Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=mr.gold link=topic=2675.msg223552#msg223552 date=1294388189]
    Dobro.
    Osim sto ni sami ne verujete da ce Kec i Pera kapiten igrati i sledece sezone, i to ponovo bez Vujosevica, ko ostaje?!
    Milosav - jedini standardan.
    Lucic - potecijal, koji je slab za 4 a spor za 3.
    Jaramaz, Djekic, Bogdanovic i Mitrovic nisu zajedno odigrali ni jednu celu utakmicu u svim takmicenjima ove sezone a sledece treba da igraju EL protiv zivotinja.

    I gde je tu centar?
    Katic ima ugovor na godinu. I da ima na 10, nije kvalitet za prvog centra. Nije ni za drugog u sampionskom timu, ali ajde.
    Prvi put ove sezone nemamo svog centra. Necemo ga ni imati. Jedini kojeg imamo je Besovic, koji je visok ali ekstremno spor i sa 0 motorikom. Iz ove perspektive, Vranes je za njega gospodin Dikembe.

    Problem je taj sto Vlada Jovanovic nije ni jednom dao sansu mladim i talentovanim igracima, kako bi napravio bilo kakav rezultat.
    Rezultat je i napravio, ali je KKP prvi put u istoriji igrao sa 5 stranaca na terenu.
    Sa strahom da mu zaigra jedan Bogdanovic, najperspektivniji suter u zemlji. A mi ne mozemo da ubodemo vola u celu sezonu.

    Godinama smo dovodili jednog stranca (do dva) koji su iskljucivo bili u sluzbi tima. Ko nije hteo odmah je leteo
    Sada cemo postati kao Cibona, kojima su domaci igraci bili u sluzbi stranaca. I gde su sad?

    Krenulo se pogresnom politikom kupovine stranaca, bez razvijanja domacih igraca.
    Pa Vujosevic je prosle sezone uvodio i Djekica i Mitrovica, i to sa dobrom minutazom, i to u kakvoj sezoni, sve utakmica jaca od jace. A ovaj ne sme bez matorog Bozica ni minuta.
    Strah zivotu kalja obraz cesto.

    Sledece sezone krece naplata ove politike.
    [/quote]
    Prvi realni komentar sa kojim se u potpunosti slazem.odavno nisam video ovakav pismen komentar koji je potkrepljen cinjenicama.Pogotovo ovo za strance,jer smo imali po prvi put da u ekipi imamo inostranu petorku(Lafajet(Kurtis)-Dzavai-klobucar-Veseli.
    Konacno jedan tekst koji prepoznaje slabiju buducnost KK Partizana s i nase kosarke uopste.
    I za kraj,neizostavni Njegos @R&}* #$&+|r #$&+|r +*@WT*48* &8@^J &8@^J &8@^J

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Vi to zovete realan,a ja pesimistican...cinjenica je da cemo biti slabiji,verovatno nego ikada...ali zar to i nije logicno,jer jaci od prosle sezone i uspesniji je ne moguce biti i cinjenica je da se to nece ponoviti dok smo mi zivi...bilo bi idealno da se hrvatsko-slovenacka liga zavrsi i da onda krene nasa u kojoj bi imali apsolutnu dominaciju i mogli da razvijamo klincariju pa posle sta bude...Nema svrhe kukati za Duskom,treba pruziti Vladi priliku u narednih par sezona,pa cemo da vidimo...pozdrav svim grobarima

