč uao sa četiri pobede iz prethodnih est mečeva, uključujući i jednu nad Himkijem u Pioniru. Sa druge strane, Rusi su imali samo dva trijumfa i eventualni poraz bi im značio skoro sigurnu eliminaciju.

Znali smo gde dolazimo kojoj ekipi jako kvalitetnoj, da ta ekipa nema broj bodova koji su prlanirali da ostvare u Evroligi. Poseduju kvalitet, pun sastasv sada kada se vratio i Kelati. Bili su jako motivisani, jer ima ova pobeda znači mnogo.

Za crno-bele je debitovao i novi plejmejker, Amerikanac Kurtis Derels koji je odlično odigrao, posebno u trećem periodu i meč zavrio sa 13 poena.

Imamo novog igrača na poziciji jedan. Morali smo napad da uprostimo, ali to nije izgubiilo utakmicu, već na lo pristup i dobra igra Himkija. Na nau agresivnu odbranu imali smo i probleme sa faulovima, a potom vie nismo ni mogli da odigramo onako kako je trebalo, rekao je Jovanović.

Trener Himkija Serđo Skariolo prezadovoljan je igrom i pobedom.

"Doprinos svih igrača je veliki, ovo je prva utakmica posle sedam nedelja da su svi koarkai bili u sastavu. Jo uvek neki od njih nisu u idealnoj formi, to se jasno vidi", istakao je Skariolo.

Ruska ekipa zabeleila je treću pobedu u Evroligi.

"Ova ubedljiva pobeda je jako bitna ne zbog plasmana, već i zbog samopouzdanja koje nam je u poslednje vreme palo. Odigrali smo najbolju utakmicu i sada moramo da steknemo kontinuitet. Na cilj je da dobijemo dve od sledeće tri utakmice u Evroligi. Mislim da će u ovoj grupi sve biti odlučeno u poslednjem kolu", rekao je Italijan.

U sledećem kolu Partizan mt:s gostuje Makabiju u Tel Avivu, 9. decembra.

milanche
02.12.2010, 16:35
Ima ova ekipa mnogo potencijala ali neki igraci jednostavno nisu na nivou na kojem bi trebao da bude jedan kosarkas Partizana.Katic,Klobucar,Djekic su jos uvek daleko od necega sto bi se moglo nazvati igracima u koje se mozes pouzdati kada zagusti.Veseli,Dzavai,Dzerels,Gist,Kecman,Milosavl jevic su odlicni igraci ali poprilicno neuigrani...

Black Mamba 24
02.12.2010, 18:18
Ima ova ekipa mnogo potencijala ali neki igraci jednostavno nisu na nivou na kojem bi trebao da bude jedan kosarkas Partizana.Katic,Klobucar,Djekic su jos uvek daleko od necega sto bi se moglo nazvati igracima u koje se mozes pouzdati kada zagusti.Veseli,Dzavai,Dzerels,Gist,Kecman,Milosavl jevic su odlicni igraci ali poprilicno neuigrani...

Djekic je igrao i prosle godine...za Klobucara se slazem,ali on je jos uvek mlad,kada dodje do 26-27 mislim da ce biti nesto poput Rasica,jer mu je i sada slican igrac,ima dobar sut,ali slabiji ulaz nego Rasic,s' tim da Klobucar igra bolju odbranu.A Katic nije nista losiji od Vranjesa,u odbrani jeste,pre svega zbog Slavkanove gradje,ali u napaadu ima mnogo vise izbora.
I nemojte zaboraviti da je Klobucar tek 2-3 zamena na bekovskim pozicijama...ne mozemo ocekivati da nam i taj igrac bude poput(smem slobodno reci) Kecmana.

milanche
03.12.2010, 00:19
Igrati pred navijačima Partizana je teko, oni su zaista na neki način zastraujući. Uvek kada igrate pred protivničkom publikom dodatno ste motivisani, ali ovo je neto drugačije. Ne moete da osetite sopstveno disanje! Na terenu nastaju "rupe u komunikaciji", zbog čega smo imali puno problema u odbrani. Nismo bili u stanju da čujemo jedan drugog na parketu

ta je Pocius rekao Gistu?

http://www.smedia.rs/sport/detalji.php?id=38167&vest=sta-je-Pocius-rekao-Gistu%3F-%28VIDEO%29

Realan
04.12.2010, 18:41
Samo Vujosevic da se ne vraca jesam grobar i to veliki ali on nam treba.Unistio je CSKA a zanimljivo je to kad je bio u Partizanu cim sedne na konreneciju za novinare odmah se zali budzet ovo budzet ono oni mnogo veci ovo ono a sad je on imao budzet 30 miliona a Armani Jeans sto ima ispod 15 ga ke pokidao i na strani i kod kuce unistio je Ruskog sampiona jedino je Olimpiju dobio i to jedva jos im trazi jos novca nznam samo kako ga nije sramota?Gotovo sam siguran da je on bio presrecan kad je Partizan izgubio u Moskvi to jest doziveo debakl ali neka ga Vlade Jovanovic covek ima volju a i Dule je hteo novac otiso je i sad necemo ga nazad nije nam potreban!

High_Hopes
04.12.2010, 21:15
Samo Vujosevic da se ne vraca jesam grobar i to veliki ali on nam treba.Unistio je CSKA a zanimljivo je to kad je bio u Partizanu cim sedne na konreneciju za novinare odmah se zali budzet ovo budzet ono oni mnogo veci ovo ono a sad je on imao budzet 30 miliona a Armani Jeans sto ima ispod 15 ga ke pokidao i na strani i kod kuce unistio je Ruskog sampiona jedino je Olimpiju dobio i to jedva jos im traze jos novca nznam samo kako ga nije sramota?Gotovo sam siguran da je on bio presrecan kad je Partizan izgubio u Moskvi to jest doziveo debakl ali neka ga Vlade Jovanovic covek ima volju a i Dule je hteo novac otiso je i sad necemo ga nazad nije nam potreban!

Iz ovog posta kao da se nameće zaključak: da je Jovanović lani vodio Partizan osvojili bi Evroligu. (%fsd%&j

Realan
05.12.2010, 01:04
High_Hopes (http://www.sportklub.info/forum/index.php?action=profile;u=20450) ne to nego bitne su valjda i ljudske vrednosti a ne samo znanje a sto se tice posla sigurno da je Dule bolji ma da i tu nije neka velika razlika i ja bi u onakvom pinoiru pobedio sto kaze Pocius iz Zalgirisa to je nesto neverovatno ili sto bi reko Varda oni su 6i7 igrac Partizana.

High_Hopes
05.12.2010, 11:26
Moda se nisam trebao onako izraziti, ali nelogično mi je bilo, kae da si navijač Partizana, a shvatio sam da si osporio Duletovu stručnost, oprosti ako grijeim. Partizan nije lani pobjedio Panatinaikosa i Makabija samo u Pioniru, te u Parizu odigrao dvije nerijeene utakmice. I meni smeta njegovo psovanje za vrijeme utakmice, ali mislim da je on najzasluniji za uspjehe Partizana zadnjih godina.

Layzick
05.12.2010, 11:34
Svi treneri psuju,samo Dule to radi najbolje $#^%RT

Il Capitano
05.12.2010, 14:39
Dule moe da dobije tehničku pogledom $#^%RT

Casiraghi
05.12.2010, 16:33
Dule Vujosevic je jedan od najboljih strucnjaka,samo sto ima jedan problem.On ima svoj sistem za koji treba vremena igracima da se uklope i da ga nametne u timu.Kad se uklope,funkcionise savrseno.U Partizanu mu je trebalo vremena,ali je uspeo.U CSKA verujem da bi mu trebalo manje vremena jer ima odlicne igrace i veliki budzet,ali kad je CSKA ekipa koja ocekuje svake godine osvajanje EL.

Casiraghi
05.12.2010, 19:39
Pobedili smo Igokeu u Pioniru sa 77:72 i zabelezili vaznu pobedu posle onakvog poraza od Himkija.Najefikasniji je bio Jawai sa 17 poena(4/4 za 2,9/10 za 1) i 4 skoka,a pratio ga je Gist sa 13 poena,7 skokova i 3 asistencije.Sad u Tel Aviv da odigramo sto bolje mozemo,pa ako oni odigraju lose da to iskoristimo.

High_Hopes
06.12.2010, 09:16
Dule Vujosevic je jedan od najboljih strucnjaka,samo sto ima jedan problem.On ima svoj sistem za koji treba vremena igracima da se uklope i da ga nametne u timu.Kad se uklope,funkcionise savrseno.U Partizanu mu je trebalo vremena,ali je uspeo.U CSKA verujem da bi mu trebalo manje vremena jer ima odlicne igrace i veliki budzet,ali kad je CSKA ekipa koja ocekuje svake godine osvajanje EL.

Da klub nije imao onolike probleme sa povredama Dule bi jo vodio CSKA. Ovo je samo dopuna, slaem se sa svim iz citiranog posta.

chico
06.12.2010, 23:45
Kakav kompleksas, da ne kazem govno.Danas je izjavljivao nesto za Duleta i Dudu u negativnom smislu, kako ne bi trebalo da on i dalje bude trener reprezentacije.Jebem li mamu govnarsku, iskompleksiranu, smradu jedan. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

Izvinjavam se zbog recnika, ali morao sam ovo da napisem, jer ga jednostavno ne podnosim &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

eeee majko moja foruma... -E)%&4 -E)%&4 -E)%&4 Poz za sve nase forumase hahahhaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

manda
07.12.2010, 01:13
Dobrodosao na forum,chico.
Forum je odlican samo malo dublje zagrebi. @(*6sd$%

Flash
07.12.2010, 01:52

eeee majko moja foruma... -E)%&4 -E)%&4 -E)%&4 Poz za sve nase forumase hahahhaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Tad sam bio iznerviran zbog onakvog gesta na kraju utakmice Mute Nikolica, a i ovako mi nije nesto omiljen.Mozda sam preterao sa ovim postom, ali ti odmah na osnovu toga donosis zakljucak da je forum los ili ne znam vec kakav.Verovatno ces se uveriti kao sto je manda rekao, da je forum odlican i da ces uzivati ovde. %QWT&W

DOBRODOSAO &($%WP+

DovlaBGD
07.12.2010, 23:37
Muta je,pa usudjujem se da kazem prosecan trener ako ne i ispod proseka ,ali sam po sebi je animator i zna da objasni na neki svoj nacin kosarkaske elemente da to igracima bude zanimljivo,ima covek filozofiju,inace studiram sa jednim bivsim poznatim kosarkaskim imenom koji kaze da su mutini treninzi u fazonu evo vam sutirajte sat vremena dok muta lista zurnal ili sport :D

P.S: Vlada Radonjic kondicioni CSKA dobio otkaz sa obrazlozenjem da je ekipa fizicki nespremna,kako je to moguce pitajte ruse,dok je bio u Partizanu ,Partizan je bio jedna od najspremnijih ekipa ,ali dobro.

