Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Partizan je odigrao cudnu utakmicu,na kraju ponovo preokret,najvaznije je da je usao u seriju pobjeda i da dize formu.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: KK Partizan

      To je pravi Partizan,usli smo u seriju pobeda,nema stajanja ,samo melji,bravo za Dzavaija!

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Treca vezana pobeda na gostovanjima.Vrlo bitna stvar,pre svega za samopouzdanje.Ponovo lose otvaranje utakmice i primamo 25 poena u prvoj cetvrtini,da bi ih posle za 3 cetvrtine limitirali na 39 poena.Ono sto je svima jasno,to je da kad Partizan igra kako zna,u NLB ligi niko ne moze da mu parira.Ponovo dosta oscilacija,pre svega u napadu.Klobucaru ja ne bi dao da sutira jer otvoren sut ne moze da pogodi,mislim da bi mu bilo bolje da ode u NATO za bombasa.Takodje dribling mu je katastrofa za igraca koji igra na pozicijama 1 i 2.Jerrels se opet ispromasivao,ali ponovo igra dobro u odbrani i zahvaljujuci njemu se brze igra u tranziciji sto je falilo u igri Partizana.Big Nate se vraca u formu i neka samo tako nastavi.Lucic,taj decko me sve vise odusevljava svojom borbenoscu i trcanjem kontri.Tako se gine,svaka cast.Veselom bi preko leta dobro legao individualan rad,da jos radi na sutu i prodoru,jer sto se prodora tice nije uopste napredovao,jako je visoko u kolenima zbog cega ne moze da eksplozivno krene u dribling,kad bi se savio u kolenima imao bi jedan od najboljih prodora u Evropi,ali jos je mlad.Sve u svemu,nizu se pobede,sto je veoma bitno.Naravno,nema stajanja,samo gazite momci do novih trofeja.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • [/quote]
            Dobro je danas vodio tim kao i protiv Buducnosti,s tim da opet nije ubacio Djekica.Time-outi su trazeni kad treba,dobro su pravljene izmene jedino sto on ne vidi neka resenja u napadu koja bi Dule sigurno video,ali napredovace i on kao trener,a bitno je da stice sve veci autoritet kod igraca.
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Upravo to caniggia, Jovanovic iz utakmice u utakmicu sve bolje vodi ekipu, stice autoritet a ume ponekad i da podvikne na sudije, naravno kad ima pravog razloga za to, sto do pre nedelju dana cini mi se nikad nije uradio.On ima jos dosta da napreduje na polju nekih taktickih postavki u napadu, ali sve u svemu jedan odlican trener, kome je potrebno jos samo malo vise iskustva i siguran sam da cemo sa njim osvojiti jos mnogo titula +*@WT*48*
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=Flash link=topic=2675.msg225585#msg225585 date=1294694374]
                Upravo to caniggia, Jovanovic iz utakmice u utakmicu sve bolje vodi ekipu, stice autoritet a ume ponekad i da podvikne na sudije, naravno kad ima pravog razloga za to, sto do pre nedelju dana cini mi se nikad nije uradio.On ima jos dosta da napreduje na polju nekih taktickih postavki u napadu, ali sve u svemu jedan odlican trener, kome je potrebno jos samo malo vise iskustva i siguran sam da cemo sa njim osvojiti jos mnogo titula +*@WT*48*
                [/quote]
                Kad je Dule otisao bio sam zadovoljan postavljanjem Jovanovica za trenera,jer je dugo bio sa Duletom i isti je to sistem,a kad za nekog garantuje jedan Vujosevic,onda se zna da je to kvalitet.Uzecemo i ove godine tripl-krunu,a videcemo dokle cemo u EL.Za Vladu kao debitanta je i ovo uspeh,ali poznajuci Partizan,moze se ovo proci,jos cemo dobiti odlicno pojacanje u Vujanicu koji je u odlicnoj formi,a o njegovom kvalitetu ne treba pricati.Nadam se da cu uspeti da nabavim karte za bar jedan od 3 meca.
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  najjeftiniji paket karata za top16 ce biti 2500 din,to je ono sto sam uspeo da saznam,nezvanicna informacija $#^%RT