      Comment


      • Re: KK Partizan

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg223614#msg223614 date=1294403066]
        Vi to zovete realan,a ja pesimistican...cinjenica je da cemo biti slabiji,verovatno nego ikada...ali zar to i nije logicno,jer jaci od prosle sezone i uspesniji je ne moguce biti i cinjenica je da se to nece ponoviti dok smo mi zivi...bilo bi idealno da se hrvatsko-slovenacka liga zavrsi i da onda krene nasa u kojoj bi imali apsolutnu dominaciju i mogli da razvijamo klincariju pa posle sta bude...Nema svrhe kukati za Duskom,treba pruziti Vladi priliku u narednih par sezona,pa cemo da vidimo...pozdrav svim grobarima
        [/quote]
        Treba biti realan,situacija je takva kakva je,cinjenica je da nema sistema.Niko ne trazi rezultate od prosle sezone,nego sistemski rad.Vise voli da se sistemski izgubi jedna sezona,pa da se posle nadoknadi u naredne tri nego da se krpimo za jednu sezonu i da pred svaku sledecu gledamo u pasulj sta i kako dalje.Niko ne kuka za Duskom niti je iko rekao ista lose o Vladi,samo se kritikuje sistem dovodjenja i i raspodela minuta na igrace.
        Nasa liga teba da se oformi,ali samo onog trenutka kad se napravi jasan plan kako to treba da izgleda jer igrati nasu ligu iz nekih cistih patriotskih razloga-ne sluzi nicemu,jer rezultata od toga nema

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Sve ste vi ljudi u pravu...ali svake godine partizan proda najbolje igrace i dovede neke druge...s' tim da cemo sledece sezone verovatno biti za nijansu slabiji...ali to je i logicno jer kako tone srpska kosarka (http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=484264) sa njom cemo i mi polako...ali uvek se mi nekako snadjemo

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Realno da nema Jadranske Lige Partizan ne bi ostvarivao ovako dobre rezultate u Evropi. Dosta su značili i navijači naravno ali Partizan je pobeđivao i na gostovanjima protiv Panatinaikosa, Makabija, CSKA itd.
            Mnogo znači pre nastupa u Evropi igranje kvalitetnih utakmica u svojoj ligi.


            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [quote author=Krle link=topic=2675.msg223629#msg223629 date=1294404987]
              Realno da nema Jadranske Lige Partizan ne bi ostvarivao ovako dobre rezultate u Evropi. Dosta su značili i navijači naravno ali Partizan je pobeđivao i na gostovanjima protiv Panatinaikosa, Makabija, CSKA itd.
              Mnogo znači pre nastupa u Evropi igranje kvalitetnih utakmica u svojoj ligi.
              [/quote]
              Apsolutno tacno,ali i da smo mi (nasi klubovi) podigli nivo jadranske lige i kvalitet kosarke u regionu uopste-jos tacnije.Jadranska liga bez nasih timova nije imala smisla.Necu da pricam sta bi bilo kad bi bilo, jer ne volim da pricam na taj nacin,ali da je bilo malo pametnijih ljudi kod nas u savezu,danas bi nasa lga bila mnogo reproduktivnija od NLB lige.Miasljenja sam da j glavni problem centralizacija klubova.90% sporta sto valja u drzavi je smesteno u Beogradu i severno od njega

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg223626#msg223626 date=1294404778]
                Sve ste vi ljudi u pravu...ali svake godine partizan proda najbolje igrace i dovede neke druge...s' tim da cemo sledece sezone verovatno biti za nijansu slabiji...ali to je i logicno jer kako tone srpska kosarka (http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=484264) sa njom cemo i mi polako...ali uvek se mi nekako snadjemo
                [/quote]
                Prodamo najbolje ali pored njih su stasavali mladi igraci koji su iznosili teret naredne sezone i tako sve u krug.Toga ove sezone nema

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  ae ovako,u septembru,oktobru ove godine cemo da vidimo sta ce da bude kao sto sigurno nisi ocekivao final four prosle godine,nemoj ni sad nista da ocekujes,onda ce ti biti sladje kad budemo kidali

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg223640#msg223640 date=1294405880]
                    ae ovako,u septembru,oktobru ove godine cemo da vidimo sta ce da bude kao sto sigurno nisi ocekivao final four prosle godine,nemoj ni sad nista da ocekujes,onda ce ti biti sladje kad budemo kidali
                    [/quote]


                    Upravo cemo imati demonstraciju sile za nesto manje od 3 sata u Podgorici.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Ko je prosle sezone stasao?Vesely igra isto kao i na pocetku prosle sezone,Djekic stagnira vec 2 godine....