Casiraghi
07.12.2010, 23:39
Muta je,pa usudjujem se da kazem prosecan trener ako ne i ispod proseka ,ali sam po sebi je animator i zna da objasni na neki svoj nacin kosarkaske elemente da to igracima bude zanimljivo,ima covek filozofiju,inace studiram sa jednim bivsim poznatim kosarkaskim imenom koji kaze da su mutini treninzi u fazonu evo vam sutirajte sat vremena dok muta lista zurnal ili sport :D

P.S: Vlada Radonjic kondicioni CSKA dobio otkaz sa obrazlozenjem da je ekipa fizicki nespremna,kako je to moguce pitajte ruse,dok je bio u Partizanu ,Partizan je bio jedna od najspremnijih ekipa ,ali dobro.

Dobrodosao,jel navijas za Partizan? %QWT&W

DovlaBGD
07.12.2010, 23:44
Hvala,pozdrav! :) Naravno, redovan u Pioniru :)

Casiraghi
07.12.2010, 23:48

I treba,ja sam iz NS,idem kad uspem karte da nabavim bio sam protiv Caje.

ЕлБиЏеј
08.12.2010, 19:26

Polako pravimo balans na forumu , pre mesecak dana je bilo 20 delija i 5 grobara .
I prvi put sam uspeo i ja da obezbedim kartu . Ovaj put za Prokom . Uzeo pre 2 nedelje i sad likujem kad god se neko zali kako je tesko nabaviti ih . $#^%RT

High_Hopes
09.12.2010, 16:22
Nadam se da ćemo večeras pruiti jači otpor nego protiv Himkija. Derels je imao vremena da se malo uigra sa ekipom. Makabi je skoro obezbjedio 100% prvo mjesto u grupi i ne mora upinjati iz sve snage. Samo da dobijemo Prokom i to će biti dovoljno za drugi krug.

Black Mamba 24
09.12.2010, 16:35
Ja mozda veceras opicim na Partizan na kladionici pa sta bude,bude...ne mogu da odolim ovako velikoj kvoti! h5g6k8
U Pioniru da nije bio onako los start,moglo bi na kraju dosta bolje ispasti po Partizan pa mozda i pobeda posle neizvesne zavrsnice.

manda
09.12.2010, 17:08
Najvaznije je da pobjede Prokom,a danas protiv Makabija treba uci opusteno i hrabro.

DovlaBGD
09.12.2010, 17:29
Ja sam opicio Partizan navijacki a i kvota je 9.5 $#^%RT Nije neralno da pobedimo ako damo maksimum.

Casiraghi
09.12.2010, 19:50
Ja sam opicio Partizan navijacki a i kvota je 9.5 $#^%RT Nije neralno da pobedimo ako damo maksimum.

U kojoj je to kladionici 9,5 kvota.U duploj sansi je 5.70,a naravno da nije nerealno da dobijemo.Nije Maccabi toliko jak.

DovlaBGD
09.12.2010, 20:58
U mocartu 9.5

manda
09.12.2010, 21:06
Kriminalan partizan,puno izgubljeni lopti,los sut...

ЕлБиЏеј
09.12.2010, 21:07
Klobucar ocajan , napad bezidejan , crnci nemaju podrsku , veoma losa bacanja ... recept za poraz .

Jao majko , pa je tek sad okrenuh , 20 razlike ... doomed .

Flash
09.12.2010, 21:24
Ovo je sramota kako mi igramo, nijedna akcija, sut katastrofa... #%d* Vec drugu utakmicu mi idemo na to da unapred izgubimo i spremamo se za Prokom, samo se nadam da nam se ovakav pristup nece obiti o glavu...

ЕлБиЏеј
09.12.2010, 21:43
E tacno tako Flash! Cini mi se da tim nazaduje . Sve se svodi na cekanje da prodje sat i onda ishitreni sut preko 8 ruku . Dobra stvar je sto smo napravili jedan od najboljih poteza u ovogodisnjoj Evroligi . Gist inhuman blokada o onda alley up Jerellsa za Gista . Lepota &8@^J Ali i jedina lepota koja se videla na utakmici . Pargo je monstrum zarobljen u malom telu . Decko je brz kao munja , eksplozivan i atletski gradjen .

T-Snell
09.12.2010, 21:47
E tacno tako Flash! Cini mi se da tim nazaduje . Sve se svodi na cekanje da prodje sat i onda ishitreni sut preko 8 ruku . Dobra stvar je sto smo napravili jedan od najboljih poteza u ovogodisnjoj Evroligi . Gist inhuman blokada o onda alley up Jerellsa za Gista . Lepota &8@^J Ali i jedina lepota koja se videla na utakmici . Pargo je monstrum zarobljen u malom telu . Decko je brz kao munja , eksplozivan i atletski gradjen .

Isto kao brat! +*@WT*48*

&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Casiraghi
09.12.2010, 21:49
Nije mi toliko sto gubimo,jer je tesko stvarno dobiti Maccabi u Izraelu,ali nacin na koji igramo #%d* #%d* #%d*

Nije toliko sigurna ni ta pobeda protiv Prokoma koji je izuzetno nezgodna ekipa,nesto losije su krenuli,ali evo sad se bore i za trecu vezanu pobedu.Prosle godine su dosli u top 8 i ne smemo ih potceniti.Nista jos nije reseno.Mislim da imaju previse samopouzdanja sa utakmicama u Pioniru,a to moze lako da se obije o glavu,mada ja verujem da ipak to dobijamo.

DovlaBGD
09.12.2010, 22:01
Ja pizdim zbog Milosavljevica,izgubio je bar 5 lopti na glupost ,jednostavno Dzerels treba da se uigra jos ,vidi se da fali a i borbenost NULA,ne mozes tako protiv Eidsona i Parga likovi su ufiksani ...Mora Vlada malo samare da lupa h5g6k8

ЕлБиЏеј
09.12.2010, 22:05

Isto kao brat! +*@WT*48*

&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Sarkazam?

O njegovom bratu ne znam mnogo , valjda se zove Janiro , Janaro , tako nesto .
Al ozbiljno , Jeremy jeste zver .

פארגו בדאנק ענק מול ז'לגיריס קובנה - Pargo Huge Dunk Vs Zalgiris (http://www.youtube.com/watch?v=SyIOv73kAJI#)

T-Snell
09.12.2010, 22:07
Naravno da je sarkazam, to je mozda i najgori igrac koji je ikad obukao dres Bulls-a. h5g6k8

ЕлБиЏеј
11.12.2010, 20:37
Zajebo i Bogansa ? $#^%RT

T-Snell
11.12.2010, 20:43
Ispravka, drugi najgori! $#^%RT

Black Mamba 24
12.12.2010, 17:37
Pa ovaj Partizan nije normalan,koji im je k...c! &*(@W6
Jos cu ih na kladionici promasiti.
Ne mogu pobediti jebenu poslednjoplasiranu ekipu NLB lige,gube 16 razlike.
Sa ovakvom igrom nisu ni za eurochellange...kakva crna euroleague. #%d*

EDIT: za 17 minuta Partizan primio 50 koseva.

T-Snell
12.12.2010, 17:50
I to bas kad ja budala odigram na njih... #%d*

Black Mamba 24
12.12.2010, 17:53
Ma i ja sam se kladio na Partizan,zato se i nerviram,inace,da nisam sada bi 'ladio bolzove zbog takve igre! ^&*ST*^#

Flash
15.12.2010, 22:52
Utakmica blagi uzas, ali opet dobismo nekako, nadam se da ce ih ova pobeda malo probuditi i da ce poceti da igraju mnogo bolje, jer gore od ovoga ne moze.Sut za tri je bio cini mi se 3-20 #%d*

Najjaci utisak utakmice su zakucavanja Gista i Veselog, pa ono nema ni u NBA &8@^J

Layzick
15.12.2010, 22:55
Vreme je za smenu VJ,hvala mu za sve,al ne moze vise ovako,nema napretka u igri nikakvog.Na time-out trazi pik igru,pocinje napad nema veze s vezom,covek je izgubio autoritet,pogotovo kod amera,a i treba malo vise srcanosti da bi bio trener Partizana.

Casiraghi
15.12.2010, 22:57
Isti post sam ostavio u temi EL,ali evo i ovde cu posto je vezan za Partizan,ne znam sta drugo da napisem. h5g6k8

Pobeda Partizana u egal utakmici nad Prokomom 61:59.Odbrana Partizana konacno funkcionise onako kako treba,ali ogroman pad u napadu.Ekipa je izgubila samopouzdanje u poslednje vreme.Imali su citavu utakmicu probleme sa zonom 2-3.Sut za 3 poena 4/23.Jerrels 0/4 a Kecman 0/5.Milosavljevic se bojao da probije(sto nije tipicno za njega),a ni njega kao ni sve ostale nije isao sut.Klobucar ponovo podbacio,od njega se mnogo vise ocekuje,pre svega u napadu,u odbrani grize,kao i Bozic cije su trojke u bitnom trenucima mnogo falile.Katic najefikasniji sa 14 poena,7/11 sut iz igre a dodao je i 7 skokova,jedan od retkih koji je odigrao na nivou.Vladimir Lucic je uz Milosavljevica zaista prijatno iznenadjenje ove sezone.Decko odlicno koristi svoju minutazu,borben je,uvek ide na skok,ne boji se da probije i ima solidan sut.Jawai podbacio veceras.4 poena,a Varda ga je dosta bacao.Gist solidan,jeste i on dosta gresio,ali ipak je doneo pobedu i imao 5 skokova u napadu.Kecmana nije nigde bilo do 2 minuta pred kraj kad je preko ruke pogodio sut sa zvukom sirene.Mrtvi napadi,bez ijedne kontre,previse improvizovanja,ali najvazije je da smo ipak pobedili,verovatno ce skociti samopouzdanje.Ne znam kakav raspored imamo u NLB ligi,ali veoma je bitno pobediti na sledecem gostovanju,posto u sledecem mecu koji se igra u Pioniru tesko da neko moze da nas dobije.Ovo je odlicna ekipa koja ce nadam se iskoristiti pauzu u EL za uigravanje i poboljsati skor u NLB.

