Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: KK Partizan

    [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg204615#msg204615 date=1290725078]
    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204612#msg204612 date=1290724988]
    http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...-Podgoricanima


    Pozajmica,ne prodaja.
    [/quote]
    Ne znam,kazem ti nisam u toku,sto je redak slucaj.Moram da ispravljam keceve kojih ima dosta i imao sam gomilu referata da radim sad.Dobro je sto je samo pozajmica,laknulo mi je.
    [/quote]


    Ma opusteno,Boga mi,imam i ja kecina,al' me mrzi uciti. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • #17
      Odg: KK Partizan

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204620#msg204620 date=1290725330]
      Ma opusteno,Boga mi,imam i ja kecina,al' me mrzi uciti. h5g6k8
      [/quote]
      Ma ja sam imao obavezne referate a na netu moram da gledam 100 godina da bi nasao 10 recenica,uzasne teme.Ni ja ne praktikujem ucenje kod kuce,ja kad ucim ucim cas pre odgovaranja a ne pazim na tom casu,mada je i to ucenje retko. $#^%RT Uz to imam i evo danas dobio 12.neopravdani.

      U svakom slucaju mislim da Djekic nece biti nista specijalno,a da je Mitrovic novi Kecman.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Odg: KK Partizan

        [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg204623#msg204623 date=1290725492]
        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204620#msg204620 date=1290725330]
        Ma opusteno,Boga mi,imam i ja kecina,al' me mrzi uciti. h5g6k8
        [/quote]
        Ma ja sam imao obavezne referate a na netu moram da gledam 100 godina da bi nasao 10 recenica,uzasne teme.Ni ja ne praktikujem ucenje kod kuce,ja kad ucim ucim cas pre odgovaranja a ne pazim na tom casu,mada je i to ucenje retko. $#^%RT Uz to imam i evo danas dobio 12.neopravdani.

        U svakom slucaju mislim da Djekic nece biti nista specijalno,a da je Mitrovic novi Kecman.
        [/quote]


        Napisao si ovu poslednju recenicu samo da ne bude off topic,ali se slazem s' tom konstatacijom. $8#a
        sigpic

        Comment


        • #19
          Odg: KK Partizan

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204642#msg204642 date=1290726321]
          Napisao si ovu poslednju recenicu samo da ne bude off topic,ali se slazem s' tom konstatacijom. $8#a
          [/quote]
          Pa napisao kad smo se vec dotakli toga,inace ima tema CHAT,samo sto zbog problema sa forumom se zagubila,ali ce se i to srediti.To je spam zesci i tamo se non-stop sprdamo,prikljuci se ako zelis kad bude sredjena stvar.Opet ja off-topic ali sta da se radi.Evo da se vratimo.Sta mislite koji je domet Partizana u EL ove sezone?
          sigpic

          Comment


          • #20
            Odg: KK Partizan

            Svaka cast na pobedi #$&+|r Mnogo bolja igra Partizana, prvo poluvreme najbolje odigrano u celoj dosadasnjoj sezoni, malo smo pali u drugom ali najbitnija je pobeda. Idemo dalje %&ES7

            Veseli je kralj zakucavanja &8@^J
            sigpic

            Comment


            • #21
              Odg: KK Partizan

              [quote author=Flash link=topic=2675.msg204651#msg204651 date=1290726580]
              Svaka cast na pobedi #$&+|r Mnogo bolja igra Partizana, prvo poluvreme najbolje odigrano u celoj dosadasnjoj sezoni, malo smo pali u drugom ali najbitnija je pobeda. Idemo dalje %&ES7

              Veseli je kralj zakucavanja &8@^J
              [/quote]
              Jeste,Jan kida,s tim da Gist jos nije pokazao u EL sta moze.Gist inace kuca jos atraktivnije i jos bolje zna da digne publiku,ali i Jan danas sa onim &8@^J &8@^J &8@^J
              Milosavljevic isto alley-oop na asistenciju Kecmana.Apsolutni igrac utakmice. &+I}\
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: KK Partizan

                Videli ste dva Gistova kucanja protiv Zagreba u NLB,i ako je neko primetio na zagrevanju protiv Cahe,kada je kao J-Rich zakucao.
                Gistova blokada je proglasena za blokadu veceri na euroleage.net,nije jos izaslo top10.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Odg: KK Partizan

