Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=LBJ link=topic=2675.msg265736#msg265736 date=1299876944]

    Anderson je ubistvo, svaka cast Mamba, niko ga se nije setio . Kako je samo harao pocetkom 2010. , bio je cini mi se MVP meseca Evrolige sa 19 ppg . &8@^J Na nasu srecu popustio je u top 8 .


    I sto se tice Robertsa i Gista, po meni je potpuno obrnuto . Lawrence je strasan u timskoj odbrani i cvrst je u skoku i dosta je bolji u tom aspektu ( u polju odbrane ) od Gista, dok je James znatno brzi i agilniji, kao i skocniji ( veci odraz, ne "rebounding skill") .
    Moje misljenje je da se Lee vise posvecuje timu i samim time neprimetniji je, a Gist je lider tako da, iako igraju iste pozicije, nemaju istu ulogu u timu ... Gist=Roberts .


    I da, Layzick, ne brini se za Pesakovicevu fizicku snagu, jos je mlad, ima vremena da nabaci masu .
    [/quote]


    Da,bio je najbolji igrac evrolige u grupnim fazama,mozda bi bio i u konkurenciji za MVP-a regularnog dela(a mozda i jeste bio) da je bolje odigrao Play-Off i prosao na F4.
    A on je te godine kada je igrao NLB bio za Cibonu kao prosle Gordon,ako ne i vise.


    I slazem se s'tobom za Gist-Roberts,ako timu treba cetvorka onda je Roberts bolje resenje.
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Ipak smo prvi u NLB-u...Odlicni Kurta i Kecman! +*@WT*48*

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Rutinska pobeda u gostima protiv dojucerasnjeg lidera. #$&+|r
        Ovo je bitno, zato sto smo sada izbegli Olimpiju u polufinalu.

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Ma izbegli su oni nas a ne mi njih.

          Comment


          • Re: KK Partizan

            [quote author=Layzick link=topic=2675.msg266348#msg266348 date=1299954644]
            Ma izbegli su oni nas a ne mi njih.
            [/quote]


            +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [quote author=Layzick link=topic=2675.msg266348#msg266348 date=1299954644]
              Ma izbegli su oni nas a ne mi njih.
              [/quote] &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\

              Partizan osvaja,protivnik je apsolutno nebitan,jaci smo od svih i to konstantno dokazujemo a i opet cemo.Mozda gubimo u nekim mecevima ali kad je najbitnije pokidacemo.
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=S-Nash link=topic=2675.msg266372#msg266372 date=1299956187]
                &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\

                Partizan osvaja,protivnik je apsolutno nebitan,jaci smo od svih i to konstantno dokazujemo a i opet cemo.Mozda gubimo u nekim mecevima ali kad je najbitnije pokidacemo.
                [/quote]


                Ja sam rekao i ranije da Partizan nece imati problema sa osvajanjem NLB lige... %QWT&W


                Dobar ti avatar. +*@WT*48*
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg266375#msg266375 date=1299956319]

                  Ja sam rekao i ranije da Partizan nece imati problema sa osvajanjem NLB lige... %QWT&W


                  Dobar ti avatar. +*@WT*48*
                  [/quote]
                  Cekaj,neko je mislio da ce neko drugi osvojiti? *T_*@SR

                  Znam,backcourt iz snova,zamisljam ih zajedno svaki dan. h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Ako Kurta ovako nastavi,niko nam nece moci nista &+I}\

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Mislim da je vreme da se zahvalimo Jawai-ju

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        [quote author=Layzick link=topic=2675.msg266402#msg266402 date=1299958326]
                        Mislim da je vreme da se zahvalimo Jawai-ju
                        [/quote]


                        &+I}\ Tacno u potpunosti . Katic jeste deblo, ali je i pozrtvovaniji i korisniji .

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          [quote author=Layzick link=topic=2675.msg266402#msg266402 date=1299958326]
                          Mislim da je vreme da se zahvalimo Jawai-ju
                          [/quote]
                          +*@WT*48* &+I}\ &^@4(
                          Ma najbolji smo to je cinjenica !!! %QWT&W
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Jaka Klobucar mozda prelazi u Olimpiju kako bi se pojacali za prvenstvo Slovenije...a time ce biti resen problem prekobrojnog stranca u Partizanu za nasu ligu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Jaka Klobucar otisao u Olimpiju.
                              Mitrovic i Djekic na pozajmicu u Mega Vizuri.


                              Sastav Partizana za Super:
                              Pored ostalih standardnih igraca tu ce biti:Bogdanovic,Jaramaz,Besovic i Pesakovic,najnovije pojacanje.


                              I za kraj NLB lige pobedili su Cibonu 89-74,svi su odigrali perfektno izgleda,sa odlicnim sutem i iz igre i sa slobodnih.






                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Jadni Djekic kod ove budale ni sekunde nije igrao,a kod Duleta imao vaznu ulogu,mislim od mladih igraca.
                                Neka je otisao u Vizuru da osjeti utakmice ove godine.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X