Jan Vesely,njega sam izostavio namerno.Vrlo malo koristen veceras u napadu,a ucinak 2/2 za 2 i 2/2 za 3,jedini promasaj sa bacanja(1/2).Trebalo se vise igrati na njega.To je morao da vidi Jovanovic,a i Jerrels kao plej i Kecman kao jedan iskusan igrac.Vesely je ove sezone izuzetno popravio sut i treba ga vise koristiti u napadu,ove sezone je nekako u senci.On i Gist treba da budu prva resenja. &+I}\

Dusan
15.12.2010, 23:12
Pobeeeeeeedaaa! Gist!! &8@^J &8@^J &8@^J

Black Mamba 24
15.12.2010, 23:22
Zasto smeniti Vladu Jovanovica,pa manje srcanosti poseduju neki igraci,i sto je najvaznije koga postaviti onda na mesto trenera,bas me zanima?!? (%fsd%&j

Il Capitano
15.12.2010, 23:24
Vlada će da izdri ovu sezonu do kraja a onda se vraća Dule &+I}\

Casiraghi
15.12.2010, 23:24
Zasto smeniti Vladu Jovanovica,pa manje srcanosti poseduju neki igraci,i sto je najvaznije koga postaviti onda na mesto trenera,bas me zanima?!? (%fsd%&j

Nije Jovanovic problem,dobar je on,ipak je to mlad trener i naravno gresi kao i svaki covek ali znao je i Vujosevic da ima pad u toku sezone pa da podigne ekipu.Zamerka za vecerasnju utakmicu je sto nije video da je Vesely raspolozen i sto on nije bio prvo resenje u napadu.

Layzick
15.12.2010, 23:33
Zato sto ne ume da prenese svoje znanje na igrace,ne ume da im uvede disciplinu da ne divljaju po terenu,zato sto nam odbrana i napad izgledaju tako da se ne zna gde je glava gde je rep.

Black Mamba 24
15.12.2010, 23:39
Ja cu samo reci da nemamo dovoljno kvalitetne igrace od kojih se moze sve to ocekivati,playmakeri su zakazali,a veceras se konacno odigralo nesto vise i protiv zone,ali nije Vlada kriv sto igraci sutaju 4/23 za 3.

manda
15.12.2010, 23:41
Partizan je dobar,malo ste vi digli letvicu previse poslije prosle sezone,ako se uzme da je 5-6novih igraca.
Meni ovaj plej ide na zivce,na kraju je losiji od onog sto je otpusten,dzaba fini klipovi na YT.

Black Mamba 24
15.12.2010, 23:47
Partizan je dobar,malo ste vi digli letvicu previse poslije prosle sezone,ako se uzme da je 5-6novih igraca.
Meni ovaj plej ide na zivce,na kraju je losiji od onog sto je otpusten,dzaba fini klipovi na YT.

Potpuno se slaem sa ovim!
Jeralls ima bolji prvi korak i ulaz,ali Lafayette je dobio otkaz kada se uigrao koliko toliko,bio je u odbrani agresivniji i imao je vecu zelju za igrom!

Layzick
15.12.2010, 23:49
Uopste nismo mi digli lestvicu,nego ova ekipa Prokoma treba da se dobije 10+ u Pioniru uz onakvu publiku,problem je prvo u treneru pa onda u igracima.Pa ej,mi od pocetka sezone ne mozemo da odbranimo pik igru i to se ne menja vec mesecima,svi nas trpaju na najjednostavniji nacin.

manda
15.12.2010, 23:53
Moze li mi neko reci ko je sve otisao od prosle godine,pomjesalo mi se. (%fsd%&j

Black Mamba 24
16.12.2010, 00:13
Rasic,Roberts,McCaleb,Maric,Slavkan i Mitrovic je otisao nedavno u Buducnost...mozda je jos neko,ne mogu se setiti.
Meni najvise smeta sto se uprava nije potrudila da zadrzi Rasica,ne vidim razlog njegovog pustanja a dovodjenja Klobucara.

Flash
16.12.2010, 00:16
Moze li mi neko reci ko je sve otisao od prosle godine,pomjesalo mi se. (%fsd%&j

Mekejleb, Roberts, Maric, Rasic, Vranes, Milosevic...

Prestize me Mamba h5g6k8

manda
16.12.2010, 00:21
Hvla obojici. @(*6sd$%
Tesko je sada biti pametan i uporedjivati igrace,ali za nadati se da ce se uigrati za ovo pauzu do nastavka eurolige.

DovlaBGD
16.12.2010, 11:48
Utakmica od sinoc je ja mislim jedna od najruznijih koju sam ikad gledao ali bitna je pobeda $#^%RT Sto se Vlade tice,moju podrsku ima do kraja sezone i Vujosevic je imao losiji pocetak mnogo...Jedino za sta ga mozda krivim su Milosavljevic i Klobucar,to nisu igraci za Partizan.Dzerels je dobar samo malo samopouzdanja da nabije!

Black Mamba 24
16.12.2010, 11:52
Ja smatram da je Milosavljevic dobar igrac i da zasluzuje igrati u Partizanu.Da nije takav ne bi bio u TOP14 reprezentacije kod Dude.

Layzick
16.12.2010, 11:55
Mirosavljevic je odlican igrac samo nema ko da ga usmeri.Nemojte biti zaslepljeni pobedom,igrali smo ocajno,to je jedina istina,utakmica je dobivena iz tri razloga,publika,borbenost izazvana publikom i poluzainteresovani Prokom.

Pogledajte izjavu Obradovica od pre par sezona kad je Pao dobio 22 razlike...to je sustina,dzabe trenutni rezultat ako je na terenu anarhija

Ksespasma Obradovic meta to mats me Prokom (http://www.youtube.com/watch?v=z-gyjtOnwA8#)

Black Mamba 24
16.12.2010, 12:01
Igrali smo prelose,ali u ovom trenetku se ne sme pobedi gledati u zube. $8#a

manda
16.12.2010, 12:06
Meni je cudno da sve utakmice u EL dobijamo u tjesnoj zavrsnici,a u NLB ligi uvjek gubimo te tresne zavrsnice,samo jos da neredaju pobjeda u NLB i doce sve na svoje mjesto.

DovlaBGD
16.12.2010, 12:08
Igrali smo prelose,ali u ovom trenetku se ne sme pobedi gledati u zube. $8#a

Upravo to,ipak smo kahu dobili kuci,to ne moze slucajno da se desi.

Black Mamba 24
16.12.2010, 12:11
Meni je jos cudnije kako Partizan ne moze nikoga da dobije 14-15 + razlike...ne mislim na ovu sezone vec uopste u poslednjih nekoliko sezona u evroligi,mozda su dobili jednu utakmicu kada su igrali TNT.
Pa cak prosle godine kada su otisli na F4,od Orleana su izgubili u Francuskoj a pobedili u Beogradu bas tesno,manje od 10 razlike.

High_Hopes
16.12.2010, 12:30
Sinoć smo odigrali jako dobro prvu četvrtinu, a onda egal sljedeće tri. Umjesto da forma tima ide uzlaznom putanjom sa dolaskom Derelsa, stiče se utisak da, barem u Evroligi, igramo sve loije.

Sa ovakvim timom biće uspjeh plasman u top 16, samo da Makabi večeras pobjedi. h5g6k8

retro
16.12.2010, 13:26
Prelosa utakmica sinoc, jedna od najlosijih u zadnjih 2,3 godine. Prokom je kanta, a Boga mi ni sinocnji Partizan nije nista bolji.

Poenta je da se ove godine fulalo sa pojacanjima, Jerrels, Jawai i Lafayette. $JS}| Jerrels je tek dosao i ima jos vremena da se uigra sa ekipom, ima dobar ulaz bolji je u tome od Lafayetta, ali sut izgleda da mu nije jaca strana, a i u odbrani ispada precesto, Ewing iz Prokoma ga je sinoc unistio, nijednom ga nije zaustavio. Jawai pod kosem nista, tek 4 poena, Varda ga u dzep stavio, u ovom trenutku bolje rijesenje bi bio Varda, da je par godine mladji. %QWT&W

Spominje se dolazak Marjanovica iz CSKA, koji nikako ne igra od odlaska Duleta, a i realno nije igrac za CSKA, dok u Partizanu bi dobro dosao, naravno uz njegov dolazak, Jawai bi dobio papire.

Klobucar je dobar igrac, u odbrani grize, slicno kao Bozic, ima dobar sut, ali to za sada nije pokazao. Nije imao minutazu, a kada je sinoc dobio nije iskoristio, mali ima potencijala i mozda mu treba vremena da se probudi. Milosavljevic je isto kvalitetan igrac, dobar ulaz, a i sut, ali sinoc jednostavno nije islo nikoga, bas nikoga (2/23) trice, Kecman 0/5 az tri, to sve govori.

Kad je tu Pera Bozic onda se igra tough defence, ali on za svoje godine ne moze da igra vise i ne moze da ima vecu minutatu, a cinjenica je da je najbolji odbranbeni igrac Partizana i da njegove trojke uvijek fale.

Cinjenica je da finasijski Partizan nije nikada jaci bio i ovi igraci imaju jake ugovore, odlicne novce, ali cinjenica je da se sa pojacanjima fulalo, barem Amerima, Gist moze proci.

Vesely &8@^J bez promasaj iz igre, a tako ga malo koristili, naravno ono zakucavanje ne treba spominjati. Kecmana nigdje a onda pogodio vazan sut, moze i on puno bolje.

Veceras ako Khimki dobije, Partizan je u realnoj situaciji da ne prodje u TOP 16, jer ima utakmicu sa Cajom u gostima, a Khimki ceka Zalgirisa ako se ne varam. Gazda Khimkia je Jevrej, a Maccabi prosle godine ispao od Partizana. (%fsd%&j Ne mora nista da znaci, ali Khimki je jedna od finasijski jacih ekipa u Evropi. Valjda ce Maccabi odigrati posteno, jer realno bolji su, Blat nije takav tip trenera da pusta utakmicu i da mu je svejedno, u svakoj utakmici ide na pobjedu.l

Casiraghi
16.12.2010, 13:35
@Retro Jerrels je stigao isto kao i Lafayette kao dobar suter ali nijedan ni drugi to nisu pokazali.Jawai je imao sinoc nesto losiju partiju ali ove sezone je dobar u EL,ne vidim sto je lose pojacanje,kao ni gore pomenuta dvojica.Nijedan plej do sada u Partizanu nije imao nesto dobar prvi deo sezone,a onda eksplozija u drugom delu,pre svega McCaleb.Lafayette se polako uigravao sa ekipom kad je dobio otkaz,nisu imali strpljenja za njega.Jerrelsu treba jos vremena i mislim da ce biti dobar.

Layzick
16.12.2010, 13:38
Jawai ima problem sto ga niko nije naucio da igra odbranu,totalno losa kretnja u odbrani,prosto neverovatno,kao da su ga sa basketa pokupili.

Black Mamba 24
16.12.2010, 14:17
Jawai je u napadu veoma dobar,ako je sinoc dao 4 poena ne mora to nista da znaci,u mnogo utakmica ove sezone je bio najbolji u Partizanu,protiv Caje da nije njega bilo ne bismo ni pobedili.Ali je u odbrani rupa.

