Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Ma i ja sam cuo,ali sam mislio da ti ljudi vole partizan...igrom slucaja znam dosta tih "glavnih",niko tu ne voli partizan &+I}\


    EDIT : O hvala Bogu!

    Comment


    • Re: KK Partizan

      hahahahaha Kostunica legenda od komentatora


      Edit : Kurta 3 odlicne asistencije &8@^J

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Sareeni +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*


        Partizan igra odlicno za sad %QWT&W
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Hahaha kako se Sareni pogubio &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Nadam se da vise nece biti bojkota, posto igramo mnogo bolje uz podrsku sa tribina. %&ES7
          sigpic

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Mislim da je Efes trenutno veliki zalogaj za nas...moraju u glavi da se srede,sto se tice suta...trojke katastrofa cele sezone +-*^%*

            Comment


            • Re: KK Partizan

              evo konacno se trgnuli ... ne igraci , nego navijaci. DD solidna igra u odbrani ali losa realizacija u napadu, trebalo bi ostaviti vise prostora za curtu jer ocigledno mesa kroz odbranu po volji .
              al sramota me je bilo gledati kako troje ljudi peva himnu .

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Bolje bi bilo da mjesto Jerelesa,pleja igra slovenac.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Ma kurti dati vecu slobodu,ali ne za sut,nego za ulaze pod kos...i kad se zabije lepo asistira...mnogo lopti izlazi iz kosa,mora se priznati da nemamo srece,a rakocevic ne moze da promasi &*(@W6

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Docice nam glave prepotentnost Gista +-*^%*

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Koliko samo gresaka u odbrani na kraju, skupo ce nas to kostati. #%d*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Ne mogu da kazem neiskusno,jer nismo neiskusna ekipa,ne mogu da kazem neugirano,jer to vise ne pije vodu...ovu smo izgubili na cistu glupost,ali sta da se radi...mora se sad okrenuti "domacim" takmicenjima i tu izdominirati jer svakako odskacemo od svih ekipa u svakom pogledu...

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          mislim ... odnosno znam da smarm sa navijacima i ostalim sranjima, ali niko nije ostao na kraju za 'i kada ne budes prvi ti'
                          def skok- 0 a i srece nam je ponestalo... i tunceri opet presudio srbima *facepalm* jebem ga u bacanja ta kenjarska

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Treba biti realan, ovaj sastav Partizana je igracki neuporedivo losiji od Efesa, tako da nije neka sramota izgubiti od njih. Rakocevic nas je sahranio, samo u prvoj cetvrtini 14 poena. Promasili smo bar 8 otvorenih suteva za 3 poena, od toga Kurta 3 (treci put nije ni obruc pogodio), a i Kecman je prije zadnje trojke promasio 4 otvorena suta za 3. Nadskakali su nas u kljucnim momentima. Od ovih kosarkasa Partizana jedino bi Gist mogao igrati u Efesu.

                            Navijacke fore i fazone bolje da komentarisem, bolje da su samo Grobari dosli u Pionir.

                            Treba se okrenuti domacim takmicenjima i tu osvojiti sta se bude moglo.

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Imamo jaku skakacku ekipu, sa Gistom i Veselim koji imaju odlican odraz+ visinu i Jawai-em koji poseduje ogromnu snagu, i opet ne mozemo da uhvatimo loptu .
                              Takodje, vidi se da su mentalno slabi . Milosavljevic kada smo gubili 10 razlike pogodio 2 trojke , a kada treba da presudi baca 3 otvorene cigle .
                              Kecman naravno proradi samo u poslednjim minutima a Gist je pokazao da je veoma nekonzistentan, ubaci 2 ludacke trojke a zatim napravi 2 faula i napravi korake . #%d*

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg236793#msg236793 date=1296071844]
                                Ma i ja sam cuo,ali sam mislio da ti ljudi vole partizan...igrom slucaja znam dosta tih "glavnih",niko tu ne voli partizan &+I}\


                                EDIT : O hvala Bogu!
                                [/quote]


                                Igrom slucaja molim te da ne pricas ono sto ne znas,raspravljamo ovde o kosarci i utakmici a ne o stvarima u koje vecina nije upucena.



                                Pocinjem da milsim da retko ko zasluzuje dres partizana u ovoj ekipi,gde je nestao skok???

                                Comment

                                Working...
                                X