Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg232717#msg232717 date=1295474418]
    [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg232665#msg232665 date=1295471212]
    Ja sam se naravno sprdao,ali dobro zboris mambo $#^%RT
    [/quote]


    I ja sam se salio,ali kada malo bolje razmislis bilo bi to dobro... @(*6sd$% ...salim se ponovo. $#^%RT
    [/quote]


    Ma obojica smo se salili a sto se tice partizana,ovo je ocekivano bilo...

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Bili smo dobri u prvoj cetvrtini ali posle je nazalost sve krenulo nizbrdo ...
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        @Ljuba ja nisam ocekivao -20.ali poraz jesam,do 10,maksimalno 12 razlike.
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg232722#msg232722 date=1295474683]
          @Ljuba ja nisam ocekivao -20.ali poraz jesam,do 10,maksimalno 12 razlike.
          [/quote]


          Svejedno je dal&#039; je 1 poena razlike ili 40,sto se mene tice

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Poraz je ocekivan,ali igra je zabrinjavajuca.
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Neangazovano u odbrani , neosmisljeno u napadu , bez pobedinickog duha . Cim krenu da gube 10 razlike , ode sva zelja . Umesto da pokusaju koliko toliko da se vrate u rezultatsku razliku , oni cekaju da se utakmica zavrsi .



              Ma koliko ja optismista bio , ovo je najgore sastavljen tim od svih 5 sezona zaredom sto ulazimo u top 16 . Van Pionira - 0 .

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Ma igraci nisu normalni,gube 10+ i Jovanovic im kaze na tajm-autu,bas sam cuo-&quot;Nemojte da zurite,igrajte cele napade,kao da je nereseno&quot; i oni ne mogu to da ukapiraju i kao igraju brze napade da bi stigli i ovi se samo odlepe na 20+ +-*^%*

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Really ?


                  O Ya hafjn ! ? $%&amp;5qw7

                  partizan
                  Valentino Rossi #46

                  G.O.A.T

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    10 razlike , 80 sek. do kraja . Konacno pobeda , nakon 2 veoma bolna poraza , sledila jedna solidna partija . Videli smo da je u nasoj krvi da lose krenemo i onda oko sredine sezone udjemo u formu koja dolikuje imenu Partizan , prvo mesto u ligi .

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Ne brinem se ja za NLB

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg234545#msg234545 date=1295730438]
                        Ne brinem se ja za NLB
                        [/quote]
                        Bas to! &amp;+I}\
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          evo ljudovi, javljam vam se iz arene, sa fona i samo jednu stvar mogu da vam kazem :


                          najjadnije navijanje vidjeno od osnivanja arene .
                          dodje mi da isteram sve ove pozere sto dodju zbog tekme a ne zbog bodrenja .
                          bolje 5000 grobara nego 20 000 pozera .

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Sramota,jedva gledam utakmicu koliko je mrtva atmosfera #%d*

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Bojkotuju zbog ljudi koji su ubili nevinog coveka #%d* e zbog takvih ljudi ja vise ne idem na utakmice!

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Ja sam cuo da ce biti bojkot, tako da me ne cudi ova situacija. #%d*
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X