Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=S-Nash link=topic=2675.msg262126#msg262126 date=1299428224]
    D-Wade a sta je sa Gistom?Doduse on je bolji u EL ali je igracina kao i ovi sto si naveo.
    [/quote]covek se trudio tamo gde su ga svi gledali, tj u evroligi... ovo sad u nlb-u je samo otaljavanje posla I#^@8

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Svejedno je jedan od najboljih stranaca koji je igrao na ovim prostorima,ako ne i najbolji,samo sto Partizan ove godine nije tako uspesan.
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        [quote author=S-Nash link=topic=2675.msg262194#msg262194 date=1299433153]
        Svejedno je jedan od najboljih stranaca koji je igrao na ovim prostorima,ako ne i najbolji,samo sto Partizan ove godine nije tako uspesan.
        [/quote]sa tim se ne slazem i to jednostavno nije tacno &+I}\

        Comment


        • Re: KK Partizan

          [quote author=carter985 link=topic=2675.msg262198#msg262198 date=1299433534]
          sa tim se ne slazem i to jednostavno nije tacno &+I}\
          [/quote]
          A ko je bolji osim mozda Drapera i Boa?Od visokih igraca sigurno najkompletniji.
          sigpic

          Comment


          • Re: KK Partizan

            [quote author=S-Nash link=topic=2675.msg262200#msg262200 date=1299433590]
            A ko je bolji osim mozda Drapera i Boa?Od visokih igraca sigurno najkompletniji.
            [/quote]nisam ni racuno za region vec samo kod nas.. ako bi gledao za region, bilo bi ih mnogo vise, ovako na prvu recu samo par njih sto su igrali u serbiji: cook, ekezie, bo, roberts itede :.8-]

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Pa od visokih jeste mozda najkvalitetniji, ali je po renomeu, Taylor najbolji od svih navedenih. Kazem ti, on je sjajan kosarkas, samo sto se povredio jbg. On, Bo i Draper su najbolji stranci bez premca, moze se tu dodati i Gist. Mislim na Amere pod stranci. $#^%RT
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=carter985 link=topic=2675.msg262202#msg262202 date=1299433736]
                nisam ni racuno za region vec samo kod nas.. ako bi gledao za region, bilo bi ih mnogo vise, ovako na prvu recu samo par njih sto su igrali u serbiji: cook, ekezie, bo, roberts itede :.8-]
                [/quote]
                Roberts nije bolji od Gista nikako.Gist je mnogo kompletniji igrac,sut,prodor,dribling,odbrana itd.Sad Roberts je igrao u ekipi od prosle godine koja je bila mnogo bolje organizovana i sa jednim sjajnim trenerom dok je Gist u ovogodisnjoj ekipi.Ekezie je klasicna petica ako se ne varam i tesko da je od Gista kompletniji mada su totalno razliciti igraci a bio sam mali kad je Ekezie igrao tako da ga ne pamtim bas najbolje,mada od Gista i Boa nema boljih,uostalom oni su se najvise afirmisali u EL.Naravno i Maric kog ocigledno racunamo kao naseg ali igra za Australiju tako da je i on uz pomenuti dvojac jedan od najboljih.
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  gist samim tim sto je onih par tekmi u el odigrao na dobrom nivou a ostale na losem, ne moze da se ubroji u najbolje, a ovi ostali koje sam nabrojao su svoje cele sezone odigrali na visokom nivou.
                  takodjer sto vejd rece, taylor je svakako najzvucnije a vrlo lako je mogao da bude i najbolji stranac koji je igrao kod nas, da se nije povredio.

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    missim sto cudi svi ludi, svako ima svoje misljenje...
                    po meni je roberts bolji, jer ima mnogo bolju odbranu i mnogo bolji skok od gista, koji u odosu na lee-a ima jedino nesto precizniji sut za 3.. lee je tip igraca koji se vise gura pod kos, dok se gist ne retko odlucuje za sut sa distance, sve u svemu po tebi je bolji gist, meni lee i to je to &+I}\ $#^%RT

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Bez sumnje da bi bio najbolji stranac, bio je na korak od Reala pre povrede. Jedini od navedenih koji je igrao u NBA-u, i utrpao Knicks-ima 35 poena. $#^%RT


                      On i Bo su bolji igraci od Draper-a, ali je on sasvim blizu njih. Sto se tice Gist-a, nije on los, svakako jedan od boljih, ali nije ni toliko kompletan, cesto izigrava beka, komplikuje bez potrebe, tipicno za igrace koji su igrali tako u razvojnoj ligi. Ali, i dalje stoji da je dobar kosarkas.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Meni je isto Roberts bolji od Gista, nekako mi je korisniji timu @(*6sd$%
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          [quote author=carter985 link=topic=2675.msg262209#msg262209 date=1299434247]
                          gist samim tim sto je onih par tekmi u el odigrao na dobrom nivou a ostale na losem, ne moze da se ubroji u najbolje, a ovi ostali koje sam nabrojao su svoje cele sezone odigrali na visokom nivou.
                          takodjer sto vejd rece, taylor je svakako najzvucnije a vrlo lako je mogao da bude i najbolji stranac koji je igrao kod nas, da se nije povredio.
                          [/quote]
                          Nije on bio los u NLB vec je u EL bio bolji za razliku od vecine a sto se igrackih kvaliteta tice od visokih je sigurno najbolji.

                          Sto se Taylora tice tu se slazem,na njega sam zaboravio.Jerrels je takodje strasan igrac i strasne kvalitete poseduje ali ovde nista nije pokazao.Tako da Bo ostaje najbolji strani plej koji je igrao na ovim prostorima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Kako se zvao taj tejlor zaboravio sam h5g6k8

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg262245#msg262245 date=1299435644]
                              Kako se zvao taj tejlor zaboravio sam h5g6k8
                              [/quote]

                              Mike Taylor

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                dada,zver je to

                                Comment

                                Working...
                                X