Black Mamba 24
18.12.2010, 19:46
37:25 na poluvremenu za Partizan,nakon trojke Lucica u poslednjim sekundama.Mnogo bolja igra nego u poslednja 3 kola u NLB ligi,pre svega u odbrani.

Flash
18.12.2010, 19:49
Ima li neko link za utakmicu?

Black Mamba 24
18.12.2010, 19:54
http://sport-uzivo.webs.com/ch3.htm

http://www.radiokoprijan.com/index.php?option=com_content&view=article&id=199&I temid=105

Probaj na nekom od ova dva,kada pocne drugo poluvreme.
Nisam siguran da ce moci,prvi bi trebao raditi.

Flash
18.12.2010, 19:57
Hvala Mamba &($%WP+

manda
18.12.2010, 19:58
Ovaj Katic je usao u formu,bolji je od Javajia u ovom periodu. h5g6k8

Black Mamba 24
18.12.2010, 20:07
Kakve greske Partizana,sto ne ubacuje Jerellsa,on barem zna prevesti loptu. #%d*

EDIT: Prozvao sam Peru,i odmah je trojku ubacio. $#^%RT

Pobeda Partizana 75:50,mnogo bolja igra,bilo bi lepo da je zadrze do cetvrtka u Vitoriji,i da pokusa zauzeti 3. mesto u grupi.

Flash
18.12.2010, 20:46
E ovo je vec mnogo bolje, Dzerels se jos uigrava, veceras je imao 10 poena, od toga 2 trojke.Katic i Jawai 100% ucinak, Katic sut iz igre 7/7, Jawai 6/6 #$&+|r

Layzick
18.12.2010, 20:50
Konacno smo odigrali mec dostojan imena Partizan barem sto se odbrane tice,u napadu jos uvek previse divljamo,tu imamo najvise problema.

DovlaBGD
18.12.2010, 23:13
Dzerels mora malo vise da probija,danas je bila dobra kosarka...Klobucar $JS}|

Black Mamba 24
18.12.2010, 23:27
Dzerels mora malo vise da probija,danas je bila dobra kosarka...Klobucar $JS}|

Da,tu je izuzetno jak,i kvalitetan je to igrac,samo ga treba sacekati.

Igor Josifoski
19.12.2010, 01:07
Jerrells je dosta menjao tehniku suta, posle univerziteta, ima odlican sut iz driblinga, samo malo da udje u ritam

manda
19.12.2010, 01:12
Dobrodosao na forum,dusanmj. %QWT&W

High_Hopes
19.12.2010, 10:39
Mislim da nismo bez ansi u Vitoriji. Caja je prilično čudna ekipa, sklona velikim oscilacijama tokom utakmice. U Kaunasu su vodili 17 razlike početkom zadnje četvrtine i igrali su produetak. Gledao sam sinoć utakmicu Caja - Real. Opet su imali velike oscilacije. Vodili su 2 minuta prije kraja 7 razlike i uspjeli su to da prokockaju. Samo treba zaustaviti Teletovića (to je jako teko), on je unitio algiris. Mnogo bi značilo ako bi uspjeli izboriti treće mjesto u prvoj fazi Evrolige.

Casiraghi
19.12.2010, 22:36
Mislim da nismo bez ansi u Vitoriji. Caja je prilično čudna ekipa, sklona velikim oscilacijama tokom utakmice. U Kaunasu su vodili 17 razlike početkom zadnje četvrtine i igrali su produetak. Gledao sam sinoć utakmicu Caja - Real. Opet su imali velike oscilacije. Vodili su 2 minuta prije kraja 7 razlike i uspjeli su to da prokockaju. Samo treba zaustaviti Teletovića (to je jako teko), on je unitio algiris. Mnogo bi značilo ako bi uspjeli izboriti treće mjesto u prvoj fazi Evrolige.

Nemam sta da dodam,planirao sam da ostavim jedan slican post ali si me preduhitrio. h5g6k8 Caja ove godine igra sa mnogo oscilacija i mozemo dobiti,jer konacno igramo kako valja u odbrani,a u napadu cemo videti,imamo prolaz pa mozemo opustenije da igramo,naravno ne previse opusteno.

Raikkonen_Rossi_Vettel:)
20.12.2010, 00:41
Vesely je fantastican...ma vazno je da smo mi ponovo u top 16 +*@WT*48* &^@4(

High_Hopes
21.12.2010, 16:16
Trener Partizana Vlade Jovanović najavio borbenu igru protiv Kahe Laboral, ali da je primarni cilj da tim jo podigne formu, jer je TOP 16 obezbeđen.

"Ne bih rekao da idemo tamo (u Vitoriju) rasterećeno, već da podignemo formu na stepenik vie. Probaćemo da ostvarimo to bolji utisak i da se borimo za to bolji rezultat", rekao je Jovanović novinarima u Beogradu pred utakmicu 10. kola Evrolige.
Partizan je u subotu pobedio lidera Jadranske lige Krku sa 25 poena razlike (75:50), a prole nedelje je kod kuće izborio Prokom, pa tako i plasman u fazu Top 16 Evrolige. Jovanović je rekao da se "moe reći" da je tim bio bolji u tim utakmicama nego do sada.

"Na utakmici protiv Krke videlo se koliko je opterećenje bila Evroliga...ne bi bilo strano ni da nismo proli u Top 16, ali mislim da će ovo biti podstrek za dalji rad", rekao je trener Partizana.

Jovanović je rekao da jako potuje Kahu Laboral, koja je ampion panije i koja ima četiri pobede, jednu manje od Partizana.

"Kaha je na izvlačenju moda bila i favorit za prvo mesto u grupi...Oni su neznatno promenili sastav, ali je odlazak centra je ostavio traga na igru. Oni su ekipa koja je u rezultatskoj krizi, imaju probleme i sigurno će probati protiv nas da ih ree", rekao je
Jovanović.

U timu nema problema sa povredama, svi su zdravi i spremni za meč. Utakmica u baskijskom gradu Vitorija počinje u 20.45.

DovlaBGD
21.12.2010, 18:36
.Gazi kahu bre! h5g6k8 Idemo do pobede,mozemo

Casiraghi
23.12.2010, 20:28
Mislim da ce biti dojajna utakmica,imam prosto osecaj. h5g6k8

23.12.2010, 22:58
Uzas kapiten Bozic 5 faulova #%d* Veoma losa igra,jedino je Vesely pokazao klasu na ovoj utakmici i mozda Kecman u nekoliko poteza a sve ostalo veoma lose!Mislim da je Gist mogao mnogo bolje!

Casiraghi
23.12.2010, 23:01
Uzas kapiten Bozic 5 faulova #%d* Veoma losa igra,jedino je Vesely pokazao klasu na ovoj utakmici i mozda Kecman u nekoliko poteza a sve ostalo veoma lose!Mislim da je Gist mogao mnogo bolje!

Sto Gist,pa Gist igra odlicno otkad je dosao i konstantan je.Oni koji su zajebali su bekovi.Kecman je tek na kraju ubacio nesto.Kad je trebalo,nista,nije ni isao na prodor.Odma na pocetku je napravio 2 faula bez potrebe,kao i jos neki igraci.Gist je prvo poluvreme odlicno drzao Teletovica kojeg niko ni tih 20 minuta ne moze da drzi ove sezone.E sad,drugi su ispadali u odbrani i Gist je usao u problem s faulovima sto je jedan igrac poput Teletovica odlicno iskoristio i napunio nas,a i jedno vreme ga je Lucic cuvao koji ne moze da mu parira.

23.12.2010, 23:07
Ne gist je odlican inace,znam,najvise iz partizana volim gista i veselog ali mislim samo da je gist mogao bolje na ovoj utakmici,vidis kako je veseli odigrao kao zmaj mogao je i gist isto tako.Mnogo smo se opustili danas kao usli smo u 16 i to je to,da smo pobedili olaksali bi sebi posao za dalje.

Casiraghi
23.12.2010, 23:12
Ne gist je odlican inace,znam,najvise iz partizana volim gista i veselog ali mislim samo da je gist mogao bolje na ovoj utakmici,vidis kako je veseli odigrao kao zmaj mogao je i gist isto tako.Mnogo smo se opustili danas kao usli smo u 16 i to je to,da smo pobedili olaksali bi sebi posao za dalje.

Pa ne moze Gist svaku da igra besprekorno,ni jedan Kobe ne moze tako.Gist igra odlicno iz meca u mec,odlicno se uklopio.Jerrels mora da se uklopi.Decko je inace prilicno kompletan plejmejker ali nikako to da pokaze.U njegovom debiju protiv Himkija se cinilo da ce se brzo uklopiti,ali ocigledno mu treba malo vise vremena.Ima odlican prodor,dobar sut(pre svega iz driblinga),pregled igre,doduse odbrana slabija strana.Na koledzu je bio odlican.Dobra je ovo ekipa,ali moraju da se sloze neke kockice.Nisu se oni danas uopste opustili nego su prosto pali psihicki,a prvo poluvreme je pokazatelj da smo mogli da pariramo Caji.

23.12.2010, 23:20
Slazem se sa tobom u vezi jerrelsa.Ma bice bolje sledeci put nema nama ravnih <3 Problem je samo sto cemo dobiti teze protivnike zbog 4-og mesta a mogli smo sebi da olaksamo sve.

Casiraghi
23.12.2010, 23:23
Slazem se sa tobom u vezi jerrelsa.Ma bice bolje sledeci put nema nama ravnih <3 Problem je samo sto cemo dobiti teze protivnike zbog 4-og mesta a mogli smo sebi da olaksamo sve.

Pa bili smo i ranije 4. pa smo prolazili dalje.Ako budemo igrali kako znamo,u Pioniru svi padaju,a mora se dobiti jedno gostovanje i to bi bilo to.Mada je sad mnogo vaznije iskoristiti period pauze u EL,uigrati se i vezati pobede u NLB ligi jer moramo na Final 4.

23.12.2010, 23:34
Pa znam ali zasto mi uvek moramo tezim putem kada postoji laksi?! Mi kada smo u nekom svom elementu i jos u Pioniru nema koga ne mozemo da pobedimo &+I}\

DovlaBGD
23.12.2010, 23:41
Mi nemamo bekove &*(@W6

ЕлБиЏеј
24.12.2010, 11:32
Caniggia , brate uzivam citajuci tvoje postove o Partizanu , svaki je optimistican . h5g6k8
Uglavnom sam navikao da slusam kako nismo ni za 3. ligu Mozambika , ali ovako je drugacije .
Tacnije , to je koliko i pozitivno toliko i realno . Zaista ne verujem da cemo imati neki poraz u Pioniru u Top 16 , pogotovu sto sledi pauza u kojoj ce se doprineti uigranost Jerellsa , posto znamo da su ostali igraci zajedno 4 meseca . Potrebna nam je samo jedna pobeda u gostima , kao sto je bilo i u grupnoj fazi , i pobede u Pioniru i ja prezadovoljan .
Samo se nadam da ce Vlada da dopusti Curti vecu slobodu , covek zasluzuje . Sinoc sam video najbolji dribling ovogodisnje Evrolige , kada je u kontri bio udvojen pa je zaredom izveo lednju a onda noznu promenu , i spustio Jawai-u . Kada bi makar svaki 5. napad isao na realizaciju ... gde bi mu kraj bio?