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        pa u oktobru i novembru,svi ce da budu pametni.Posle bitke,svi sus generali dobri.Bolje spreciti nego leciti.Taj fajnl for je mogao da dodje a i nije,kao i top 16 i sve ostalo.Meni svaki poraz tesko pada,al mi je draze da izgubimo sa mladim momcima jer znam koliko ce taj poraz vredeti kroz dve godine nego imam pirovu pobedu u rukavu.Pricam i ja mozda malo ko da ce smak sveta da bude,nije bas ni sve tako crno,al da nesto ne stima-vide i obicni ljudi %QWT&W

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          [quote author=Layzick link=topic=2675.msg223643#msg223643 date=1294406152]
                          Ko je prosle sezone stasao?Vesely igra isto kao i na pocetku prosle sezone,Djekic stagnira vec 2 godine....
                          [/quote]
                          Veseli je dosta napredovao i bolje bi igrao da je Dule ostao(Jan je ostao u nadi da ce Dlue da ostane)
                          U ovakvoj situaciji,kad se juri svaka pobeda sa Bozicem na parketu(oko 20 minuta) takav sistem ne vodi nicemu

                          Sto se tice Djekica,vidi mu minutazu pa ces da vidis dal je imao prostora da bilo sta pkaze,ima minutazu kao 1. dana u Partizanu %QWT&W

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg223642#msg223642 date=1294406123]
                            [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg223640#msg223640 date=1294405880]
                            ae ovako,u septembru,oktobru ove godine cemo da vidimo sta ce da bude kao sto sigurno nisi ocekivao final four prosle godine,nemoj ni sad nista da ocekujes,onda ce ti biti sladje kad budemo kidali
                            [/quote]


                            Upravo cemo imati demonstraciju sile za nesto manje od 3 sata u Podgorici.
                            [/quote]
                            Pa sadasnji trener Buducnosti je pomocnik Dulu u Reprezentaciji(dok je vodio CG).Buducnost od odve sezone ima isti sistem kao Partizan.Samo sto se Radonjic mnogo bolje snasao u tom sistemu od Vlade(bar za sad) i stoga Buducnost ove sezone gura veoma dobro. 3. je u NLB(sa utakmicom manje) prosla je grupnu fazu ULEB kupa ili kako god se zove to takmicenje

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              [quote author=Drazen 3 link=topic=2675.msg223648#msg223648 date=1294406689]
                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg223642#msg223642 date=1294406123]
                              [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg223640#msg223640 date=1294405880]
                              ae ovako,u septembru,oktobru ove godine cemo da vidimo sta ce da bude kao sto sigurno nisi ocekivao final four prosle godine,nemoj ni sad nista da ocekujes,onda ce ti biti sladje kad budemo kidali
                              [/quote]


                              Upravo cemo imati demonstraciju sile za nesto manje od 3 sata u Podgorici.
                              [/quote]
                              Pa sadasnji trener Buducnosti je pomocnik Dulu u Reprezentaciji(dok je vodio CG).Buducnost od odve sezone ima isti sistem kao Partizan.Samo sto se Radonjic mnogo bolje snasao u tom sistemu od Vlade(bar za sad) i stoga Buducnost ove sezone gura veoma dobro. 3. je u NLB(sa utakmicom manje) prosla je grupnu fazu ULEB kupa ili kako god se zove to takmicenje
                              [/quote]


                              Znam,igraju veoma dobro...zato sam i rekao,to ce biti pravi test.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Pazi,ovde mozemo da pricamo ceo dan o Partizanu i ja nemam problem sa tim ali Djekic je na pocetku sezone bio u prvoj postavi i nije bitno koliko igra,neka igra 1 minut,ali neka se taj minut 2 puta baci po terenu,nek pokaze da ima krvi u njemu...za sad mi je on "dead man walking"


                                Realan sam i ja,ne mirise dobro za Partizan,ali vec nekoliko godina nije mirisalo

                                Comment

                                Working...
                                X