Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Ako se ekipa sacuva,uz neko dodatno dobro pojacanje(Vujanic recimo,kad se oporavi)sledeca sezona moze biti mnogo bolja u EL.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Tvrdim da je Kurta dosao na pocetku sezone da bi pokazao da je najbolji stranac u istoriji Partizana i uopste srpske kosarke...sad ce verovatno svi da me pljuju,ali ne propustam utakmice Partizana i taj covek prolazi sa takvom lakocom,odlican je suter-covek je za Nba,da bude Back-up plej bez problema...

      Comment


      • Re: KK Partizan

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg254908#msg254908 date=1298580827]
        Tvrdim da je Kurta dosao na pocetku sezone da bi pokazao da je najbolji stranac u istoriji Partizana i uopste srpske kosarke...sad ce verovatno svi da me pljuju,ali ne propustam utakmice Partizana i taj covek prolazi sa takvom lakocom,odlican je suter-covek je za Nba,da bude Back-up plej bez problema...
        [/quote]
        Ma nek te pljuju upravu si.Covek je strasan,konacno igra i ima zelju al sad je kasno.Kad bi ostao,cudo bi napravio.[quote author=AcaGrobar link=topic=2675.msg254905#msg254905 date=1298580777]
        Ako se ekipa sacuva,uz neko dodatno dobro pojacanje(Vujanic recimo,kad se oporavi)sledeca sezona moze biti mnogo bolja u EL.
        [/quote]
        Tesko da je to izvodljivo i za Vujanica i za cuvanje.Al nadam se da nece biti toliko tumbanja i da cemo opet napraviti ekipu a Jovanovic,kao i nasi mladi igraci ce napredovati.
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Samo da izbace ono drvo od 2 ipo metra i 100 kila.Neka ide da metri drva....
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Samo sto manje da se menja,ali od toga nema nista...3 crnca idu 100%,vesely u Nba...pravicemo ekipu oko milosavljevica


            Drago mi je sto se slazes sa mnom S-Nash @(*6sd$%

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Pa za Gista i za drvo i ne bi bila steta. $#^%RT Gist kao nesto pocne dobro da igra,pa posle sve usere.Dok Dzavai nista pokazao nije... $%&5qw7

              Steta sto ide Veseli +-*^%*


              Mislis da ce oko mog zemljaka graditi ekipu?! $#^%RT
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg254930#msg254930 date=1298581312]
                Samo sto manje da se menja,ali od toga nema nista...3 crnca idu 100%,vesely u Nba...pravicemo ekipu oko milosavljevica


                Drago mi je sto se slazem sa mnom S-Nash @(*6sd$%
                [/quote]
                Drago je i meni sto se slazes sa sobom. &*#GI(]

                Ma Milosavljevic ce biti igracina,treba imati strpljenja za njega.A sad videcemo,postoji i dalje ona varijanta da posto piva u Turskoj ne smeju vise da budu sponzori(samo ne znam kad taj zakon stupa) da Efes bude sponzor Partizana,onda bi mogli zadrzati neke igrace i bilo bi sjajno da u nekoj od narednih godina dodje do toga,naravno sto pre.Sto se ekipe tice naci ce se pojacanja kao i uvek,samo ne sme ovoliko da se menja i mora se dovesti centar koji je nesto jaci i igra bolje ledjima od ove dvojice.
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Kakav je Nemanja Besovic?Decko je 92'.Mogli bi da ga probaju malo na poziciji centra.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Coa mora da se salis za Gista,pa nije skoro igrao tako kompletan igrac na ovim prostorima.Ima sut sa svih pozicija,ulaz,ledjnu tehniku,odraz,odlican u odbrani,kako 1 na 1 tako i u zoni,kod pika sjajno preuzima bekove jer ima strasan rad nogu,odlican u tranziciji.Naravno ima i svojih mana,kao sto je losa finta suta i polaska,nema levi ulaz,zna da uzme neke nerezonske suteve,al kad bi ostao u Evropi i radio sa nekim dobrim trenerom bio bi jedan od najboljih igraca u EL.

                    EDITobar je Besovic ali treba cekati na njega.Dobice on svoju sansu u nasoj ligi kad se NLB zavrsi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      "Listen BRE!!!" *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                      Ovaj Vlada je kralj!!! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Ispravio sam gresku Nash $%&5@$A


                          Aco,definitivno bi njega gurao kao prvog igraca

                          Comment


                          • [/quote]


                            Kakva to dzudza,je l' ta koja je pobedila Olympiakos i koja ima veoma skup roster,je l' ta dzudza koja je bila najbolja u prvom delu evrolige,je l' ta dzudza koja ima mozda i najskuplji roster...a pogledaj igrace Partizana,jedan Rasko Katic igrap rvu postavu,centar koji moze zakucati samo kada je protivnicki igrac 5 metara u precniku oko njega,Klobucar bi trebao biti ono sto je prosle godine bio Rasic. #%d*
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Mi u ekipi nemamo dobrog sutera. &+I}\
                              Bas nismo imali srece kada se povredio Vujanic &*(@W6 , sa njim bi sigurno imali bolji skor.
                              Ali nema veze, idemo dalje po nove pobede i titule. $8#a

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                [quote author=Ivan bg link=topic=2675.msg255012#msg255012 date=1298584421]
                                Mi u ekipi nemamo dobrog sutera. &+I}\
                                Bas nismo imali srece kada se povredio Vujanic &*(@W6 , sa njim bi sigurno imali bolji skor.
                                Ali nema veze, idemo dalje po nove pobede i titule. $8#a
                                [/quote]
                                Ma imamo sutera kolko oces,samo sto su svi ove sezone ispod nivoa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X