Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Uf,ja bih Bogdanovica vec sutra bacio u vatru,imam odlican osecaj u vezi njega.

    Comment


    • Re: KK Partizan

      [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg225682#msg225682 date=1294702771]
      Uf,ja bih Bogdanovica vec sutra bacio u vatru,imam odlican osecaj u vezi njega.
      [/quote]
      Imam i ja,ali najmladji je,a treba i ostali da dobiju sansu,mada bi ja u ovoj situaciji otpustio Klobucara i stavio njega,jer je Klobucar najveca rupa u istoriji Partizana,ali svejedno i on ce manje igrati kad dodje Vujanic legenda.
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Ma prva postava sad-Vujanic,Kecman,Vesely,Gist,Jawai...Izmene : Kurta,Bozic,Milosavljevic,Lucic,Katic...mozemo i sa 10 igraca
        Sledeca sezona : plej-neki novi amer,Bek-Milosavljevic,krilo-lucic,Krilni centar i centar neki ameri i gurati sve klince u vatru pa sta bude

        Comment


        • Re: KK Partizan

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg225916#msg225916 date=1294751805]
          Ma prva postava sad-Vujanic,Kecman,Vesely,Gist,Jawai...Izmene : Kurta,Bozic,Milosavljevic,Lucic,Katic...mozemo i sa 10 igraca
          Sledeca sezona : plej-neki novi amer,Bek-Milosavljevic,krilo-lucic,Krilni centar i centar neki ameri i gurati sve klince u vatru pa sta bude
          [/quote]
          Mozda i Vujanic odluci da karijeru zavrsi u Partizanu,a i sto se moraju Ameri dovoditi.Prvenstveno treba gledati nase igrace,pa onda tek Amere.
          Mladim igracima se mora dati sansa jer to moze samo da koristi,a uostalom,to je sistem Partizana.
          sigpic

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Cannigia,ja ne kazem da bi to voleo,ali verujem da drugacije ne moze...

            Comment


            • Comment


              • Re: KK Partizan

                Koliko sam ja cula kostaju 2.500 i 4.500(zavisi za koje mesto)paket karata za sva 3 meca.
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  2500 gornji prsten,4500 donji



                  P.S:Vujanic protiv arisa 24 poena,8 asistencija $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Igra Nemanja Jaramaz,ali dobro,sta je se drugo moglo ocekivati na +30 na poluvremenu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: KK Partizan

                        50 razlike na kraju 93-43...Kako mi je krivo sto nisam otisao na tekmu ,prva koju sam propustio ove sezone $JS}| $JS}| $JS}|


                        Klobucar 16 poena &amp;%@5w8&amp;*

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Ljudi nisam gledao mec,pa ako moze neko da napise svoju analizu.Vidim da je Jaramaz igrao,a jel igrao Bane?

                          EDIT:Vidim da je igrao i da ima index 16.Dobro je,bar u ovakvom mecu je dobio minutazu ako nista drugo.Nadam se da ce ipak malo vise igrati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Jaramaz 2 trojke 6 poena,bane 10 poena.

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Svaka cast,ovo se zove pisanje po sirotinji.Najvise imponuje poslednjih 5 minuta sa petorkom Besovic-Djekic-Lucic-Jaramaz-Klobucar i razlika raste.Vlado kritikovao sam te u pocetku zbog manjka autoriteta al izgleda da si shvatio gde gresis i trudis se da ispravis greske.Klobucar konacno proradio,Jerels angazovaniji ima jos nade i za njega,sve u svemu daj te Real da se igramo.

                              p.s Gist nije ni igrao na svu ovu muku Sirokog h5g6k8

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Vrlo je bitno sto smo vezali par pobeda pred Real.Sad sa mnogo samopouzdanja idemo tamo,pa ako bog da da pobedimo i kao prosli put zapocnemo sa pobedom na gostovanju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X