Casiraghi
24.12.2010, 15:10
Caniggia , brate uzivam citajuci tvoje postove o Partizanu , svaki je optimistican . h5g6k8
Uglavnom sam navikao da slusam kako nismo ni za 3. ligu Mozambika , ali ovako je drugacije .
Tacnije , to je koliko i pozitivno toliko i realno . Zaista ne verujem da cemo imati neki poraz u Pioniru u Top 16 , pogotovu sto sledi pauza u kojoj ce se doprineti uigranost Jerellsa , posto znamo da su ostali igraci zajedno 4 meseca . Potrebna nam je samo jedna pobeda u gostima , kao sto je bilo i u grupnoj fazi , i pobede u Pioniru i ja prezadovoljan .
Samo se nadam da ce Vlada da dopusti Curti vecu slobodu , covek zasluzuje . Sinoc sam video najbolji dribling ovogodisnje Evrolige , kada je u kontri bio udvojen pa je zaredom izveo lednju a onda noznu promenu , i spustio Jawai-u . Kada bi makar svaki 5. napad isao na realizaciju ... gde bi mu kraj bio?

Drago mi je da ima bar neko ko voli moje postove. &*#GI(] $#^%RT
Sad spremam jedan post o svakom igracu Partizana pojedinacno,neka moja analiza,bice danas verovatno.

Casiraghi
25.12.2010, 00:35
Evo nekog mog misljenja o igracima Partizana za prvi deo sezone,pa da pocnemo od kapitena:

Petar Bozic

Njegova uloga u ekipi se zna vec godinama,jak defanzivac i dobar suter.Izuzetno smiren igrac,siguran u prenosu lopte.Ove sezone kad god je on u igri,igra se jaka odbrana na granici faula.Ima veliki pad u odnosu na proslu sezonu sto se tice suta jer za 3 poena sutira 22,7%,dok je ranijih godina uvek na oko 40%.U odbrani je konstatno dobar,dok sut mora da vrati i to je dovoljno sa njegove strane,jer to i jeste njegov posao u ekipi.

Nemanja Jaramaz

Ovaj decko za sada nema minutazu kod Vlade Jovanovica.Radi se o talentovanom igracu,velikom radniku na terenu,kako na utakmici tako i na treninzima.Nadam se da ce trener nagraditi njegov trud tako sto ce mu davati kakvu-takvu minutazu u NLB ligi,dok ce je verovatno dobijati u zavrsnici naseg prvenstva i protiv slabijih ekipa(Borca,Metalca ili ko vec bude igrao).Inace,prosle godine je zajedno sa Banetom Djekicem bio nosilac igre na sampionatu Evrope do 19 godina gde je Srbija osvojila zlato.U narednim godinama ce verovatno pokazati svoj talenat igrama u Evroligi.

Curtis Jerrels

Stigao je kao zamena za Lafayetta u trenutku kad je Partizan trebao da obezbedi plasman u TOP16.Za sada se nije uigrao sa ekipom.Poseduje izuzetan prodor i dobar je suter,pre svega iz driblinga.Od njegove igre ce puno zavisiti u drugom delu sezone.Mnogo napretka u igri bismo dobili sa njegovim prodorom.1. Mogao bi on da resava 1 na 1.Vec na njegovom debiju protiv Himkija smo videli kakav prodor ima.Raul Lopez,koji je sigurno medju boljim defanzivcima u EL,je imao dosta problema sa njim.2. Mogao bi se igrati pick and roll sa Jawaiem,iz kog bi on mogao da ide do kosa,da se digne na sut sa distance,da trazi Jawaija i da razigrava saigrace spolja,a u Partizanu je veliki broj igraca koji su dobri suteri za 3 poena i retko promasuju otvorene suteve.3.Mogao bi da se igra pick and pop sa Gistom,koji sjajno sutira i za 2 i za 3 poena,ali ocigledno Jovanovic ne vidi to kao neko od resenja u napadu.Jerrels bi morao i da brze otvara napade jer Partizan ove sezone daje mali broj poena iz kontri,sto ranije nije bio slucaj,a i te kontre najcesce vuce Gist,ciji je zadatak da ih istrci i zakucava.Vesely,Lucic i Klobucar su takodje igraci koji dobro trce kontre. U odbrani ce morati da igra angazovanije i pokaze vecu zelju,jer nije los defanzivac.Jovanovic mu za sada nije dao veliku slobodu u igri,a Jerrels je tip igraca koji voli kad ima punu slobodu i dobar je u improvizaciji napada.Takodje,vidi se da nema dovoljno samopouzdanja koje mora da stekne u ovom periodu pauze.Partizan je dovodjenjem Jerrelsa dobio prilicno kompletnog plejmejkera koji bi svojim kvalitetom sigurno mogao da bude u TOP5 u EL ukoliko posle Partizana predje u neki tim iz EL.Mnogi navijaci Partizana ga vec kritikuju i smatraju da je on lose pojacanje,ali ipak za plejmejkera uvek treba najvise vremena da se uigra i nauci akcije,jer on mora da ih postavlja i sve krece od njega.Za Curtisa treba imati strpljenja.Ako se secate nije ni Bo McCaleb bio nista specijalno u prvom delu sezone,a danas se svaki Grobar kune u njega.Moje je misljenje da je Jerrels igrac kom je dovoljna jedna utakmica da eksplodira i nastavi da igra konstantno dobro.Do pocetka TOP16 faze ima nesto manje od mesec dana sto bi trebalo da je dovoljno vremena da se Jerrels 100% uigra sa ekipom u mecevima NLB lige.

Jaka Klobucar

Najvece razocarenje prvog dela sezone.On u ekipi ima istu ulogu kao Bozic,odbrana i u napadu sut.Dobar je defanzivac sto je pokazao u Olimpiji i reprezentaciji Slovenije.Kod njega se vidi zelja,ali ima ogromnu psihicku blokadu.Zbog toga pravi previse bespotrebnih faulova i promasuje veliki broj otvorenih suteva za 3 poena.Inace,on je dobar igrac i za presing,gde je u Olimpiji znao da uzme par lopti na protivnickoj polovini,a takodje je dobar i za kontre.Moze i mora mnogo vise u drugom delu sezone.

Dusan Kecman

Ziva legenda ovog kluba,ljubimac Grobara.Prilicno kompletan igrac,dobar u svim segmentima igre.Timski igrac,radi uvek ono sto u tom trenutku fali ekipi u igri.Za 35 minuta zna da ne postigne ni jedan poen,ali onda kad je najteze,on u tih 5 minuta je u stanju da ubaci 10 poena i resi mec.Ove godine je izvukao Partizan protiv Caje sa 8 vezanih poena i najzasluzniji za preokret.Protiv Prokoma je takodje pogodio sut sa zvukom sirene 2 minuta pre kraja i to preko ruke iz okreta.Doduse,on ove godine kao i svi bekovi igra sa dosta oscilacija i u nekim mecevima se prosto ne vidi u napadu(u odbrani je konstantno dobar).Mada u njega niko ni ne sumnja da ce igrati odlicno u nastavku sezone,jer sto je mec vazniji,on igra bolje.Nije prvo resenje u napadu,ali se zna kome ide lopta kad je gusto.

Dragan Milosavljevic

Jedno od dva nova otkrica Partizana ove sezone.Igrac slican Kecmanu.Velika zelja za pobedom,agresivan u odbrani.Ide na skok i u odbrani i u napadu.Jedini bek koji ove sezone ne pravi bespotrebne faulove,a retko ispada.Najbolja partija ove sezone protiv Zalgirisa gde je bio igrac utakmice.Tad je pokazao sav svoj talenat i odigrao skoro bez greske.Pokazao je da poseduje dobar prodor,a ima i dobar sut koji ove sezone bas i nije pokazao vec prosle sezone u Radnickom.Mlad je igrac,ima 21 godinu i ima dosta prostora za napredak.Pre svega mora da pruza konstatno dobre partije i da smanji broj promasenih otvorenih suteva.Samim tim ce mu igraci cesce skakati na fintu suta,na kojoj takodje mora da radi jer nije dovoljno uverljiva.Prvi korak mora da mu bude jos eksplozivniji,jer voli da probija i ne boji se prodora,a sa poboljsanim prodorom moze da iznudi dosta faulova i faul-koseva.Kvalitetan igrac,uostalom da nije ne bi dosao do 14 igraca u reprezentaciji i otpao sa spiska pred sam pocetak Mundobasketa.Uz dobro odigran nastavak sezone mozda bi i mogao da bude u reprezentaciji za EP2011.

Vladimir Lucic

Drugo otkrice Partizana.Igra sa velikom dozom samopouzdanja i odlicno koristi ukazanu minutazu.U odbrani se kida,ali mu je jos tesko da igra sa igracima kao sto su Teletovic,Eidson i ostali koje je cuvao do sada.Ima zaista odlican procenat suta iz igre za svoju prvu sezonu u EL(62,5% za 2,40% za 3).Ne boji se da probije,odlicno trci kontre,ide na skok uvek,kako u odbrani tako i u napadu.Na momente podseca na Novicu Velickovica.Ima jos prostora za napredak,a njegov konstantan napredak se vidi.Sledece sezone ce verovatno imati i vecu minutazu,jer Vesely ide u NBA.Posle odlaska igraca kojima je bio rezerva,Novica je eksplodirao kad je bio u prvoj petorci.Nadam se da ce isti slucaj biti i sa Lucicem.

Jan Vesely

Po mom misljenju najveci talenat koji je Vujosevic otkrio.Predvidja mu se sjajna karijera.U odnosu na proslu sezonu je znatno popravio sut i prvi korak,sto ga cini jos opasnijim i ubitacnijim u napadu.U poslednje 2 utakmice u EL je trojke sutirao 5/5.Ove sezone sutira trojke 46,2% i time je iznenadio sve navijace Partizana.Zbog svega do sada prikazanog,treba da bude prvo resenje u napadu uz Gista.Svojim zakucavanjima zna da podigne atmosferu u ekipi,a i na tribinama Pionira.Njegov prodor je zaista sjajan,nema igraca u EL kog ne moze da probije.Poboljsao je i igru na niskom postu,a sa ovim sutem je postao neverovatno tezak igrac za cuvanje.

