Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gist u feneru nakon ove sezone...

    Comment


    • Kao i 99% stranaca u nasoj ligi,posle prve sezone ide u jaci klub...jbg,to je nasa realnost ;)

      Comment


      • Ali sto je najgore otisao je u klub u kojem ce samo dobiti samo novac...nista vise.O evroligi da ne pricam.Ali i nisam ocekivao da ga uzme neki klub koji ce biti favorit za tutulu sledece sezone.
        sigpic

        Comment


        • Ma Gist ce uvek ostati prosecan igrac...ima jako mali basketball IQ

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ali sto je najgore otisao je u klub u kojem ce samo dobiti samo novac...nista vise.O evroligi da ne pricam.Ali i nisam ocekivao da ga uzme neki klub koji ce biti favorit za tutulu sledece sezone.
            kako "samo" mambo, pa od novaca se zivi ne od trofeja sad najbolje da ostane u partiznau i da odigra prvu fazu evrolige umesto da ode u fener gde ce dobijati 5 vise para nego u partizanu ;)

            Comment


            • Originally posted by carter985 View Post
              kako "samo" mambo, pa od novaca se zivi ne od trofeja sad najbolje da ostane u partiznau i da odigra prvu fazu evrolige umesto da ode u fener gde ce dobijati 5 vise para nego u partizanu ;)
              Znamo to mi,ali on ne zna,ocekuje tamo da ce osvajati neke trofeje.Mislim,nije to klub losiji od Partizana,naprotiv,ali on sigurno mnogo ocekuje od tog kluba.Ne verujem da ocekuje samo novac.A sta tek Fener ocekuje s njim.
              Last edited by Black Mamba 24; 30-04-11, 17:42.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Znamo to mi,ali on ne zna,ocekuje tamo da ce osvajati neke trofeje.Mislim,nije to klub losiji od Partizana,naprotiv,ali on sigurno mnogo ocekuje od tog kluba.Ne verujem da ocekuje samo novac.A sta tek Fener ocekuje s njim.
                pa normalno da ocekuje "samo" novac, sta mu se hebe za trofeje... crnje jedino cene nba prsten, u evropu dodju samo da mlate pare ili da se kroz dobre igre ponovo nametnu nekom timu u nba... zabole njih za nacionalne lige, pogotovo ovu nasu i te regionalne trofeje... ako uzmu evroligu uzmu, al prvenstveni cilj su im pare, kao sto bi i tebi i meni bilo ;)
                Last edited by carter985; 30-04-11, 17:48.

                Comment


                • Neka ide u bolji klub.Procice slicno kao Roberts posto nije bolji od njega,al bar ze da zaradi koju kintu ako nista drugo.
                  Ja u ovu upravu Partizana ne sumnjam da ce da nam dovedu dobru alternativu za Gista.Ocekujem povratak Vujanica sledece sezone i dovodjenje dvojicu Amerikanaca na poziciji 3 i 4.
                  Jel mislite da Dzavai ostaje i sledece sezone?

                  Comment


                  • Nadam se da ne ostaje

                    Comment


                    • Vidim da je potpisao jednogodisnji ugovor pa mislim da ce najverovatnije da ode negde drugde.
                      Ode nam skoro cela petorka, mada to nije nista novo.

                      Comment


                      • Bice jebeno sledece sezone,ali tako je uvek...i uvek sve osvojimo osim evrolige

                        Comment


                        • Sledece sezone sledi potpuna rekonstrukcija i smena generacija, ali potpuna . Kecman i Pera su vec u poznim godinama, Veseli ide na draft, a Gist, Jerells i Jawai idu u DLigu ili u neki drugi tim u Evropi . Ostaju nam samo mladi igraci poput sina Dragana, Lucica, Miljenovic, Besovica i ostalih ...
                          Naravno, dobijamo i par crnaca .
                          Ocekujem, naravno, osvojenu NLB ligu i ova govna od nasih turnira i prvenstava, mada nisam siguran za Evroligu, TOP 8 je veoma daleko .

                          Comment


                          • Možda se mnogi neće složiti sa mnom povodom ovoga,ali ja volim što smo mi "mali" evropski tim.Naravno,tu mislim na budžet.Jer da imamo stabilan budžet,napunili bi tim strancima,kao Pao,Barsa... i onda ne bi bilo više te slasti pobede nad ostalima,ako bi im bili ravnopravni. A i još + ,možemo svake sezone da se iznova nerviramo dok se tim ne uigra
                            This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                            Comment


                            • I to sto kazes.Neka se samo mi drzimo da nam je vise od pola ekipe domaci igraci i ja se ne bunim.Ipak neki igraci treba da budu ne samo buduci nosioci Partizana, nego i reprezentacije.Mozda smo mali po finansijama, ali smo po svim drugim parametrima celoj Evropi veliki tim.

                              Comment


                              • da li zna neko dal ima prenosa Partizan-FMP?....

                                Comment

                                Working...
                                X