Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: KK Partizan

    [quote author=milanche link=topic=2675.msg209176#msg209176 date=1291304145]
    Ima ova ekipa mnogo potencijala ali neki igraci jednostavno nisu na nivou na kojem bi trebao da bude jedan kosarkas Partizana.Katic,Klobucar,Djekic su jos uvek daleko od necega sto bi se moglo nazvati igracima u koje se mozes pouzdati kada zagusti.Veseli,Dzavai,Dzerels,Gist,Kecman,Milosavl jevic su odlicni igraci ali poprilicno neuigrani...
    [/quote]


    Djekic je igrao i prosle godine...za Klobucara se slazem,ali on je jos uvek mlad,kada dodje do 26-27 mislim da ce biti nesto poput Rasica,jer mu je i sada slican igrac,ima dobar sut,ali slabiji ulaz nego Rasic,s' tim da Klobucar igra bolju odbranu.A Katic nije nista losiji od Vranjesa,u odbrani jeste,pre svega zbog Slavkanove gradje,ali u napaadu ima mnogo vise izbora.
    I nemojte zaboraviti da je Klobucar tek 2-3 zamena na bekovskim pozicijama...ne mozemo ocekivati da nam i taj igrac bude poput(smem slobodno reci) Kecmana.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Re: KK Partizan



      http://www.smedia.rs/sport/detalji.p...3F-%28VIDEO%29

      Comment


      • #93
        Re: KK Partizan

        Samo Vujosevic da se ne vraca jesam grobar i to veliki ali on nam treba.Unistio je CSKA a zanimljivo je to kad je bio u Partizanu cim sedne na konreneciju za novinare odmah se zali budzet ovo budzet ono oni mnogo veci ovo ono a sad je on imao budzet 30 miliona a Armani Jeans sto ima ispod 15 ga ke pokidao i na strani i kod kuce unistio je Ruskog sampiona jedino je Olimpiju dobio i to jedva jos im trazi jos novca nznam samo kako ga nije sramota?Gotovo sam siguran da je on bio presrecan kad je Partizan izgubio u Moskvi to jest doziveo debakl ali neka ga Vlade Jovanovic covek ima volju a i Dule je hteo novac otiso je i sad necemo ga nazad nije nam potreban!

        Comment


        • #94
          Re: KK Partizan

          [quote author=Realan link=topic=2675.msg210073#msg210073 date=1291484515]
          Samo Vujosevic da se ne vraca jesam grobar i to veliki ali on nam treba.Unistio je CSKA a zanimljivo je to kad je bio u Partizanu cim sedne na konreneciju za novinare odmah se zali budzet ovo budzet ono oni mnogo veci ovo ono a sad je on imao budzet 30 miliona a Armani Jeans sto ima ispod 15 ga ke pokidao i na strani i kod kuce unistio je Ruskog sampiona jedino je Olimpiju dobio i to jedva jos im traze jos novca nznam samo kako ga nije sramota?Gotovo sam siguran da je on bio presrecan kad je Partizan izgubio u Moskvi to jest doziveo debakl ali neka ga Vlade Jovanovic covek ima volju a i Dule je hteo novac otiso je i sad necemo ga nazad nije nam potreban!
          [/quote]

          Iz ovog posta kao da se nameće zaključak: da je Jovanović lani vodio Partizan osvojili bi Evroligu. (%fsd%&j

          Comment


          • #95
            Re: KK Partizan

            High_Hopes ne to nego bitne su valjda i ljudske vrednosti a ne samo znanje a sto se tice posla sigurno da je Dule bolji ma da i tu nije neka velika razlika i ja bi u onakvom pinoiru pobedio sto kaze Pocius iz Zalgirisa to je nesto neverovatno ili sto bi reko Varda oni su 6i7 igrac Partizana.

