Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Ovo je pravi Partizan,ovi minuti koje Lucic iskoristi ce mu obezbediti odlicnu karijeru ubedjen sam u to %&ES7

    Comment


    • Re: KK Partizan

      [quote author=mr.gold link=topic=2675.msg219049#msg219049 date=1293570477]
      Dal' je iko dobio Cibonu u ZG 30 razlike?
      Racunajuci i staru Jugu (%fsd%&j


      Pero Marinkovicu, daj podatak.
      [/quote]
      Evo zvao sam caleta i kaze da otkad on prati kosarku(30 i vise godina) niko nije dobio Cibonu u ZG 30 razlike.

      Pemarinkovic slabije prati evropsku kosarku,on vise voli i koledz kosarku od Evrolige.
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Sjajan nacin da zavrsimo jednu od najuspesnijih godina u istoriji Partizana. #$&+|r Sad da vezemo par pobeda u NLB i da dodjemo na mesto koje nam pripada.
        Odbrana je veceras bila sjajna, u napadu i dalje malo skripi, ali popravice se i to.Index 111:54 u nasu korist #$&+|r
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          http://www.nba.com/dleague/news/lafayette_101227.html




          Veoma zanimljivo. (%fsd%&j
          Ocigledno je da se ni njemu,a pogotovo Curtisu ne igra u Partizanu,oni su mislima u NBA.. @(*6sd$%
          sigpic

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Znam MVP nedelje,a ovde nije mogao vola da ubode.Videcemo,Kurta se bar malo veceras probudio i u odbrani i u napadu,doduse samo kad je lopta kod njega,tada je imao par dobrih prodora i suteva a bez lopte se ne krece. &*(@W6
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg219133#msg219133 date=1293577646]
              Znam MVP nedelje,a ovde nije mogao vola da ubode.Videcemo,Kurta se bar malo veceras probudio i u odbrani i u napadu,doduse samo kad je lopta kod njega,tada je imao par dobrih prodora i suteva a bez lopte se ne krece. &*(@W6
              [/quote]


              Curtis uopste nije motivisan,a Lafayette je bio koliko toliko,ipak je na utakmicama u Pioniru pokazivao veliku zelju za igrom,to se najvise moglo videti po igri u odbrani.
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg219136#msg219136 date=1293577824]
                Curtis uopste nije motivisan,a Lafayette je bio koliko toliko,ipak je na utakmicama u Pioniru pokazivao veliku zelju za igrom,to se najvise moglo videti po igri u odbrani.
                [/quote]
                Pa sve to stoji za Olivera,ali tamo sutira 10/16,a ovde se debelo ispromasivao otvorenih suteva,mada ja mislim da bi on bio dobar da nije otisao,a verujem i u Kurtu.Bogdanovicu nije nista mogao zbog visine,ali protiv Stipcevica koji je nezgodan igrac za cuvanje je bio sasvim dobar i pokazao kakvu-takvu zelju.

                Ali kako Gist igra stav kad ostane miss-match pa cuva beka.Ni Giricek ni Bogdanovic mu nisu nista mogli. &8@^J Kako za njega nije bilo mesta u NBA? (%fsd%&j
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg219141#msg219141 date=1293578033]
                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg219136#msg219136 date=1293577824]
                  Curtis uopste nije motivisan,a Lafayette je bio koliko toliko,ipak je na utakmicama u Pioniru pokazivao veliku zelju za igrom,to se najvise moglo videti po igri u odbrani.
                  [/quote]
                  Pa sve to stoji za Olivera,ali tamo sutira 10/16,a ovde se debelo ispromasivao otvorenih suteva,mada ja mislim da bi on bio dobar da nije otisao,a verujem i u Kurtu.Bogdanovicu nije nista mogao zbog visine,ali protiv Stipcevica koji je nezgodan igrac za cuvanje je bio sasvim dobar i pokazao kakvu-takvu zelju.

                  Ali kako Gist igra stav kad ostane miss-match pa cuva beka.Ni Giricek ni Bogdanovic mu nisu nista mogli. &8@^J Kako za njega nije bilo mesta u NBA? (%fsd%&j
                  [/quote]


                  Bio je u San Antoniu,gde je disciplina najvaznija,a ima on nedostataka koji u NBA ne bi prolazili nikako.


                  Vec sam jednom napisao da ja jos nisam video njeg ulaz na levu stranu,a odgledao sam 90% meceva na kojima je igrao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg219152#msg219152 date=1293578635]
                    Bio je u San Antoniu,gde je disciplina najvaznija,a ima on nedostataka koji u NBA ne bi prolazili nikako.


                    Vec sam jednom napisao da ja jos nisam video njeg ulaz na levu stranu,a odgledao sam 90% meceva na kojima je igrao.
                    [/quote]
                    Sve to stoji brate,ali ako mogu da igraju Blatche i McGee mogao bi i Gist da igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg219153#msg219153 date=1293578758]
                      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg219152#msg219152 date=1293578635]
                      Bio je u San Antoniu,gde je disciplina najvaznija,a ima on nedostataka koji u NBA ne bi prolazili nikako.


                      Vec sam jednom napisao da ja jos nisam video njeg ulaz na levu stranu,a odgledao sam 90% meceva na kojima je igrao.
                      [/quote]
                      Sve to stoji brate,ali ako mogu da igraju Blatche i McGee mogao bi i Gist da igra.
                      [/quote]


                      Da su oni u Partizanu,sigurno bismo prosli u TOP8.
                      McGee jest cesto ambiciozan pa skake sa trice da zakucava,ali on je bio na sirem spisku reprezentacije Amerike za Mundobasket.
                      A Blatche ima veoma dobru statistuku ove sezone,i ipak je,treba biti realan poprilicno bolji od Gista.
                      Gist bi mozda mogao biti drugi PF u nekoj slabijoj konkurenciji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Gist je i kao takav kompletniji od solidnog broja igraca u NBA koji imaju znacajnu minutazu.Igracina je nema sta.Mora da radi na levom ulazu i finti suta,a sve ostalo prakticno ima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg219167#msg219167 date=1293579606]
                          Gist je i kao takav kompletniji od solidnog broja igraca u NBA koji imaju znacajnu minutazu.Igracina je nema sta.Mora da radi na levom ulazu i finti suta,a sve ostalo prakticno ima.
                          [/quote]


                          Ali dobro je sto ga niko u NBA ne zeli,tako da ga Partizan ima. $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg219170#msg219170 date=1293579817]
                            Ali dobro je sto ga niko u NBA ne zeli,tako da ga Partizan ima. $#^%RT
                            [/quote]
                            To svakako,najbolje pojacanje u zadnjih par godina uz Veselog i Boa.Jos kad bi ga mogli zadrzati i za dogodine bilo bi extra.Stvarno me je prijatno iznenadio sa ovom odbranom na bekovima,nisam znao da i to moze. h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Gist the Beast!!! &d$7
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Ali veseli kada je povukao sam kontru i krenuo na kucanje sa bacanja fazon ,mislim da bi komentatorski dvojac pao na dupe da je uspelo kucanje $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X