Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: KK Partizan

    Ljudi nije to jos sigurno za Lafayetta i Jerellsa,posle utakmice su pitali Vladu Jovanovica za to i on je rekao da nije cuo da je Lafayette bivsi igrac Partizana.


    Ali bi bilo dobro da dodje Curtis,samo ne znam koliko je pametno to bilo,ako jeste,ciniti pred utakmicu protiv Khimkija jer je najvaznija utakmica,pobedom osiguravamo prolaz,a Pera ce se tesko snaci sam,uz malu pomoc Klobucara,koji igra veoma malo u evroligi i to cesto na poziciji 2.



    sigpic

    Comment


    • #62
      Odg: KK Partizan

      Ovaj je izgleda bio najbolji igrač na koledžu pa je na naslovnoj strani NCAA 09 &+I}\
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #63
        Odg: KK Partizan

        Ne znam da li je Jerrels bolji,ali Lafayette je podizao formu postepeno iz meca u mec.Bilo je tu dosta gresaka,mada je poceo da ulazi u sistem igre Partizana.Sad iako je bolji,Jerrelsu ce isto trebati vremena,a zbog toga mozda dodje do nekih poraza do kojih ne bi trebalo da dodje,a da ne pominjem da je tu utakmica sa Himkijem,gde pobeda znaci prolaz dalje.Bice tesko bez Lafayetta,mada eto,Jovanovic kaze suprotno.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Odg: KK Partizan

          Ovaj je dobar igrac izgleda. &+I}\

          Comment


          • #65
            Odg: KK Partizan

            [quote author=dusan1610 link=topic=2675.msg206849#msg206849 date=1290951067]
            Ovaj je dobar igrac izgleda. &+I}\
            [/quote]
            Jeste,nije to problem,samo koliko ce njemu vremena trebati da se uklopi.Dobar igrac je i Lafayette.Ovaj se cini bolji ali videcemo,nije to jos 100% sigurno.

            EDIT:Evo otisao sam na Wikipediu da vidim gde je sve igrao i pise da mu je sadasnji klub Partizan.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Odg: KK Partizan

              Ne zaboravite da ovo nista jos nije sigurno! @(*6sd$%
              sigpic

              Comment


              • #67
                Odg: KK Partizan

                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg206864#msg206864 date=1290951404]
                Ne zaboravite da ovo nista jos nije sigurno! @(*6sd$%
                [/quote]
                Pa ne znam,mozda Wikipedia laze,pise da mu je Partizan sadasnji klub,ali videcemo,mada ja kontam da je to vec reseno.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Odg: KK Partizan

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg206867#msg206867 date=1290951515]
                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg206864#msg206864 date=1290951404]
                  Ne zaboravite da ovo nista jos nije sigurno! @(*6sd$%
                  [/quote]
                  Pa ne znam,mozda Wikipedia laze,pise da mu je Partizan sadasnji klub,ali videcemo,mada ja kontam da je to vec reseno.
                  [/quote]


                  Wikipediu moze da uredjuje ko hoce,mogu ja sada otici i napisati da je presao u Lakerse.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Odg: KK Partizan

                    U Lakerse. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                    Comment


                    • #70
                      Odg: KK Partizan

                      Potvrdjeno je da je Dzerels novi plejmejker Partizana

                      http://www.mondo.rs/s190400/Kosarka/...novi_plej.html
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Odg: KK Partizan

                        Nek mu je sa srecom i nek se sto pre uklopi. #$&+|r
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Odg: KK Partizan

                          Izgleda da Džerels neće igrati u Moskvi u Sredu. Navodno problemi administrativne prirode. Registracija za EL, Letter of CLearance iz Amerike, Problemi oko vize za Rusiju, sve to može da se ispreči.

                          Navodno nam je EL izašla u susret prolongiravši rok za njegovu registraciju do sutra u 18:00 časova.

                          Comment


                          • #73
                            Odg: KK Partizan

                            Dobrodosao na forum,Praetor Shinzon.
                            Partizan ce biti unisten,ako ode u Rusiju bez play,bice to mucenje. +-*^%*
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #74
                              Odg: KK Partizan

                              [quote author=manda link=topic=2675.msg208241#msg208241 date=1291065439]
                              Dobrodosao na forum,Praetor Shinzon.
                              Partizan ce biti unisten,ako ode u Rusiju bez play,bice to mucenje. +-*^%*
                              [/quote]

                              Hvala na dobrodošlici.

                              Dobra stvar je što je Langford povredjen. Na poslednjoj utakmici u onoj njihovoj regionalnoj ligi je izvrnuo zglob. Ne trenira ali će verovatno igrati pod blokadama. Elem. Problem sa Džerelsom sam naveo, dok je razlog zašto Lafajet ne može igrati je vrlo prost. Utakmica se igra 01. decembra i ako bi bio ostavljen još samo tu jednu utakmicu morala bi mu biti isplaćena celokupna decembarska plata. Da novembar ima 31 dan mogao bi da igra i on. h5g6k8

                              Inače utakmica je u 16:15 po našem vremenu, za svaki slučaj ako neko nije čuo... h5g6k8

                              Comment


                              • #75
                                Odg: KK Partizan

                                Hvala na informaciji za vrijeme,nisam znao da se tada igra. @(*6sd$%
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X