Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    @Krle Jerrels je bio prvi pik Partizana ali nije mogao odma da bude doveden.Na kraju su uspeli,samo sto moraju malo da ga dovedu u red da bi im se on isplatio kao pojacanje.Jerrels ima jos eksplozivniji prodor od Boa,isto kao i crossover dribling,s tim da je Bo jaci,kao i bolji u odbrani.U prodoru Bo dobro koristi obe ruke dok Jerrels desnom ne moze vola da ubode.Sto se suta tice Jerrels je u prednosti,posebno kod suta iz driblinga,mada Jerrels i kad ga ne ide sut uzima veliki broj suteva sto Bo nije radio.Jerrels jeste potencijal,a ako bi ostao u Evropi mogao bi da bude jedan od boljih plejeva u EL,s tim da mora da se uozbilji i shvati da ovo nije NBDL.Mada i Jerrels je juce konacno izginuo na terenu,a kad dodje Vujanic imamo pleja koji je opasan sa svih pozicija i kompletan u svim segmentima igre.Vujanic je mogao biti prvi plej u Evropi da nije imao teske povrede.Strasno kompletan igrac i zaista je velika steta za takav potencijal.
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      [quote author=Layzick link=topic=2675.msg224152#msg224152 date=1294479292]
      Milos ce ipak mozda propustiti mec u Madridu ...Steta dobro bi nam legao Vujke.Jerelsu je skrenuta paznja na ponasanje,i ima zadnju sansu da se uozbilji,inace (*#^R^ ....sto se Pavlovica tice - mnogo je ozbiljnije nego sto sam mislio,kontakti su postali ucestali i postoji mogucnost da dodje.Jerels ako izleti ulozice se njegova plata u jos jednog mladog igraca Miljenovica,ko prati igrace FMP-a zna o kakvom se talentu radi.
      [/quote]



      Odakle ti ove info?
      Miljenovic je daleko najperspektivni plej, jos od Teodosica. Znam da se za njega otimaju top timovi. Znam da bi Covic pre umro nego ga pustio u KKP. Kako ti znas da imamo sanse da ga dovedemo?!

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Miljenovic ove godine puni 18 tako da ima slobodu u izboru kluba.Sto se tice Dzerelsa ne znam koliko je pametno oterati jos jednog igraca ali dobro...Pavlovic isto ne znam koliko bi on bio dobro pojacanje s obzirom da nije dugo igrao i da je mozda ispao iz ritma,ali ako bude onaj stari sasa pavlovic nemam nista protiv.

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Miljenovica nisam gledao,znam da je najperspektivniji plej od Tea i cuo sam da stilom igre podseca na Vujanica.Pavlovic bi bio sjajno pojacanje,jedino ne znam kad bi ti transferi mogli da se realizuju i jel to plan za sada ili za sledecu sezonu?To bi za sledecu sezonu bilo odlicno,a sad ne bi trebalo preterivati.Sto se tice Jerrelsa,konacno igra angazovanije i ne treba ga terati,uostalom Vujanic ce biti prvi plej,a Jerrels dobar backup.Bilo bi sjajno kad bi Vujanic ostao i za sledecu sezonu,kao i to dovodjenje Pavlovica ali da nam on traje malo duze.Videcemo,ali drago mi je sto uprava gleda nase igrace,a ne strance.Vujanic,Miljenovic-odlicno zvuci. @R&}*
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Samo cu ostaviti link http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=484494


              +*@WT*48*

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Vujanic postigao 26 poena protiv Iraklisa, izgleda da polako podize formu za Partizan &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  [quote author=Flash link=topic=2675.msg224847#msg224847 date=1294600677]
                  Vujanic postigao 26 poena protiv Iraklisa, izgleda da polako podize formu za Partizan &8@^J
                  [/quote]
                  Svaka mu cast. &8@^J

                  Nego Flash znas li ti vise o ovome za Miljenovica i Pavlovica?
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: KK Partizan


                    Ovo sam ja cuo za Pavlovica:


                    "Pavlovic se nudi partizanu i sa njim se pregovara. posto na poziciji 3 i 2 vec imamo gomilu igraca(a postoji mogucnost i kvarenja hemije u ekipi, koja je i ovako klimava), a on nije igrac koji je ekstra pojacanje, partizan je taj koji diktira uslove. nudi mu se ugovor do kraja sledece sezone..."
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      caniggia ne znam stvarno nista o tome, to bi trebalo pitati Layzicka, posto vidim da on ima dosta pouzdane informacije o tim transferima @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Tesko gostovanje Hemofarmu,ali odlicna provera za ono sto nas dalje ceka u EL.U slucaju da se bude igrala odbrana kao protiv Cibone i Buducnosti,oni nece preko 65 poena,a u napadu mora jos bolje u nekim stvarima.Naravno,ne bi valjalo da ponovo lose otvorimo utakmicu kao protiv Buducnosti,jer smo ih u preostale 3 cetvrtine gazili,ali zbog samo jedne cetvrtine je to bila egal utakmica.Momci idemo do nove pobede!

                        Postavicu link ovde za one koji nemaju Arenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Hvala ti caniggia :8-[/
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            http://www.domacifilmovi.us/ch2.php
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Kraj 1. poluvremena!
                              Hemofarm-Partizan 35:28
                              A meni dobro ja igro under na koseve! h5g6k8

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Ponovo smo lose otvorili prvu cetvrtinu, uspeli da smanjimo na 7 razlike do poluvremena i onda odlicnom odbranom u drugom poluvremenu smo ih slomili, kao protiv Buducnosti.


                                Veceras smo imali najmanje 10 zakucavanja, nisam ni uspeo sve da ih izbrojim &amp;8@^J
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X