Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Nije mi toliko sto gubimo,jer je tesko stvarno dobiti Maccabi u Izraelu,ali nacin na koji igramo #%d* #%d* #%d*

    Nije toliko sigurna ni ta pobeda protiv Prokoma koji je izuzetno nezgodna ekipa,nesto losije su krenuli,ali evo sad se bore i za trecu vezanu pobedu.Prosle godine su dosli u top 8 i ne smemo ih potceniti.Nista jos nije reseno.Mislim da imaju previse samopouzdanja sa utakmicama u Pioniru,a to moze lako da se obije o glavu,mada ja verujem da ipak to dobijamo.
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Ja pizdim zbog Milosavljevica,izgubio je bar 5 lopti na glupost ,jednostavno Dzerels treba da se uigra jos ,vidi se da fali a i borbenost NULA,ne mozes tako protiv Eidsona i Parga likovi su ufiksani ...Mora Vlada malo samare da lupa h5g6k8

      Comment


      • Pargo je monstrum zarobljen u malom telu . Decko je brz kao munja , eksplozivan i atletski gradjen .
        [/quote]
        Isto kao brat! +*@WT*48*

        &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
        [/quote]


        Sarkazam?


        O njegovom bratu ne znam mnogo , valjda se zove Janiro , Janaro , tako nesto .
        Al ozbiljno , Jeremy jeste zver .


        פארגו בדאנק ענק מול ז'לגיריס קובנה - Pargo Huge Dunk Vs Zalgiris

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Naravno da je sarkazam, to je mozda i najgori igrac koji je ikad obukao dres Bulls-a. h5g6k8
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Zajebo i Bogansa ? $#^%RT

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Ispravka, drugi najgori! $#^%RT
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Pa ovaj Partizan nije normalan,koji im je k...c! &*(@W6
                Jos cu ih na kladionici promasiti.
                Ne mogu pobediti jebenu poslednjoplasiranu ekipu NLB lige,gube 16 razlike.
                Sa ovakvom igrom nisu ni za eurochellange...kakva crna euroleague. #%d*


                EDIT: za 17 minuta Partizan primio 50 koseva.
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  I to bas kad ja budala odigram na njih... #%d*
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Ma i ja sam se kladio na Partizan,zato se i nerviram,inace,da nisam sada bi 'ladio bolzove zbog takve igre! ^&*ST*^#
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Utakmica blagi uzas, ali opet dobismo nekako, nadam se da ce ih ova pobeda malo probuditi i da ce poceti da igraju mnogo bolje, jer gore od ovoga ne moze.Sut za tri je bio cini mi se 3-20 #%d*


                      Najjaci utisak utakmice su zakucavanja Gista i Veselog, pa ono nema ni u NBA &8@^J
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Vreme je za smenu VJ,hvala mu za sve,al ne moze vise ovako,nema napretka u igri nikakvog.Na time-out trazi pik igru,pocinje napad nema veze s vezom,covek je izgubio autoritet,pogotovo kod amera,a i treba malo vise srcanosti da bi bio trener Partizana.

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Isti post sam ostavio u temi EL,ali evo i ovde cu posto je vezan za Partizan,ne znam sta drugo da napisem. h5g6k8

                          Pobeda Partizana u egal utakmici nad Prokomom 61:59.Odbrana Partizana konacno funkcionise onako kako treba,ali ogroman pad u napadu.Ekipa je izgubila samopouzdanje u poslednje vreme.Imali su citavu utakmicu probleme sa zonom 2-3.Sut za 3 poena 4/23.Jerrels 0/4 a Kecman 0/5.Milosavljevic se bojao da probije(sto nije tipicno za njega),a ni njega kao ni sve ostale nije isao sut.Klobucar ponovo podbacio,od njega se mnogo vise ocekuje,pre svega u napadu,u odbrani grize,kao i Bozic cije su trojke u bitnom trenucima mnogo falile.Katic najefikasniji sa 14 poena,7/11 sut iz igre a dodao je i 7 skokova,jedan od retkih koji je odigrao na nivou.Vladimir Lucic je uz Milosavljevica zaista prijatno iznenadjenje ove sezone.Decko odlicno koristi svoju minutazu,borben je,uvek ide na skok,ne boji se da probije i ima solidan sut.Jawai podbacio veceras.4 poena,a Varda ga je dosta bacao.Gist solidan,jeste i on dosta gresio,ali ipak je doneo pobedu i imao 5 skokova u napadu.Kecmana nije nigde bilo do 2 minuta pred kraj kad je preko ruke pogodio sut sa zvukom sirene.Mrtvi napadi,bez ijedne kontre,previse improvizovanja,ali najvazije je da smo ipak pobedili,verovatno ce skociti samopouzdanje.Ne znam kakav raspored imamo u NLB ligi,ali veoma je bitno pobediti na sledecem gostovanju,posto u sledecem mecu koji se igra u Pioniru tesko da neko moze da nas dobije.Ovo je odlicna ekipa koja ce nadam se iskoristiti pauzu u EL za uigravanje i poboljsati skor u NLB.

                          Jan Vesely,njega sam izostavio namerno.Vrlo malo koristen veceras u napadu,a ucinak 2/2 za 2 i 2/2 za 3,jedini promasaj sa bacanja(1/2).Trebalo se vise igrati na njega.To je morao da vidi Jovanovic,a i Jerrels kao plej i Kecman kao jedan iskusan igrac.Vesely je ove sezone izuzetno popravio sut i treba ga vise koristiti u napadu,ove sezone je nekako u senci.On i Gist treba da budu prva resenja. &+I}\
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Pobeeeeeeedaaa! Gist!! &8@^J &8@^J &8@^J

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Zasto smeniti Vladu Jovanovica,pa manje srcanosti poseduju neki igraci,i sto je najvaznije koga postaviti onda na mesto trenera,bas me zanima?!? (%fsd%&j
                              sigpic

                              Comment


                              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X