James Gist

Do sada se pokazao kao najbolje pojacanje Partizana ove sezone i vec ima posebno mesto u srcima navijaca.Jedan od najboljih krilnih centara u EL,po meni u top 3 uz Teletovica i Lorbeka.All-round igrac,opasan sa svih pozicija.Za sada sa 7,3 skokova po mecu najbolji skakac ekipe,a i najbolji suter za 3 poena(60%).Borben igrac,koji se nikad ne predaje,sto je pokazao protiv Zadra kad je vratio ekipu sa - 20 u egal mec,ali nije sam mogao da preokrene.Odlican defanzivac,Teletovica kojeg niko ove sezone ne moze da cuva je juce stavio u dzep u prvom poluvremenu,posle nije mogao da bude agresivan zbog problema sa faulovima koje je napravio zbog ispadanja saigraca.Po meni odlican igrac za pick and pop igru.Takodje je dobar i na niskom postu gde ima raznovrsna resenja.Voli da se izvuce napolje i krene u prodor sa kapice,redje kad izadje na 45 stepeni.Finta suta mu je losa,nije uopste uverljiva i tu previse mlati s loptom,a posle toga uvek ide u desnu stranu,samo sto to nisu primetili igraci koji su ga do sada cuvali.Poseduje timski duh i fenomenalno se uklapa u sistem Partizana.Sa svojih 206 cm ima sasvim dobar dribling,iznenadio me je kako vuce kontre,ja sam mislio da ih on samo istrci i zakuca.Zbog svojih atraktivnih poteza je za ovo kratko vreme otkad je tu vec postao ljubimac velikog dela publike.U ovoj ekipi Partizana ima najvise samopouzdanja uz Kecmana.Takodje je dobar i u improvizaciji i zna iz nicega da resi napad.Nije mi jasno da za njega nema mesta u NBA ligi.Dosta je kompletniji igrac od velikog broja rezervnih krilnih centara u NBA.Jos kad bi ga mogli zadrzati za sledecu sezonu gde bi nam bio kraj.

Branislav Djekic

Jos jedan igrac koji je podbacio.Posle prosle sezone se vise od njega ocekivalo.Nije uopste napredovao.Igrac koji poseduje veliki talenat,ali nema cuku,a znamo da sve igrace koji su igrali u Partizanu krasi srcanost i borbenost,koji su razlog broj 1 zbog cega Partizan ima uspeha u EL.Po meni je on bolji za poziciju 3 nego 4 jer je dobar suter,a slabo igra na niskom postu.U odbrani se ne zalaze dovoljno,a u napadu se izvlaci na sut i boji se prodora.Mozda ce ovih nekoliko utakmica koje nije uopste igrao pozitivno uticati na njega i uneti mu vecu zelju za dokazivanjem.Juce je igrao malo,posle duzeg vremena jer je Gist usao u problem sa faulovima.Jednom je fino odigrao odbranu na Teletovicu koji nije stigao da uputi sut,a posle par napada je krenuo na prodor i poentirao.Treba mu davati minutazu jer samo tako mogu od njega da naprave igraca.Ono sto mi se ne svidja je sto jedini od igraca Partizana i prosle i ove sezone slabo ide na skok.Dzaba mu talenat ako nema cuku i ne bori se.

Nathan Jawai

Snazan centar,jedan od najjacih u EL.Nije preterano kvalitetan igrac ali svojom borbenoscu daje veliki doprinos.Drugi skakac ekipe posle Gista sa 5,9 skokova po mecu.Dobro se uklopio u Partizanov sistem.Solidno resava situacije 1 na 1 na niskom postu,ali mora da smanji broj promasenih zicera.Odlican procenat sa linije penala(80%).U napadu mu fali raznovrsnosti jer je lako predvideti sta ce da uradi.Jedan iskusan centar poput Varde ga je odlicno sacuvao.Takodje u odbrani je imao problema bas sa Vardom.Imali smo srece da u grupi igramo sa ekipama koje nemaju preterano dobre centre.Himki ima Ezea koji i nije klasicna petica,sa kojim su i Jawai i Katic izlazili lako na kraj.Maccabi je imao problema sa povredama centara,ali Sofoa su dobro cuvali,mada za njega ce svaki malo bolji trener naci resenje.Takodje ni Zalgiris nije bog zna kako popunjen u reketu.Problem je nastao kad smo igrali sa Prokomom i Cajom koji imaju pokretljive centre koji su dobri suteri,sa kojima se moze igrati i pick and roll i pick and pop.Jawai je tesko uspevao to da isprati.Mora jos angazovanije u odbrani.Inace moje je misljenje da smo na poziciji centara mozda i najslabije popunjeni iako se za sada ne cini tako.Videcemo,za Partizan je poznato da tokom sezone konstantno podize formu,kao i da je odlican rad sa centrima,pa bi trebalo i Jawai da poboljsa svoju igru u odbrani i raznovrsnost u napadu.

Rasko Katic

Dosao u Partizan posle dobrih partija koje je pruzao u Hemofarmu.Za sada se pokazao kao solidno pojacanje.Igra sa dosta samopouzdanja,angazovano i agresivno u odbrani.Za njega vaze neke stvari koje vaze i za Jawaija a to je u vezi odbrane na jacim centrima.Videcemo u TOP16 fazi kako ce Partizan braniti pick,sa kojim su do sada imali problema i posle kog je primano dosta koseva.Katic ima malo skokova(2,8)a u napadu mora vise da ide u kontakt i iznudi vise faulova.Za razliku od Jawaia zna da pogodi izvan reketa.Fali nam ove sezone u pojedinim mecevima skok u napadu gde se vise ocekuje od centara,pre svega Katica,Jawai je dobar u skoku.Katic takodje mora da smanji broj promasenih zicera.Dobro suta penale,negde oko 70%.Ocekujem od njega bolju igru u odbrani jer je izuzetno borben igrac,to smo videli u Hemofarmu,gde je bio bolji u skoku i odbrani.Ako je Vranes igrao sve bolje,moze i Katic,kao i Jawai.

Ova ekipa Partizana ima sve potrebno za uspeh.Kao i svake sezone,u prvom delu ima problema.Mora bolje da se brani pick,da se smanji broj nepotrebnih faulova,Jerrelsu se mora dati vise slobode sto on treba da iskoristi na najbolji moguci nacin,mora se smanjiti broj promasenih zicera i otvorenih suteva,a ne treba davati toliko lopti centrima vec raznovrsno deliti lopte i napadati sa svih pozicija.Zbog svega vidjenog ranijih sezona,nema razloga da ne verujemo u ovu ekipu Partizana,koja bi kao i svake prethodne sezone trebalo da eksplodira u TOP16 fazi.

Sad ce LBJ opet da uziva. $#^%RT

DovlaBGD
25.12.2010, 21:05
Svaka cast na analizi,sa nekim konstatacijama se ne bih slozio ali uglavnom je sve tacno ,dodao bih samo da je ova ekipa po imenima jaca od proslogodisnje i da je problem samo sto Vlada nije Vujosevic i ne moze izgleda uvek da ih iskontrolise,odlican je trener treba mu vremena da se sav njegov trud koji je ogroman ovih godina isplati

Casiraghi
25.12.2010, 21:11
Svaka cast na analizi,sa nekim konstatacijama se ne bih slozio ali uglavnom je sve tacno ,dodao bih samo da je ova ekipa po imenima jaca od proslogodisnje i da je problem samo sto Vlada nije Vujosevic i ne moze izgleda uvek da ih iskontrolise,odlican je trener treba mu vremena da se sav njegov trud koji je ogroman ovih godina isplati

Hvala,a sa tim sa cime se ne slazes napisi,jer to bi zeleo da cujem.

Polako,treba i za Vladu imati vremena.Mlad trener,dobar je,dugo je bio sa Duletom i to je isti sistem.Nema jos autoritet kao sto je Dule imao,ali bitno je da je sistem ostao isti.Partizan je inace ekipa koja zaista puno trenira.Posle njih su imali termin pioniri OKK Beograda i cesto je znalo da se desi da ostanu bez termina koliko ovi duze ostanu i koliko ih je Dule drzao.Njihov rad i trud ce se isplatiti.

DovlaBGD
25.12.2010, 21:29
Veselog da iskomentarisem ono sto ja zapazam je da ako planira da ode u NBA bolje mu je da ne ide,od igraca sa njegovim predispozicijama a takvog u Evropi nema osim njega se ocekuje da moze da odigra licem 1 na 1 i da resava ko dobar dan medjutim on to tako lose radi da svaki put kad krene licem napravi ili korake ili faul u napadu,veoma vazan segment igre koji mora da popravi ako hoce u NBA,na sutu isto da poradi,mada se vidi neki napredak sad da li je slucajno ili je stvarno radio ne znam.Ima dobru igru ledjima ,skok,i odbranu i mnogo prostora za napredovanje,ove godine je treba da bude mozda i glavni igrac,ali pruza promenljive partije...

Milosavljevic -ne znam taj momak je cudan odigra jednu odlicnu utakmicu i 3 lose,nekako mi je sav neiskontrolisan s loptom previse zuri brza,ne zna da stane na loptu,ali vremenom ce to da bude kako treba verujem.

E sad moj omiljeni $#^%RT Bane Djekic,mozda preteram ali decko s najboljim kosarkaskim znanjem za svoje godine u Srbiji a i u top 5 Evrope za njegovo godiste,e sad kako to da dodje do izrazaja kada ima 2 grama misica na sebi,i takav je otkad je dosao u Partizan,mora da se radi na snazi sa njim,svi ga oduvaju u reketu,Teletovic ga je pojeo.Ne smemo da propustimo takav talenat. Toliko od mene,ocekujem da se jos neko ukljuci u raspravu da ne laprdamo samo nas dvojica l5'%9

Casiraghi
25.12.2010, 21:35
Vesely ima jos dosta prostora za napredak,ali konstantan napredak se vidi.Moje je misljenje da on jeste za NBA,ali ne sledece sezone da ode.

Milosavljevic-takodje dosta prostora za napredak,od njega se ocekuje dogodine da bude mozda i jedan od nosilaca igre.

Od Baneta sam ocekivao vise ove sezone,ne da postize 30 poena po mecu,ali on nije pokazao napredak u odnosu na proslu sezonu.Ogroman talenat je pokazao na onom EP do 18 godina i slazemo se da ce biti prava steta ako od njega ne postane igrac.

