Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg211588#msg211588 date=1291761469]
    Muta je,pa usudjujem se da kazem prosecan trener ako ne i ispod proseka ,ali sam po sebi je animator i zna da objasni na neki svoj nacin kosarkaske elemente da to igracima bude zanimljivo,ima covek filozofiju,inace studiram sa jednim bivsim poznatim kosarkaskim imenom koji kaze da su mutini treninzi u fazonu evo vam sutirajte sat vremena dok muta lista zurnal ili sport

    P.S: Vlada Radonjic kondicioni CSKA dobio otkaz sa obrazlozenjem da je ekipa fizicki nespremna,kako je to moguce pitajte ruse,dok je bio u Partizanu ,Partizan je bio jedna od najspremnijih ekipa ,ali dobro.
    [/quote]
    Dobrodosao,jel navijas za Partizan? %QWT&W
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Hvala,pozdrav! Naravno, redovan u Pioniru

      Comment


      • Re: KK Partizan

        [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg211597#msg211597 date=1291761882]
        Hvala,pozdrav! Naravno, redovan u Pioniru
        [/quote]
        I treba,ja sam iz NS,idem kad uspem karte da nabavim bio sam protiv Caje.
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg211597#msg211597 date=1291761882]
          Hvala,pozdrav! Naravno, redovan u Pioniru
          [/quote]


          Polako pravimo balans na forumu , pre mesecak dana je bilo 20 delija i 5 grobara .
          I prvi put sam uspeo i ja da obezbedim kartu . Ovaj put za Prokom . Uzeo pre 2 nedelje i sad likujem kad god se neko zali kako je tesko nabaviti ih . $#^%RT

          Comment


          • Comment


            • Re: KK Partizan

              Ja mozda veceras opicim na Partizan na kladionici pa sta bude,bude...ne mogu da odolim ovako velikoj kvoti! h5g6k8
              U Pioniru da nije bio onako los start,moglo bi na kraju dosta bolje ispasti po Partizan pa mozda i pobeda posle neizvesne zavrsnice.
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Najvaznije je da pobjede Prokom,a danas protiv Makabija treba uci opusteno i hrabro.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Ja sam opicio Partizan navijacki a i kvota je 9.5 $#^%RT Nije neralno da pobedimo ako damo maksimum.

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg212091#msg212091 date=1291912192]
                    Ja sam opicio Partizan navijacki a i kvota je 9.5 $#^%RT Nije neralno da pobedimo ako damo maksimum.
                    [/quote]
                    U kojoj je to kladionici 9,5 kvota.U duploj sansi je 5.70,a naravno da nije nerealno da dobijemo.Nije Maccabi toliko jak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      U mocartu 9.5

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Kriminalan partizan,puno izgubljeni lopti,los sut...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Klobucar ocajan , napad bezidejan , crnci nemaju podrsku , veoma losa bacanja ... recept za poraz .


                          Jao majko , pa je tek sad okrenuh , 20 razlike ... doomed .

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Ovo je sramota kako mi igramo, nijedna akcija, sut katastrofa... #%d* Vec drugu utakmicu mi idemo na to da unapred izgubimo i spremamo se za Prokom, samo se nadam da nam se ovakav pristup nece obiti o glavu...
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              E tacno tako Flash! Cini mi se da tim nazaduje . Sve se svodi na cekanje da prodje sat i onda ishitreni sut preko 8 ruku . Dobra stvar je sto smo napravili jedan od najboljih poteza u ovogodisnjoj Evroligi . Gist inhuman blokada o onda alley up Jerellsa za Gista . Lepota &8@^J Ali i jedina lepota koja se videla na utakmici . Pargo je monstrum zarobljen u malom telu . Decko je brz kao munja , eksplozivan i atletski gradjen .

                              Comment


                              • Pargo je monstrum zarobljen u malom telu . Decko je brz kao munja , eksplozivan i atletski gradjen .
                                [/quote]
                                Isto kao brat! +*@WT*48*

                                &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X