Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=S-Nash link=topic=2675.msg242034#msg242034 date=1296764622]
    Pa sta je ovo jbt? $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 //h*svb //h*svb //h*svb //h*svb
    [/quote]Ovo je ono sto se desi kad nema Duleta...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Ne smem ni da pomislim koji bi rezultat bio sad da igra Bo #%d* Nemamo nikakvu igru i ako veceras dobijemo Sienu ta pobeda ce biti ko kuca, jer mi u gostima nemamo sta da trazimo a Real ce nas razbiti u Areni...
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Jel jos neko zaplakao osim mene?
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          O fala Bogu, vratismo se u igru. U prvih 7 minuta 2. cetvrtine bez poena #%d*
          A'e samo neka ludacka serija Kecmana, Milosavljevica, ma bilo koga pa i mi jednu posteno da dobijemo .

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Mene dusa boli,odavno nismo ovako lose igrali,nekako smo se vratili,nadam se da ce bar malo zaigrati i dobiti.Sreca nasa sto Montepaschi ne igra nista specijalno.
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Da je veceras Partizan igrao protiv neke bolje ekipe,vec bi gubio preko 20.razlike.
              Jedan je James Gist,gine na terenu!

              Edittjerati Jovanovica jos veceras,za ovo nema opravdanja.
              Nije danas problem da nije islo,nego Partizan nema igru.
              Partizan je igrao na centre,ali to je Jovanovic izbacio.
              Bruka klub,nema autoritet,ne zna pritisak na sudije napraviti,smjesan je,i upropastio je Djekica(koji je bio najstandardni od maladjih kod Duleta)!
              Jereles i Bozic,prvi bolje nekea nosi peskire,ako to moze,a Bozic je za trojku pa na klupu.

              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Sada shvatam zasto te dusa boli, Caniggia, tesko je trenutno biti Grobar .
                Necu da komentarisem utakmicu, jer ce to biti veoma jednostavno, svaki aspekt na nuli.
                Jedina stvar koja me moze utesiti :


                i kada ne budes prvi ti




                !!!

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Sta vredi sad terati coveka,nek zavrsi posao kako moze,nek vidi sta moze da se uradi u NLB ligi... +-*^%*

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Ovo je najgora utakmica Partizana u Evropi ove godine.Toliko izgubljenih lopti od strane bekova, pa ja ne znam cemu su se uopste nadali.Podrzavao sam Jovanovica do sada ali posle vecerasnje utakmice nema sanse pa sta god da urade do kraja sezone.On je jedini krivac za vecerasnju katastrofu i iz utakmice u utakmicu pokazuje da nema pojma sa zivotom.Kod njega se jednostavno ne vidi nikakav napredak, nema plan, ni jedan uigran napad, ekipa je totalno nedisciplinovana i sa njim tonemo na dno.Sledece sezone vratiti Duleta inace smo donji...
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Samo se nadam da ovo nece preterano uticati na psihu igraca . Ukoliko se prevarim, cela ova sezona moze otici nizbrdo .


                      @Flash


                      Brate, cim si pomenuo da nema plana i realizacije u postavkama Jovanovica, odmah sam se setio poslednjeg tajmauta, koji je bio ozvucen .


                      Bila je akcija za Kecmana, tako sto dobije 2 bloka, i izadje na 45 stepeni, a Lucic iskoristi jedan od ta 2 bloka i izadje uz ceonu za trojku .
                      I pogadjate kako su uradili taj napad . Bozic stoji na centru sa loptom, Kecman se gubi u reketu, Lucic 3 sata ceka loptu i na kraju se zavrsi sa nekim budjavim pik en rolom, naravno bez poena .

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Realno,niko nije trebao ocekivati nesto veliko u evroligi i ne bi bio razocaran.
                        Pre pocetka TOP16 faze sam negde napisao da su dve pobede maksimum(nadam se da nisam ja kriv h5g6k8 ),mislim da u NLB ligi necemo imati velike probleme,Cedevita je prodala Plejsteda Zalgirisu danas,a mislim da Olimpiju mozemo dobiti jer cemo imati mnogo vise vremena za NLB.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Jovanovic dolazak na mesto prvog trenera je bio logican tok dogadjaja.Iza njega je stao Dule i sasvim je opravdano to sto mu se ukazala prilika.Polse par meseci se vidi da to nije to(iako su mnogi jos pre mesec,dva na ovom istom forumu dizali Vladu u nebesa).Ne treba da se sad da se menja trener,treba dokazati da smo klub na odredjenom nivou i da ako vec ne mozemo da pogodimo pleja,bar da ostanemo pri odluci da Vlada ostane na klupi do kraja pa kako bude

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Partizan u poslednjih 10 godina nije imao veci budzet,a slabiji roster &+I}\

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Uzasna igra veceras,hvala bogu da je bilo samo 8 razlike,odbrana nam je bila katastrofalna,a tek koliko smo puta izgubili loptu...Ali u teoriji jos postoji nada,hajde da konacno pokazemo sta umemo!!!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Ma sa ovakvim igracima ni Fil Dzekson ne bi mogao bolje...jedini dobri su-Gist,Veseli,Kecman(djene djene) i Milosavljevic(kako kad) &amp;+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X