High_Hopes
26.12.2010, 13:01
Odlična analiza caniggia, bravo. Nadamo se da će osvajanje nekog trofeja ove sezone te nadahnuti za jo neki post sa velikim kvantitetom i kvalitetom napisanog. #$&+|r #$&+|r

Casiraghi
26.12.2010, 13:09
Odlična analiza caniggia, bravo. Nadamo se da će osvajanje nekog trofeja ove sezone te nadahnuti za jo neki post sa velikim kvantitetom i kvalitetom napisanog. #$&+|r #$&+|r

Pa hoce sigurno,imam uvek inspiraciju za voljeni tim.Sad znam i gde NLB mogu da pratim preko neta,posto nemam Arenu,pa cu biti vise upucen u igre u NLB ligi.

ЕлБиЏеј
27.12.2010, 15:20
Sjajna analiza Caniggia +*@WT*48*

Sutra derbi ove sezone , nadamo se jos jednim Kecmanovim projektilom i pobedom crno belih ... I dobroj partiji Curte .

Casiraghi
27.12.2010, 18:53
Moramo dobiti Cibonu tamo,jer su u krizi a nama ce za samopouzdanje mnogo znaciti pobeda u gostima.

brana
27.12.2010, 19:43
Da li neko moe da javi gde preko net-a ima prenos PARTIZANA u zg-u?

Black Mamba 24
27.12.2010, 21:52
Da li neko moe da javi gde preko net-a ima prenos PARTIZANA u zg-u?

Postavicu ja link sutra navece.Nista ne brini. @(*6sd$%

Il Capitano
27.12.2010, 23:08
Diamantidis jeste dobar igrač pogotovu u defanzivi gde je najbolji u Evropi poslednjih nekoliko godina a i pravi je lider ekipe, jo pamtim onu njegovu trojku protiv Francuza u Areni &8@^J

Postao mi je malo mrzak jer je valjda pljunuo Tea u derbiju sa Oly-em al' dobro oprostićemo mu $#^%RT

High_Hopes
28.12.2010, 13:23
Moramo dobiti Cibonu tamo,jer su u krizi a nama ce za samopouzdanje mnogo znaciti pobeda u gostima.

Biće gusto, doao im je Giriček, večeras debituje. Dodue očekuje se da će mu publika zvidati jer nekoliko godina nije igrao za reprezentaciju. Zbog trajka oni nisu trenirali neko vrijeme, nadam se da će se to odraziti.

carter985
28.12.2010, 14:40

Biće gusto, doao im je Giriček, večeras debituje. Dodue očekuje se da će mu publika zvidati jer nekoliko godina nije igrao za reprezentaciju. Zbog trajka oni nisu trenirali neko vrijeme, nadam se da će se to odraziti.

ma smesne su ove price...
cibona ne moze da se sastavi sa igrom vec 2 meseca i sam kazes da nisu trenirali neko vreme, a sad kad im je dosao giricek koji nije igrao basket u poslednja 2 meseca i koji je poslednji put ozbiljiniju kosarku igrao pre vise od 3 godine, kao bice gusto... a po kom to kriterijumu ce biti gusto? $%&5qw7
ako partizan ovo izgubi, to ce biti samo potvrda partizanove nesposobonosti &+I}\

Casiraghi
28.12.2010, 17:37
ma smesne su ove price...
cibona ne moze da se sastavi sa igrom vec 2 meseca i sam kazes da nisu trenirali neko vreme, a sad kad im je dosao giricek koji nije igrao basket u poslednja 2 meseca i koji je poslednji put ozbiljiniju kosarku igrao pre vise od 3 godine, kao bice gusto... a po kom to kriterijumu ce biti gusto? $%&5qw7
ako partizan ovo izgubi, to ce biti samo potvrda partizanove nesposobonosti &+I}\

Partizan bi morao ovo da dobije,ali i oni su u losoj formi,tako da poraz ne bi bio znak nesposobnosti nego lose forme.

manda
28.12.2010, 17:58
Mislim da ce biti puna dvorana,posto je ovo novi pocetak za Cibonu,a Giricek kaze da nije u treningu od cetvrtog mjeseca,i ne zna se kakav ce docek kod navijaca da ima,posto je zadnji put izvizdan kada je igrao u EL protiv Cibone,mislim da je igrao za neki turski klub.
Partizan mora veceras da pobjedi da prelomi i pocne da sve redom pobjedjuje u NLB ligi.
Bice to neizvjestan mec,posto je suludo ocekivati da Partizan lako prelomi mec,posto to rijetko radi ove sezone i kada igra u Pioniru.

Casiraghi
28.12.2010, 18:10
U slucaju da Partizan bude igrao odbranu kao protiv Prokoma,Cibosi nemaju sta da traze kakav god Partizan igrao napad.Ove sezone su zaista ocajni i valjda ce se izvuci,zbog zanimljivosti NLB lige bi to bilo sjajno.Partizan bi trebao sad da krene da redja pobede,jer budimo realni imaju najjacu ekipu.

Layzick
28.12.2010, 18:21
Cibosi su dobili novu upravu i isplatu plata,tako da ce u tom pogledu biti mirni.

ЕлБиЏеј
28.12.2010, 18:33
A u kol'ko sati uopste pocinje, a prenos predpostavljam na Areni?

Flash
28.12.2010, 18:33
Nadam se da cemo veceras konacno pronaci igru u napadu i zabeleziti veoma vaznu pobedu u gostima, jer Cibona igra dosta slabo i iako je sad situacija u klubu nesto mirnija ne verujem da ce im to mnogo pomoci na terenu, Partizan je bolji tim i to ce veceras i pokazati.A vreme je i da Kurta proradi, jer ovo sto je dosad prikazao je vrlo slabo.

@LBJ Utakmica pocinje u 20:15

Casiraghi
28.12.2010, 18:36
A u kol'ko sati uopste pocinje, a prenos predpostavljam na Areni?

Pocinje u 20.15,a Black Mamba ce postaviti link za one koji nemaju Arenu.

@Flash tebra ne boj se,veceras je Kurta night. @(*6sd$%

Layzick
28.12.2010, 18:40
U 20:00 pocinje pripremni program o utakmici Cibona-Partizan na Areni 1

Casiraghi
28.12.2010, 18:42
Meni je iskreno zao sto posle dugog niza godina ovo vise nije derbi mec,bar ne ove sezone.

ЕлБиЏеј
28.12.2010, 19:58
Ih , ih , ih , ne smemo biti tako nastrojeni , ovo idalje jeste derbi mec samo sa opalim kvalitetom .

Casiraghi
28.12.2010, 20:03
Evo link za prenos:

http://www.radiokoprijan.com/index.php?option=com_content&view=article&id=199&I temid=105

brana
28.12.2010, 20:21
Hvala caniggia7 za link,sad samo da pobede majstori (partizan),kakvo kucanje Veselog!!!!

ЕлБиЏеј
28.12.2010, 20:34
Solidan, solidan pocetak . Samo 1 sut za 3 poena do sad . Cibonina odbrana busna, ali opet ne ide glatko od strane Partizana . Vec 3 puta smo imali priliku za cisto zavrsavanje akcije kontrom, ali nismo iskoristili .
I Jawai sam , bukvalno sam ispod kosa i promaseno kucanje .

Casiraghi
28.12.2010, 20:55
Braco grobari evo boljeg linka:

http://www.domacifilmovi.us/myp/ch3.php

carter985
28.12.2010, 21:04
ja lepo rekoh da je cibona prejadna a ono ispade ne da je prejadna, nego da je ultra mega giga tera prejadna &*#GI(]

Casiraghi
28.12.2010, 21:06
Odlicno poluvreme,pre svega u odbrani,u napadu ima dosta gresaka iako se ne cini tako posle prednosti od 19 razlike.Sad se samo ne smeju opustiti i to je to. @R&}*

Flash
28.12.2010, 21:08
Odlicna odbrana, zaustavili smo potpuno Bogdanovica.Sad u drugom poluvremenu ne smeju da dozvole opustanje, mora se nastaviti u istom ritmu, i pobeda se ne dovodi u pitanje %&ES7 Gist odigrao prvo poluvreme fenomenalno &8@^J

Casiraghi
28.12.2010, 21:11
Klobucar je odigrao dobro i pokazao da nije rupa,doduse protivnik nije na nivou,ali i protiv Krke u mecu koji je dobijen 25 razlike on nista nije igrao.Jerrels poceo da igra odbranu,poceo malo i da ih razigrava,odlican pas iza ledja za Jaku koji je posle toga pogodio trojku,ali nikako jos da krene sa prodorima.Ajmo Kurta,izlomi kolena ovoj tuti-fruti odbrani.

Il Capitano
28.12.2010, 21:14
Partizan ih odra' u prvom poluvremenu &+I}\

Sjajna igra Gista... Mnogo kontri Partizana to je naravno rezultat dobre odbrane.

mr.gold
28.12.2010, 21:15
Jadna ova Cibona, kad ih mi ubismo.
Gist je igracina &+I}\
Jerels nikako da proigra. Ne svidja mi se kako igra. Nema ni jedan segment igre da kazes da je u njemu dobar.
Jawa, tri put jaci od cuvara. Ali i dalje pre ide na drugi obruc umesto da se guzi i odigra sigurne poene uz faul.
Ne svidja mi se nikako sto igra kao cetvorka, a centar je. Hebem ti, toliki covek a ne ume #%d*

Sve u svemu, najbolja igra Partizana ove sezone.

Layzick
28.12.2010, 21:25
Bolja je bila protiv Krke,al ajde to je moj subjektivni utisak.Ume Jerels al se ne trudi,igra letargicno bez zelje..

brana
28.12.2010, 21:49
Stvarno Partizan daje časove iz basketa,odbrana se igra odlično,i pobeda ne dolazi u pitanje
Lep način da se zavri ova kalendarska godina,koja je moda i najuspenija za Partizan,pa uz sve elje nek se tako ponovi i sledeća (ako moe i bolje).SREĆNA NOVA GODINA majstori!!!!

mr.gold
28.12.2010, 21:54
Bolja je bila protiv Krke,al ajde to je moj subjektivni utisak.Ume Jerels al se ne trudi,igra letargicno bez zelje..

Sramota koliko ne igra.
Pratio sam ga sad drugo poluvreme. Ni da mrdne kad preda loptu. Teska q-cobolja.
Ja bi to oterao, ali sad nemaju kud.

mr.gold
28.12.2010, 22:03
Trie's.
Bruka Cibone i sjajna partija KKP.

Medjutim, ako nastavimo sa ovom kadrovskom politikom, ne gine nam sudbina Cibone.

Casiraghi
28.12.2010, 22:05
Veoma bitna pobeda,konacno da se dobije gostovanje u NLB ligi.Odbrana sjajna. @R&}* U napadu mnogo promasenih zicera od strane Katica i Jawaija,Kurta se budi sto se tice prodora,ali jako losa kretnja kad nema loptu,odnosno stoji.Kad je ostajao na strani sam sa Jawaijem,mogao je nekoliko puta da ode u cosak i otvori se na sut za 3.Klobucar konacno pruzio dobru partiju,Gist fenomenalan &8@^J a Djekic opet ne koristi ukazanu minutazu.Momci,nastavite sa pobedama,uigrajte se u napadu i da opet kao i svake godine eksplodirate u TOP16 fazi.

