Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spekulise se da Gist mozda ode u Fener.
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Otišao i Gist

      Kao i što se očekivalo, Partizan polako ostaje bez Amerikanaca koji su nastupali u crno-belom dresu prethodne sezone. Posle Nejtana Džavaija, koji je pojačao ruski Uniks, Džejms Gist karijeru nastavlja u turskom Fenerbahdže Ulkeru.
      Džejms Gist odigrao je odličnu sezonu u crno-belom dresu, čime je skrenuo pažnju mnogih evropskih klubova. Kako stvari stoje, Gist će pojačati turski Fenerbahče Ulker.


      Nejtan Džavaji već je napustio Partizan i pojačao ruski Uniks, dok je za Kurtisa Džerelsa uveliko zainteresovan Makabi.
      Gist je u Partizan stigao iz ruske Lokomotive iz Kubana, a u Evroligi je prosečno beležio 11 poena i sedam skokova.
      Zanimljivo je da Gist poseduje turski pasoš, pošto je rođen u Turskoj, gde mu je otac radio kao vojno lice.
      Fenerbahče Ulker očigledno da je izuzetno ozbiljno shvatio ovogodišnji prelazni rok, pošto je u svoje redove doveo i najboljg košarkaša Cibone i reprezentativca Hrvatske Bojana Bogdanovića.

      Comment


      • ajd jos i kurta pa da pocnemo sa sklapanjem novog tima,nadam se ovog puta boljem izboru stranaca,i potpisivanju Vujanica sto da ne.

        Comment


        • Sta mislite koga ce Partizan zadrzati , ja mislim da ostaju :

          Dusan Kecman
          Petar Bozic
          Dragan Milosavljevic
          Vladimir Lucic
          Rasko Katic
          Nemanja Besovic

          Ovi bi trebali ostati iz 1.tima tj od onih 12 ... Gist je otisao u Fener , Jawai u Unics Kazan , Jerells ce isto otici , Klobucar se i ranije vratio u Olimpiju , Kecman i Bozic vec stare ... Vesely na draftu , Djekic otisao na kraju NLB tj pred kraj , ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Mozda dodje Danilo Andjusic iz Hemofarma...ja bih bio prezadovoljan,decko je potencijal

            Comment


            • Mihail Čehovski, sedamnaestogodišnjak iz Slovačke, boravio je u Beogradu gde je dogovorio dugogodišnju saradnju sa 'crno-belima'.
              U pitanju je 208 santimetara visoki krilni igrač, koji se trenutno nalazi na pripremama sa reprezentacijom Slovačke do 18 godina

              "Bio je na tri-četiri treninga prošle godine i kako je zadovoljio kriterijume Vlade Jovanovića, naše je samo bilo da dogovorimo saradnju. Mora da se zna da on za sada predstavlja samo budućnost kluba" rekao je Zoran Stevanović.

              Predstavnici Partizana i menadžer Miodrag Ražnatović, koji zastupa Dušana Kecmana, Petra Božića i Raška Katića počeli su pregovore oko uslova ostanka iskusnog trija u Humskoj, ali prvi sastanak nije dao i konačne odgovore, piše Sportski žurnal..

              Još nije poznato da li će pomenuti asovi i sledeće sezone igrati u 'crno–belom' dresu.
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Evo par informacija,ali ih obavezno uzmite sa rezervom

                Jurimo Kalina Lucasa i to dvogodisnji ugovor,Bobija Marjanovica,Gavrilovica iz Efesa ili nekog drugog centra Amera ;)

                Comment


                • Skoro su nikakve sanse da u slucaju lock-out-a Jan igra za nas.

                  Comment


                  • Ma to je zato sto nece trajati dugo...pa nece da dodje ovde da igra mesec,dva...ne bi bilo posteno prema saigracima iz Partizana

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma to je zato sto nece trajati dugo...pa nece da dodje ovde da igra mesec,dva...ne bi bilo posteno prema saigracima iz Partizana
                      Al ce ici negde u Evropu :S I pitanje je koliko ce trajati :/

                      Comment


                      • Moja je teorija da nece dugo trajati i da zato igraci nece ici nigde nego trenirati kao psi ne bi li sto spremniji docekali sezonu

                        Comment


                        • Sada je zvanicno.Kurtis Dzerels ce naredne dve godine provesti u Fenerbahceu i pridruzio se Djemsu Gistu.Zanimljivo je to da je pored dvojca iz Partzana Fener doveo i Bogdanovica iz Cibone.

                          Comment


                          • Ljubo nemoj se lozis,ja sam tu laz o Kalinu Lukas reako jos pre mesec dana skoro na svi sportskim forumima i sajtovima(www.sportske.net,http://www.b92.net....)To je smao moja zelja posto mnogo gotivim Lukasa,ali ne i realnost...

                            Comment


                            • Prvo-ne budi bezobrazan!

                              Drugo-Ovu informaciju nisam dobio na tim kvazi sportskim sajtovima nego na jednom Partizanovom forumu.

                              Comment


                              • Nemoj se nerviras,ja bih bas vole da Lukas dodje u Partizan to mi je omiljeni igrac sa koledza,ali Partizan ima jako cudnu politiku.Partizan ce prvo pokusati da produzi ugovore sa veteranima kao sto su Katic,Bozic i Kecman,pa ce onda juriti domace igrace kao sto su Cakarevic,Marjanovica,Andjusic,Vujanic.....pa tek onda tamo negde sredinom septembra oni krecu po Amere,neverujem da ce to biti Lukas jel ako dodje Vujanic tu je kraj price.Tesko da ce ga i potpisati na dve godine jel bi to bio rizik ako se neprivikne na evropsku kosarku tako je reko Vlada u jednoj emisiji!!!
                                Brate nemoj da se ljutis nisam mislio nista lose!!!!!
                                E i jedno pitanje sta bi sa onim Mike Taylor-om sto je pre dve godine igrao u Zvezdi,on bi bio jak zanimljiv igrac za Partizan???

                                Comment

                                Working...
                                X