Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    posto smo i onako otisli u off, malo da se podsetimo taylora I#^@8
    Mike Taylor.mkv
    Mike Taylor тројка оооооо
    Crvena Zvezda Beneton Mike taylor.mkv
    Mike Taylor Crvena zvezda.mkv
    mike taylorr.mkv
    tada je za beneton igrao gary neal, tu su ga i spazili skauti spursa $#^%RT

    Comment


    • Re: KK Partizan

      U zvezdinu temu pa tamo pisi &*(@W6 salim se $#^%RT Dobar igrac,nema sta...

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Roberts i po meni bolji od gista...


        Gist i Tejlor su obicni basketasi,neozbiljni,nisu kosarkasi.Pen i Kuk su jedini stranci koji su bili klasa iz zvezde.

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Izgubili smo od Igokee i to znaci da bi mogli vec u polufinalu na Olimpiju u Ljubljani.
          Ne valja, ne valja...

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Ovako...po meni su od Gista bolji igraci,iako ne igraju svi na istim pozicijama:
            Allen Anderson
            Taylor
            Cook
            Bo
            Draper
            Roberts
            Ima ih jos mozda dvojica maksimalo,samo se ne mogu setiti.
            Lee je bolji u napadu a u odbrani je Gist,pa sada zavisi kakvom timu trebaju.

            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [quote author=Ivan bg link=topic=2675.msg262381#msg262381 date=1299441000]
              Izgubili smo od Igokee i to znaci da bi mogli vec u polufinalu na Olimpiju u Ljubljani.
              Ne valja, ne valja...
              [/quote]

              Zar Partizan treba da brine ko ce im doci, pa i prosle sezone su igrali sa domacinima. Ne vidim ko im ista moze u zavrsnici.

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Ja licno ne brinem,mi mozemo da dobijemo i olimpiju i koga god,ali nije to to,fali lepota kosarke od proslih sezona,ubedjen sam da Dzerels pruzi maksimum svi bi uzivali,kao u mecu protiv sijene.

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Od Jovanovica je problem sto ga niko nezarezuje,kada se dere na igrace baca stvari,njih zabolje,a najcrnje ni sudije ga ne primjete,stalno skace i pretustuje ni tehnicke nemoze dobiti.
                  Igokeo vodi Klipa(sto je vodio mlade reprezentacije),on je trener i gospodin covjek u odnosu na Jovanovic,mogao je juce da uci od Klipe.
                  Posto realno Javai ima potencijal igrao je dobro na pocetku,ali ga je vrli trener ugusio,i ovog Jerelesa je upropastio,covjek je trebao da im izgradi samopouzdanje,da stane iza svojih igraca.
                  Pa ove godine nema uigranih akcija(prepoznatljivi),covjeku se treba zahvaliti,i naci novo resenje.
                  Dule se nece vratiti,korak nazad niko ne pravi.

                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Je l' zna neko nesto o ovom Pesakovicu,kakav je igrac,potencijal...? (%fsd%&j

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      [quote author=lamarcus_aldridge link=topic=2675.msg262975#msg262975 date=1299517170]
                      Je l' zna neko nesto o ovom Pesakovicu,kakav je igrac,potencijal...? (%fsd%&j
                      [/quote]
                      Upravo sam hteo da okacim vest al si bio brzi. h5g6k8

                      Ja ne znam nista,verovatno ce Layzick da odgovori na to pitanje,on je dosta upucen u domacu kosarku.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Pa ja nesto citam da belezi 15.5 poena i 4.5 skok. 43% za tri... za 27 min u proseku...
                        statistika mu je dobra,ali kakav je igrac... (%fsd%&j

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Bio je dominantan u mladjim kategorijama,ima dobar sut i dobru tehniku...On je u Partizanu od pre mesec dana kolko ja znam %QWT&W

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            mali je pakao,samo da ga Vlade ubaci u vatru.

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Mali je veliki talenat,odlican potez uprave.Sut za tri mu je surov,sto me raduje,s obzirom na stanje suta u Partizanu od odlaska Tripka.Mana mu je verovatno fizicka snaga,al to nije toliki problem,da se brzo srediti,ali mozda i najveca mana sto nije nesto visok za beka.Nadam se samo da ce Partizan prepoznati talenat koji ima u klubu pa ce u srpskoj ligi igrati mladji igraci uz otpustanje 2 od 3 crnca.Pesakovic,Jaramaz,Bogdanovic,Besovic moraju da dobiju mnogo prostora u zavrsnici ove sezone,vreme je da ih spremamo za sledecu godinu.

                              Ono sto mi se svidja najvise,jeste sto nije toliko medijski isforsiran igrac(kao Miljenovic) a opet je veliki talenat.Ko je gledao mec Borca protiv FMP-a mogao je da vidi koliko je dobar igrac,pocepao je svakog beka iz Coviceve ekipe,mislim da njegovi sutevi pri izlasku iz bloka mogu da budu ubojitiji i od Tripkovih samo da se lepo radi sa njim.

                              p.s Nadam se da ce i Miljenovic(moja zelja) preci na kraju u nase redove. $#^%RT Samo da ne bude kao Micic iz Mege koji je trebao da predje kod nas i na sastanku rekao Duletu da ga trazi pola Evrope,na sta mu je Dule rekao da je slobodan i da ide u Evropu. &+I}\

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg262488#msg262488 date=1299443960]

                                Allen Anderson
                                Roberts
                                Ima ih jos mozda dvojica maksimalo,samo se ne mogu setiti.
                                Lee je bolji u napadu a u odbrani je Gist,pa sada zavisi kakvom timu trebaju.
                                [/quote]


                                Anderson je ubistvo, svaka cast Mamba, niko ga se nije setio . Kako je samo harao pocetkom 2010. , bio je cini mi se MVP meseca Evrolige sa 19 ppg . &8@^J Na nasu srecu popustio je u top 8 .


                                I sto se tice Robertsa i Gista, po meni je potpuno obrnuto . Lawrence je strasan u timskoj odbrani i cvrst je u skoku i dosta je bolji u tom aspektu ( u polju odbrane ) od Gista, dok je James znatno brzi i agilniji, kao i skocniji ( veci odraz, ne "rebounding skill") .
                                Moje misljenje je da se Lee vise posvecuje timu i samim time neprimetniji je, a Gist je lider tako da, iako igraju iste pozicije, nemaju istu ulogu u timu ... Gist=Roberts .


                                I da, Layzick, ne brini se za Pesakovicevu fizicku snagu, jos je mlad, ima vremena da nabaci masu .

                                Comment

                                Working...
                                X