Sramota za navijace Cibone sto su zvizdali svojim igracima. *%@(D!RY-

mr.gold
28.12.2010, 22:07
Dal' je iko dobio Cibonu u ZG 30 razlike?
Racunajuci i staru Jugu (%fsd%&j

Pero Marinkovicu, daj podatak.

DovlaBGD
28.12.2010, 22:10
Ovo je pravi Partizan,ovi minuti koje Lucic iskoristi ce mu obezbediti odlicnu karijeru ubedjen sam u to %&ES7

Casiraghi
28.12.2010, 22:11
Dal' je iko dobio Cibonu u ZG 30 razlike?
Racunajuci i staru Jugu (%fsd%&j

Pero Marinkovicu, daj podatak.

Evo zvao sam caleta i kaze da otkad on prati kosarku(30 i vise godina) niko nije dobio Cibonu u ZG 30 razlike.

Pemarinkovic slabije prati evropsku kosarku,on vise voli i koledz kosarku od Evrolige.

Flash
28.12.2010, 22:15
Sjajan nacin da zavrsimo jednu od najuspesnijih godina u istoriji Partizana. #$&+|r Sad da vezemo par pobeda u NLB i da dodjemo na mesto koje nam pripada.
Odbrana je veceras bila sjajna, u napadu i dalje malo skripi, ali popravice se i to.Index 111:54 u nasu korist #$&+|r

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:05
http://www.nba.com/dleague/news/lafayette_101227.html

Veoma zanimljivo. (%fsd%&j
Ocigledno je da se ni njemu,a pogotovo Curtisu ne igra u Partizanu,oni su mislima u NBA.. @(*6sd$%

Casiraghi
29.12.2010, 00:07
Znam MVP nedelje,a ovde nije mogao vola da ubode.Videcemo,Kurta se bar malo veceras probudio i u odbrani i u napadu,doduse samo kad je lopta kod njega,tada je imao par dobrih prodora i suteva a bez lopte se ne krece. &*(@W6

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:10
Znam MVP nedelje,a ovde nije mogao vola da ubode.Videcemo,Kurta se bar malo veceras probudio i u odbrani i u napadu,doduse samo kad je lopta kod njega,tada je imao par dobrih prodora i suteva a bez lopte se ne krece. &*(@W6

Curtis uopste nije motivisan,a Lafayette je bio koliko toliko,ipak je na utakmicama u Pioniru pokazivao veliku zelju za igrom,to se najvise moglo videti po igri u odbrani.

Casiraghi
29.12.2010, 00:13
Curtis uopste nije motivisan,a Lafayette je bio koliko toliko,ipak je na utakmicama u Pioniru pokazivao veliku zelju za igrom,to se najvise moglo videti po igri u odbrani.

Pa sve to stoji za Olivera,ali tamo sutira 10/16,a ovde se debelo ispromasivao otvorenih suteva,mada ja mislim da bi on bio dobar da nije otisao,a verujem i u Kurtu.Bogdanovicu nije nista mogao zbog visine,ali protiv Stipcevica koji je nezgodan igrac za cuvanje je bio sasvim dobar i pokazao kakvu-takvu zelju.

Ali kako Gist igra stav kad ostane miss-match pa cuva beka.Ni Giricek ni Bogdanovic mu nisu nista mogli. &8@^J Kako za njega nije bilo mesta u NBA? (%fsd%&j

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:23

Pa sve to stoji za Olivera,ali tamo sutira 10/16,a ovde se debelo ispromasivao otvorenih suteva,mada ja mislim da bi on bio dobar da nije otisao,a verujem i u Kurtu.Bogdanovicu nije nista mogao zbog visine,ali protiv Stipcevica koji je nezgodan igrac za cuvanje je bio sasvim dobar i pokazao kakvu-takvu zelju.

Ali kako Gist igra stav kad ostane miss-match pa cuva beka.Ni Giricek ni Bogdanovic mu nisu nista mogli. &8@^J Kako za njega nije bilo mesta u NBA? (%fsd%&j

Bio je u San Antoniu,gde je disciplina najvaznija,a ima on nedostataka koji u NBA ne bi prolazili nikako.

Vec sam jednom napisao da ja jos nisam video njeg ulaz na levu stranu,a odgledao sam 90% meceva na kojima je igrao.

Casiraghi
29.12.2010, 00:25
Bio je u San Antoniu,gde je disciplina najvaznija,a ima on nedostataka koji u NBA ne bi prolazili nikako.

Vec sam jednom napisao da ja jos nisam video njeg ulaz na levu stranu,a odgledao sam 90% meceva na kojima je igrao.

Sve to stoji brate,ali ako mogu da igraju Blatche i McGee mogao bi i Gist da igra.

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:35

Sve to stoji brate,ali ako mogu da igraju Blatche i McGee mogao bi i Gist da igra.

Da su oni u Partizanu,sigurno bismo prosli u TOP8.
McGee jest cesto ambiciozan pa skake sa trice da zakucava,ali on je bio na sirem spisku reprezentacije Amerike za Mundobasket.
A Blatche ima veoma dobru statistuku ove sezone,i ipak je,treba biti realan poprilicno bolji od Gista.
Gist bi mozda mogao biti drugi PF u nekoj slabijoj konkurenciji.

Casiraghi
29.12.2010, 00:40
Gist je i kao takav kompletniji od solidnog broja igraca u NBA koji imaju znacajnu minutazu.Igracina je nema sta.Mora da radi na levom ulazu i finti suta,a sve ostalo prakticno ima.

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:43
Gist je i kao takav kompletniji od solidnog broja igraca u NBA koji imaju znacajnu minutazu.Igracina je nema sta.Mora da radi na levom ulazu i finti suta,a sve ostalo prakticno ima.

Ali dobro je sto ga niko u NBA ne zeli,tako da ga Partizan ima. $#^%RT

Casiraghi
29.12.2010, 00:44
Ali dobro je sto ga niko u NBA ne zeli,tako da ga Partizan ima. $#^%RT

To svakako,najbolje pojacanje u zadnjih par godina uz Veselog i Boa.Jos kad bi ga mogli zadrzati i za dogodine bilo bi extra.Stvarno me je prijatno iznenadio sa ovom odbranom na bekovima,nisam znao da i to moze. h5g6k8

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:47
Gist the Beast!!! &d$7

DovlaBGD
29.12.2010, 00:49
Ali veseli kada je povukao sam kontru i krenuo na kucanje sa bacanja fazon ,mislim da bi komentatorski dvojac pao na dupe da je uspelo kucanje $#^%RT

Casiraghi
29.12.2010, 00:52
Pa to sigurno,mada ne vidim sto se svi sprdaju toliko sa tim dvojcem komentatora.Jeste da im skace adrenalin ali znaju oni o kosarci.

Black Mamba 24
29.12.2010, 00:54
Pa to sigurno,mada ne vidim sto se svi sprdaju toliko sa tim dvojcem komentatora.Jeste da im skace adrenalin ali znaju oni o kosarci.

Edin zna bukvalno sve,da tek vidite njegove prenose NCAA kosarke. &8@^J
Covek jos samo sto ne zna frizere igraca.

Casiraghi
29.12.2010, 00:55
Edin zna bukvalno sve,da tek vidite njegove prenose NCAA kosarke. &8@^J
Covek jos samo sto ne zna frizere igraca.

Pa vidim ja kad ga slusam da zna sta prica a narod se sprda s njim ko da je Milojko Pantic. $#^%RT

Samo da nema te NLB lige nikad Partizan ne bi otisao na final four.

DovlaBGD
29.12.2010, 01:01
On je po meni najbolji kosarkaski komentator trenutno na sceni.

T-Snell
29.12.2010, 01:38
Onaj ko se sprda sa Edinom razume se u kosarku kao Mara u kantar.
Najveci car, em se perfektno razume u sve oko kosarke i vezano za samu igru, em ima toliko ludacke komentare i odvale da to nije normalno.
Kao sto je za Myles-a u proslom Zvezdinom mecu rekao "Evo ga idol svih rekreativaca" ili za Simona "Ugrejao se kao mikrotalasna" &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Ljuba90
29.12.2010, 02:28
Edin je jako,jako,jako talentovan novinar i komentator...Kad je bilo svetsko prvenstvo u fudbalu,covek je pisao takve kolumne za mondo da sam ja uzivao kao da citam neku dobru knjigu :D

sto se tice Partizana,vidi se da cemo i ove sezone gaziti i osvojiti nlb i domace prvenstvo...a sto se tice evrolige,s' obzirom na okolnosti i pomalo smesna otpustanja plejmejkera,koji je ipak najbitniji u timu i ovo je dosta :)

Casiraghi
29.12.2010, 02:58
Onaj ko se sprda sa Edinom razume se u kosarku kao Mara u kantar.
Najveci car, em se perfektno razume u sve oko kosarke i vezano za samu igru, em ima toliko ludacke komentare i odvale da to nije normalno.
Kao sto je za Myles-a u proslom Zvezdinom mecu rekao "Evo ga idol svih rekreativaca" ili za Simona "Ugrejao se kao mikrotalasna" &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Pa to sprdanje je pocelo od finala NLB prosle sezone,od tada ga zovu ludi komentator sa Arene,a covek je kralj. &+I}\

Layzick
29.12.2010, 03:09
Edin je kralj,bas uzivam u njegovim prenosima Nlb-a,po meni najbolji kosarkaski komentator a danas je imao par izjava tipa 'Defanzivna klinika Partizana', 'finta glavom Jerels-a' od kojih sam pao sa stolice.

High_Hopes
29.12.2010, 09:13

Ne znam ko od vas ima OBN tv, kad su oni prije par godina davali nba, da vam je bilo čuti kako je njihov trojac (među njima i Edin koji je juče komentarisao) komentarisao, taj kvalitet komentarisanja koarke kod nas za mene niko vie nije dosegao.

Odbrana za čistu desetku, Bogdanovića nigdje nije bilo. Gistova najbolja partija u Partizanu i naklon za juče pokazano. &8@^J &8@^J &8@^J Vrijeme prolazi, a Jerrells nikako da pokae igru kakva se od njega očekuje. Ako ne proigra u top 16 biće promaena investicija. Da nam je Bo i ove godine uli bi u top 8.

Bitno je da je ostvarena prva pobjeda u gostima u NLB ligi ove sezone. I bitno je to smo ponizili Cibose usred Zagreba. $#^%RT

Dacha
29.12.2010, 14:20
Gledao sam ja na obn-u njihove prenose,ljudi su zbilja neverovatni