Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=manda link=topic=2675.msg269371#msg269371 date=1300260008]
    Jadni Djekic kod ove budale ni sekunde nije igrao,a kod Duleta imao vaznu ulogu,mislim od mladih igraca.
    Neka je otisao u Vizuru da osjeti utakmice ove godine.
    [/quote]


    Kod Jovanovica je eksplodirao Lucic i realno nije bilo mesta za Djekica.Igrao je na pocetku u nekoliko utakmica i u startnoj petorci,pa nije nista posebno pokazao.Sve sto pamti od njega ove sezone a da je dobro je onaj rolling na Loncaru i polaganje.
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Djekic realno nije zasluzio da igra ove sezone,covek nema srce,ne skace,ne bori se,samo stoji u cosku i ceka loptu,dok Lucic ima sve...pre nego sto pljunete Jovanovica malo razmisliste @(*6sd$%

      Comment


      • Re: KK Partizan

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg269200#msg269200 date=1300227898]
        Jaka Klobucar otisao u Olimpiju.
        Djekic na pozajmicu u Mega Vizuri.



        [/quote]


        2 od 3 najbolja poteza uprave jos od pocetka sezone .
        Klobucara cekamo celu sezonu da proradi i konacno pokaze makar 30% svojih sposobnosti i mogucnosti . Od toga nista .
        Djekic bez ikakve volje odigrao minute koji su mu ukazani . Ukoliko ne sazri do kraja godine, bice to jos jedan propali talenat, jer je opste poznato da se pravi mladi igraci spoznaju u ulogama lidera ( a ja se nadam da ce biti tako u Megi ) .

        Comment


        • Re: KK Partizan

          A Mitrovic,zasto si njega izostavio iz citata? $#^%RT
          Ako budu zaista vredni paznje i neke minutaze u Partizanu to ce pokazati sada u Megi.
          sigpic

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Ja cisto sumnjam,covek bez misica ne moze da igra profesionalni sport...mora on jos da se gruva i da shvati da mora da se baca po terenu kao Novica Ubica...Dok sam trenirao kosarku u osnovnoj skoli bio sam dobar,ali nisam bio za prvu petorku,ali sam se bacao na svaku loptu,svaku tekmu zavrsio krvavih kolena i zato sam igrao u prvoj postavi %QWT&W Znaci sve je u zelji i srcanosti,a to Djekic nema,verovatno nikad nece ni imati...steta,jer je veliki talenat @(*6sd$%

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg269479#msg269479 date=1300282489]
              A Mitrovic,zasto si njega izostavio iz citata? $#^%RT

              [/quote]


              Jer ne znam u kakvoj je formi i da li je vredan da bude clan Partizana ( sto je bio slucaj prosle godine ) .

              Comment


              • Kosarkasice Partizana sjajnom igrom pobedile u finalu kupa ekipu Hemofarma...
                Bravo devojke!!

                ooo Partizane ti nepobediv si ooo Partizane na sveetu najbolji si!!nananananaa ;)
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Cestitke za nase devojke i momke.
                  Dominacija se nastavlja na svim poljima.

                  Comment


                  • Nisam stigao da odgledam mec danas, ali mi stvarno nije jasno kako smo uspeli da izgubimo od Radnickog u sred Beograda

                    Comment


                    • Sutirali su prako 50% trojke,cini mi se...oni maju centre koji ubadaju trojke,a nasi centri su buckasti i ne mogu da ih stignu

                      Ma nista strasno,osvajamo ovo bez problema ;)

                      Comment


                      • Pošto nisam iz Bgd-a,da li neko može da mi kaže gde se u Beogradu igraju utakmice žkk partizan?

                        Comment


                        • Originally posted by brana View Post
                          Pošto nisam iz Bgd-a,da li neko može da mi kaže gde se u Beogradu igraju utakmice žkk partizan?
                          Mislim da igraju u sportskom centru Sumice..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Kecman dobio sina!!!
                            Veseli dobio sestru!!!
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Originally posted by Kalu View Post
                              Mislim da igraju u sportskom centru Sumice..
                              Hvala na odgovoru,a potrudiću se da ih jednom pogledam na delu.

                              Comment


                              • ZKK igra u vizuri ja mislim.

                                Comment

                                Working...
                                X