                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204661#msg204661 date=1290726936]
                  Videli ste dva Gistova kucanja protiv Zagreba u NLB,i ako je neko primetio na zagrevanju protiv Cahe,kada je kao J-Rich zakucao.
                  Gistova blokada je proglasena za blokadu veceri na euroleage.net,nije jos izaslo top10.
                  [/quote]
                  Video naravno,a bio sam na utakmici protiv Caje,ono je bilo,znaci skocise svi u momentu.Paljevina je i zna jednim potezom da digne 10000 ljudi na noge.Pravo pojacanje.Uz ta kucanja i skok,kako u napadu,tako i u odbrani,ima sasvim solidnu tehniku za svoju visinu,odlican prvi korak i prodor,a iznenadio je i mene,a verujem i sve ostale svojim procentom suta.Stabilan je mentalno,sto je pokazao pogodivsi oba bacanja protiv Caje,kad je mrtav napad zna da resi.Pun pogodak je dovodjenje Gista. &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Odg: KK Partizan

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MgjxK-VuFog&feature=related[/youtube]


                    &8@^J
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Odg: KK Partizan

                      Au covece, svaka cast Giste! &8@^J

                      Comment


                      • #26
                        Odg: KK Partizan

                        Dobro je oziveli smo temu,Partizan to svojim igrama apsolutno zasluzuje. &+I}\
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Odg: KK Partizan

                          [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg204813#msg204813 date=1290773137]
                          Dobro je oziveli smo temu,Partizan to svojim igrama apsolutno zasluzuje. &+I}\
                          [/quote]

                          Nego sta $#^%RT

                          Ali mene cudi zasto igra Djekic prvi krilni a ne Gist (%fsd%&j

                          Comment


                          • #28
                            Odg: KK Partizan

                            [quote author=VIX link=topic=2675.msg205359#msg205359 date=1290806668]
                            Nego sta $#^%RT

                            Ali mene cudi zasto igra Djekic prvi krilni a ne Gist (%fsd%&j
                            [/quote]
                            Ma to eto da bude primecen kao clan prve petorke,posto nista ne uradi na utakmici.Protiv Zalgirisa je igrao 7 minuta a Gist 33 tako da je svejedno da li je poceo kad ionako brzo sledi izmena.

                            A sta mislite o igranju pika Lafayette-Gist,ili uopste neko od bekova sa Gistom?To nije korisceno ali mislim da bi bilo odlicno oruzje,jer je Gist dobar i sa distance i u reketu,moze i pick and roll a i pick and pop.To ne koriste za sada,videcemo da li ce nesto uraditi povodom toga.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odg: KK Partizan

                              [quote author=VIX link=topic=2675.msg205359#msg205359 date=1290806668]
                              [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg204813#msg204813 date=1290773137]
                              Dobro je oziveli smo temu,Partizan to svojim igrama apsolutno zasluzuje. &+I}\
                              [/quote]

                              Nego sta $#^%RT

                              Ali mene cudi zasto igra Djekic prvi krilni a ne Gist (%fsd%&j
                              [/quote]
                              Ma Djekic samo pocne utakmicu i na prvoj pauzi dodje do zamene .
                              Inace , sinoc smo igrali fenomenalno do druge polovine 3. cetvrtine kada je usledio žestok pad i suša do poslednjeg minuta iste četvrtine . Izgleda da su Grobari opet ovladali Žalgirisom a našim momcima izvukli sve iz sebe . Katić je promašaj veka . Jednostavno mi je neshvatljivo da imaš mis-meč sa pritvničkim plejom , odigraš cenarski i sa 3 metra baciš airball . #%d* Ali dobro , sreća pa Begićevi poeni preko Katića i sa linije bacanja nisu bili veliki problem .

                              Edit :

                              Pik en pop sa Gistom bi bila lepa ideja , sa tim sto ne verujem da on ima snagu da na pravi nacin zagradi matchup pleja . Za pik en pop bi potreban bio samo povratan pas i Gistov mekan izbacaj , a za pik en rol pih preferirao Jawai-a . Ipak je on taj koji razgrce reket .

                              Comment


                              • #30
                                Odg: KK Partizan

                                [youtube]Jqh9ZU27RNo[/youtube]

                                &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                                Comment

                                Working...
                                X