Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Pa to sigurno,mada ne vidim sto se svi sprdaju toliko sa tim dvojcem komentatora.Jeste da im skace adrenalin ali znaju oni o kosarci.
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg219178#msg219178 date=1293580343]
      Pa to sigurno,mada ne vidim sto se svi sprdaju toliko sa tim dvojcem komentatora.Jeste da im skace adrenalin ali znaju oni o kosarci.
      [/quote]


      Edin zna bukvalno sve,da tek vidite njegove prenose NCAA kosarke. &8@^J
      Covek jos samo sto ne zna frizere igraca.
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg219179#msg219179 date=1293580451]
        Edin zna bukvalno sve,da tek vidite njegove prenose NCAA kosarke. &8@^J
        Covek jos samo sto ne zna frizere igraca.
        [/quote]
        Pa vidim ja kad ga slusam da zna sta prica a narod se sprda s njim ko da je Milojko Pantic. $#^%RT

        Samo da nema te NLB lige nikad Partizan ne bi otisao na final four.
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          On je po meni najbolji kosarkaski komentator trenutno na sceni.

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Onaj ko se sprda sa Edinom razume se u kosarku kao Mara u kantar.
            Najveci car, em se perfektno razume u sve oko kosarke i vezano za samu igru, em ima toliko ludacke komentare i odvale da to nije normalno.
            Kao sto je za Myles-a u proslom Zvezdinom mecu rekao "Evo ga idol svih rekreativaca" ili za Simona "Ugrejao se kao mikrotalasna" &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Edin je jako,jako,jako talentovan novinar i komentator...Kad je bilo svetsko prvenstvo u fudbalu,covek je pisao takve kolumne za mondo da sam ja uzivao kao da citam neku dobru knjigu


              sto se tice Partizana,vidi se da cemo i ove sezone gaziti i osvojiti nlb i domace prvenstvo...a sto se tice evrolige,s' obzirom na okolnosti i pomalo smesna otpustanja plejmejkera,koji je ipak najbitniji u timu i ovo je dosta

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=T-Mac link=topic=2675.msg219184#msg219184 date=1293583091]
                Onaj ko se sprda sa Edinom razume se u kosarku kao Mara u kantar.
                Najveci car, em se perfektno razume u sve oko kosarke i vezano za samu igru, em ima toliko ludacke komentare i odvale da to nije normalno.
                Kao sto je za Myles-a u proslom Zvezdinom mecu rekao "Evo ga idol svih rekreativaca" ili za Simona "Ugrejao se kao mikrotalasna" &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                [/quote]
                Pa to sprdanje je pocelo od finala NLB prosle sezone,od tada ga zovu ludi komentator sa Arene,a covek je kralj. &+I}\
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Edin je kralj,bas uzivam u njegovim prenosima Nlb-a,po meni najbolji kosarkaski komentator a danas je imao par izjava tipa 'Defanzivna klinika Partizana', 'finta glavom Jerels-a' od kojih sam pao sa stolice.

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg219178#msg219178 date=1293580343]
                    Pa to sigurno,mada ne vidim sto se svi sprdaju toliko sa tim dvojcem komentatora.Jeste da im skace adrenalin ali znaju oni o kosarci.
                    [/quote]

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Gledao sam ja na obn-u njihove prenose,ljudi su zbilja neverovatni
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Ocekujem ovakvu grupu u Evroligi po svim parametrima Panatinaikos, Fenerbahče, Unikaha, Partizan

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          [quote author=Layzick link=topic=2675.msg219279#msg219279 date=1293628991]
                          Ocekujem ovakvu grupu u Evroligi po svim parametrima Panatinaikos, Fenerbahče, Unikaha, Partizan
                          [/quote]


                          To bi i bila najidealnija grupa po Partizan.
                          Panathinaikos nema dva centra,koji se verovatno do tada nece oporaviti.
                          Fener mozemo sigurno pobediti u jednoj utakmici,a Unikahu moramo.I nadati se sto boljem raspletu u drugim mecevima po Partizan.
                          sigpic

                          Comment


                          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • .
                              [/quote]


                              Bilo bi nerealno ocekivati da iz svakog sesira dobijemo najlakseg protivnika,ali moramo dobiti Olimpiju ili Unikahu iz ta dva sesira,samo da iz 3. ne dobijemo Barselonu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Ja bih voleo olimpijakos $8#a

                                Comment

                                Working...
                                X