Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Top 16 je najveci domet Partizana ove godine,ali to je i realno...Nema veze,ae bar da osvojimo nlb,kup i ligu!

    Comment


    • Re: KK Partizan

      [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg230207#msg230207 date=1295200741]
      Top 16 je najveci domet Partizana ove godine,ali to je i realno...Nema veze,ae bar da osvojimo nlb,kup i ligu!
      [/quote]


      Jesi skroman. $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Klobucar vise ne moze da igra,daj malog jaramaza makar gubili sa 100 razlike,decko nije za drugu srpsku ligu bre,sto se utakmice tice ne znam onom Draperu je sve ulazilo jbg idemo u madrid sto rece cannigia pa sta bude,ja sam pod utiskom vesti o vujanicu,ovo se ne desava &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Ljudi, na kom ste linku gledali, sad pretpostavljam da tu ide i Zvezda... @(*6sd$% (ako je u pitanju Arena 2)
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: KK Partizan

            http://www.radiokoprijan.com/index.p...amp;Itemid=105


            Ovo je link arenasport2,ali je slika katastrofalna.
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg230210#msg230210 date=1295200835]
              [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg230207#msg230207 date=1295200741]
              Top 16 je najveci domet Partizana ove godine,ali to je i realno...Nema veze,ae bar da osvojimo nlb,kup i ligu!
              [/quote]


              Jesi skroman. $#^%RT
              [/quote]


              Skromnost je mana

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Dovla Klobucar igra mnogo bolje.Manje ispada u odbrani,pogadja uglavnom otvorene suteve,to i jeste njegova uloga.Danas nije bio los,danas Jerrels opet podbacio.Taman sam pomislio da ce da krene kad ono nista.
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg230288#msg230288 date=1295205305]
                  Dovla Klobucar igra mnogo bolje.Manje ispada u odbrani,pogadja uglavnom otvorene suteve,to i jeste njegova uloga.Danas nije bio los,danas Jerrels opet podbacio.Taman sam pomislio da ce da krene kad ono nista.
                  [/quote]

                  Besan sam zbog vujanica pa mozda malo i preterujem,ne vidim kako ce ova sezona izaci na dobro ako se on i jerells ne uozbilje.

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Klobucar je ozbiljan,ali je limitiran igrac.Od njega je odbrana i otvoreni sutevi dosta.Jerrels je igrao bolje zadnje 2-3 utakmice i mislio sam da ce to doci na svoje.Sad opet pada.Videcemo protiv Reala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Nama na toj poziciji trebaju lideri,koji su spremni da rese tekmu,u ovom trenutku nijedan ni drugi to nisu nazalost.

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg230326#msg230326 date=1295208574]
                        Nama na toj poziciji trebaju lideri,koji su spremni da rese tekmu,u ovom trenutku nijedan ni drugi to nisu nazalost.
                        [/quote]
                        Imamo mi igraca za to,od njih trebaju konstantno dobre partije.Kecman,Bozic,Gist,cak mislim da i Milosavljevic moze da resava bar u NLB ligi.Ima decko cuku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Ala smo izgubili danas #%d* +-*^%* Da smo se makar malo potrudili pri kraju kada je bilo 5 razlike mogli smo da preokrenemo ali nista ...
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Dvostruki poraz danas.Steta za Vujanica,kroz celu karijeru ga prate povrede.Da nije bilo ovih povreda mogao je da bude mozda najbolji plej Evrope danas.
                            Valjalo bi da se pojacamo na spoljnim pozicijama,mozda Luka Bogdanovic kao krilo??

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Partizan pozvan u Mediteransku ligu
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Treba da bjeze iz Jadranske,ovo bi diglo partizan na visi nivo,kada bi usli u tu ligu.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X