            Comment


            • #96

              Comment


              • #97
                Re: KK Partizan

                Svi treneri psuju,samo Dule to radi najbolje $#^%RT

                Comment


                • #98
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #99
                    Re: KK Partizan

                    Dule Vujosevic je jedan od najboljih strucnjaka,samo sto ima jedan problem.On ima svoj sistem za koji treba vremena igracima da se uklope i da ga nametne u timu.Kad se uklope,funkcionise savrseno.U Partizanu mu je trebalo vremena,ali je uspeo.U CSKA verujem da bi mu trebalo manje vremena jer ima odlicne igrace i veliki budzet,ali kad je CSKA ekipa koja ocekuje svake godine osvajanje EL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Pobedili smo Igokeu u Pioniru sa 77:72 i zabelezili vaznu pobedu posle onakvog poraza od Himkija.Najefikasniji je bio Jawai sa 17 poena(4/4 za 2,9/10 za 1) i 4 skoka,a pratio ga je Gist sa 13 poena,7 skokova i 3 asistencije.Sad u Tel Aviv da odigramo sto bolje mozemo,pa ako oni odigraju lose da to iskoristimo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg210723#msg210723 date=1291563195]
                        Dule Vujosevic je jedan od najboljih strucnjaka,samo sto ima jedan problem.On ima svoj sistem za koji treba vremena igracima da se uklope i da ga nametne u timu.Kad se uklope,funkcionise savrseno.U Partizanu mu je trebalo vremena,ali je uspeo.U CSKA verujem da bi mu trebalo manje vremena jer ima odlicne igrace i veliki budzet,ali kad je CSKA ekipa koja ocekuje svake godine osvajanje EL.
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: Odg: KK Partizan

                          [quote author=Flash link=topic=2675.msg206101#msg206101 date=1290881242]
                          Kakav kompleksas, da ne kazem govno.Danas je izjavljivao nesto za Duleta i Dudu u negativnom smislu, kako ne bi trebalo da on i dalje bude trener reprezentacije.Jebem li mamu govnarsku, iskompleksiranu, smradu jedan. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                          Izvinjavam se zbog recnika, ali morao sam ovo da napisem, jer ga jednostavno ne podnosim &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                          [/quote]
                          eeee majko moja foruma... -E)%&4 -E)%&4 -E)%&4 Poz za sve nase forumase hahahhaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Dobrodosao na forum,chico.
                            Forum je odlican samo malo dublje zagrebi. @(*6sd$%
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Odg: KK Partizan

                              [quote author=chico link=topic=2675.msg211299#msg211299 date=1291675540]
                              [quote author=Flash link=topic=2675.msg206101#msg206101 date=1290881242]
                              Kakav kompleksas, da ne kazem govno.Danas je izjavljivao nesto za Duleta i Dudu u negativnom smislu, kako ne bi trebalo da on i dalje bude trener reprezentacije.Jebem li mamu govnarsku, iskompleksiranu, smradu jedan. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                              Izvinjavam se zbog recnika, ali morao sam ovo da napisem, jer ga jednostavno ne podnosim &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                              [/quote]
                              eeee majko moja foruma... -E)%&4 -E)%&4 -E)%&4 Poz za sve nase forumase hahahhaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                              [/quote]


                              Tad sam bio iznerviran zbog onakvog gesta na kraju utakmice Mute Nikolica, a i ovako mi nije nesto omiljen.Mozda sam preterao sa ovim postom, ali ti odmah na osnovu toga donosis zakljucak da je forum los ili ne znam vec kakav.Verovatno ces se uveriti kao sto je manda rekao, da je forum odlican i da ces uzivati ovde. %QWT&W


                              DOBRODOSAO &($%WP+



                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Muta je,pa usudjujem se da kazem prosecan trener ako ne i ispod proseka ,ali sam po sebi je animator i zna da objasni na neki svoj nacin kosarkaske elemente da to igracima bude zanimljivo,ima covek filozofiju,inace studiram sa jednim bivsim poznatim kosarkaskim imenom koji kaze da su mutini treninzi u fazonu evo vam sutirajte sat vremena dok muta lista zurnal ili sport

                                P.S: Vlada Radonjic kondicioni CSKA dobio otkaz sa obrazlozenjem da je ekipa fizicki nespremna,kako je to moguce pitajte ruse,dok je bio u Partizanu ,Partizan je bio jedna od najspremnijih ekipa ,ali dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X