Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Da ukoliko dodje Vujanic Klobucar bi trebao na pozajmicu.

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Vise nam treba centar nego bek

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Gotovo je sa Vujanicem stize oko 15.januara.

        Comment


        • Re: KK Partizan

          [quote author=Drazen 3 link=topic=2675.msg222737#msg222737 date=1294257899]
          Vise nam treba centar nego bek
          [/quote]


          Pa i ne treba nam.
          Jawai je igrao veoma dobro,da njega nije bilo ne bismo sigurno pobedili Caju u Pioniru.I zatim je Katic odigrao 1-2 utakmice dobro u NLB ligi,i to utakmice protiv Zvezde i Krke (%fsd%&j ne secam se dobro,uglavnom utakmice koje i nisu bile neizvesne.I na osnovu prikazane igre u te dve utakmice on je postao startni centar,sto de dovelo do opadanja forme kod Jawai-a.Po meni je Jawai mnogo korisniji i bolji.Jedina mana mu je bila odbrana ali je i to popravio,dosta bolje lepi banane od Katica(Katic i ne lepi uopste),obojica izvode dobro slobodna bacanja za centre,ali i tu je Jawai bolji,s' tim da Jawai iznudjuje mnogo vise faula po utakmici.

          sigpic

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Nama trebaju samo bolji Kurta,Milosavljevic da ne oscilira i klobucar da pokaze zasto je doveden...ako dodje vujke odlicno,ako ne,nema veze...katic i jawai su odlicni,a bice jos bolji. Realno nabijamo

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Vujanić debituje protiv Reala!

              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=Flash link=topic=2675.msg222882#msg222882 date=1294268859]
                Vujanić debituje protiv Reala!

                [/quote]


                haha,u pravo sam usao na forum da ostavim isto to

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Dolazi 16. a mi 19. igramo sa Realom.
                  Ima svo vreme ovog sveta da se uigra &+I}\

                  Jedina pobeda koju jurimo na strani i dovode igraca 3 dana pred nju.
                  Jedan dan putovanje, znaci imace do jedan trening.
                  Odlicno.

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg222855#msg222855 date=1294266563]
                    [quote author=Drazen 3 link=topic=2675.msg222737#msg222737 date=1294257899]
                    Vise nam treba centar nego bek
                    [/quote]


                    Pa i ne treba nam.
                    Jawai je igrao veoma dobro,da njega nije bilo ne bismo sigurno pobedili Caju u Pioniru.I zatim je Katic odigrao 1-2 utakmice dobro u NLB ligi,i to utakmice protiv Zvezde i Krke (%fsd%&j ne secam se dobro,uglavnom utakmice koje i nisu bile neizvesne.I na osnovu prikazane igre u te dve utakmice on je postao startni centar,sto de dovelo do opadanja forme kod Jawai-a.Po meni je Jawai mnogo korisniji i bolji.Jedina mana mu je bila odbrana ali je i to popravio,dosta bolje lepi banane od Katica(Katic i ne lepi uopste),obojica izvode dobro slobodna bacanja za centre,ali i tu je Jawai bolji,s' tim da Jawai iznudjuje mnogo vise faula po utakmici.
                    [/quote]
                    Dzavai najgori centar u protekloj deceniji koji je igrao u Partizanu.Il ga ovi ne uce kako treba il je stvarno los igrac.Ima katastrofalan rad nogu,pik and rol brani nevidjeno lose.A u napadu je stvarno crnac u pravom smislu te reci.kad primi loptu pod kosem-covek ne zna da vrati povratni pas kad ga udvoje.stvarno mislim da smo bas losi na centarskoj poziciji

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Pa evo jos jednom kazem,nema sanse da bismo pobedili Caju bez njega.Iznudio je Baracu dosta licnih gresaka u ranoj fazi,i koliko je samo puta bio najefikasniji igra,pogledaj mu index korisnosti,kada je Partizan bio u onoj velikoj krizi(ako sada nije) on je bio najbolji.Ajde molim te reci jos da je Katic bolji,da smo imali vise koristi do sada od Katica nego od Jawaia.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Cinjenica je da ne zna da brani pik ali da je najgori centar u protekloj deceniji nije,kad smo istrpeli vranesa i kostu perovica istrpecemo i njega,pa igrali su nam djura ostojic i jovo stanojevic nekada a sad kukamo na dzavaija koji je ok igrac,katic koji je po meni bio sirovina najobicnija pocinje da odradjuje dobar posao,ne mozemo uvek da ubodemo centre kao sto su pekovic i maric,s tim moramo da se pomirimo.

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Ma ok je to da je bolji od Katica,jer ja Raska ne racunam u igrace(klasicna sekira od 2 i kusur).Sticajem okolnosti,jedina utakmica koju sam gledao ove sezone uzivo je upravo ta protiv Kahe(ja sam decko sa sela iz unutrasnjosti %QWT&W ) i tad su nam dali brdo poena iz igre dva na dva.Mislim da upravo zbog lose igre centara mi i imamo ovolike oscilacije.Proslih sezona smo imali uvek veliku sigurnost u reketu i odatle je proizilazila bolja igra spoljne linije.Kad smo vec kod dolaska Vujanica,on je super igrac i takav nam treba,samo mi nije jasno sto ga nismo doveli pred pocetak sezone kad je bio slobodan igrac? fghj48d

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Jeste istina da ne zna braniti pick igru,i uopste u odbrani nije dobar,ali ne moze se toliko omalovazavati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              [quote author=DovlaBGD link=topic=2675.msg223358#msg223358 date=1294336070]
                              Cinjenica je da ne zna da brani pik ali da je najgori centar u protekloj deceniji nije,kad smo istrpeli vranesa i kostu perovica istrpecemo i njega,pa igrali su nam djura ostojic i jovo stanojevic nekada a sad kukamo na dzavaija koji je ok igrac,katic koji je po meni bio sirovina najobicnija pocinje da odradjuje dobar posao,ne mozemo uvek da ubodemo centre kao sto su pekovic i maric,s tim moramo da se pomirimo.
                              [/quote]
                              Brate stvarno si tesku glupost sada rekao kad si poredio Djuru i Kostu sa Dzavaiem(ajde za Slavka,on je descko limitiran al kad smo ga naucili da igra zonu,imali mo najbolju petorku za zonsku odbranu).

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg223360#msg223360 date=1294336183]
                                Jeste istina da ne zna braniti pick igru,i uopste u odbrani nije dobar,ali ne moze se toliko omalovazavati.
                                [/quote]
                                Ili ne razume ili nece.Katastrofalan rad nogu i cini mi se da vise igra za statistiku nego sa tim,bar takav utisak imam.I kad si vec pomenuo tekmu protiv Kahe,mislim da nas je bas Stanko ubio iz pika

                                Comment

                                Working...
                                X