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Moj kum ima neku propusnicu za celu godinu neku karticu i uvek dobija karte ne znam koliko je platio ali ja cu da se ogrebem za Arenu '65slif h5g6k8
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2675.msg225633#msg225633 date=1294699170]
                      Moj kum ima neku propusnicu za celu godinu neku karticu i uvek dobija karte ne znam koliko je platio ali ja cu da se ogrebem za Arenu &#039;65slif h5g6k8
                      [/quote]
                      Eto ti ides u Arenu,a ja sam pod znakom pitanja. #%d* $#^%RT

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg225636#msg225636 date=1294699242]
                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2675.msg225633#msg225633 date=1294699170]
                        Moj kum ima neku propusnicu za celu godinu neku karticu i uvek dobija karte ne znam koliko je platio ali ja cu da se ogrebem za Arenu &#039;65slif h5g6k8
                        [/quote]
                        Eto ti ides u Arenu,a ja sam pod znakom pitanja. #%d* $#^%RT
                        [/quote]
                        Kada nemas kuma kao ja... $#^%RT
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Kum je dugme,izvadi karte za Arenu $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2675.msg225638#msg225638 date=1294699328]
                            Kada nemas kuma kao ja... $#^%RT
                            [/quote]
                            Ne zanima me tvoj kum,jedino kuma. $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                            Nego ljudi jedna stvar,sta cemo mi sa bekovima?Kecman i Bozic imaju nameru da zavrse karijeru u Partizanu,a mi imamo za sada 4 dobra mlada beka koji treba da se dokazu-Milosavljevic,Jaramaz,Mitrovic,Bogdanovic.Sta mislite sta je najbolje resenje uraditi jer sva cetvorica su potencijali i velika bi steta bila da bilo koji propadne,dok opet sa druge strane Kecman je neprikosnoven sto se tice zadnjeg suta,a on i Pera su 2 najbolja defanzivca i najvise uz mladog Lucica ginu za klub.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Ja bih ubacio bogdanovica u prvi tim tj rotirao bih njega i jaramaza kao 12 igraca,moje misljenje o mitrovicu je da nema i nece imati kvalitet za Partizan iako ga postujem i cenim i mnogo bih voleo da gresim..S obzirom da ne vidim buducnost klobucara u klubu ova dva klinca treba da dobiju sansu i da uce zanat uz kecmana i peru bez kojih ne mogu da zamislim Partizan ,sin dragan je tu takodje u prvih 5 dogodine tj morao bi da se spremi za to i nadam se njegovom napredovanju i siguran sam da moze mnogo iako trenutno to ne pokazuje elem vreme radi za njega.

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg225650#msg225650 date=1294700862]
                                Ja bih ubacio bogdanovica u prvi tim tj rotirao bih njega i jaramaza kao 12 igraca,moje misljenje o mitrovicu je da nema i nece imati kvalitet za Partizan iako ga postujem i cenim i mnogo bih voleo da gresim..S obzirom da ne vidim buducnost klobucara u klubu ova dva klinca treba da dobiju sansu i da uce zanat uz kecmana i peru bez kojih ne mogu da zamislim Partizan ,sin dragan je tu takodje u prvih 5 dogodine tj morao bi da se spremi za to i nadam se njegovom napredovanju i siguran sam da moze mnogo iako trenutno to ne pokazuje elem vreme radi za njega.
                                [/quote]
                                Bogdanovica bi ja dao sledece sezone na pozajmicu,a za njega bi Radnicki ili Hemofarm bili pun pogodak jer u tim ekipama je sut glavno oruzje u napadu,a on je najbolji suter Evrope do 18 godina.Jaramaza bi ja sad vec ubacivao kao i Djekica jer razlog sto su svi nasi igraci koji su igrali za vreme Duleta postigli to sto su postigli je to sto ih je Dule gurao u vatru,jer najvise se napreduje na jakim utakmicama.Takodje ne mogu bez Kecmana i Pere da zamislim ekipu,odnosno ne mogu da zamislim da ih prodaju,ali Peri sad vec treba smanjiti minutazu a Milosavljevicu dati malo vise minuta i Jaramazu poneki.Sto se Mitrovica tice,odlican je pre svega defanzivac,veliki radnik i ima dobar prodor,suter nije neki ali pristojan suter,kod Duleta se pokazao za vreme koje je proveo na terenu.Milosavljevic ce biti odlican igrac,kompletan je,samo ne sme da srlja i da pravi guzvu u napadu.Odbranu dobro igra,ima prodor i sut,dogodine bi trebalo da bude prvi bek.Videcemo,ali se nadam da nijedan od njih nece propasti,dobri su igraci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X