Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    Hvala caniggia7 za link,sad samo da pobede majstori (partizan),kakvo kucanje Veselog!!!!

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Solidan, solidan pocetak . Samo 1 sut za 3 poena do sad . Cibonina odbrana busna, ali opet ne ide glatko od strane Partizana . Vec 3 puta smo imali priliku za cisto zavrsavanje akcije kontrom, ali nismo iskoristili .
      I Jawai sam , bukvalno sam ispod kosa i promaseno kucanje .

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Braco grobari evo boljeg linka:

        http://www.domacifilmovi.us/myp/ch3.php
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          ja lepo rekoh da je cibona prejadna a ono ispade ne da je prejadna, nego da je ultra mega giga tera prejadna &*#GI(]

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Odlicno poluvreme,pre svega u odbrani,u napadu ima dosta gresaka iako se ne cini tako posle prednosti od 19 razlike.Sad se samo ne smeju opustiti i to je to. @R&}*
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Odlicna odbrana, zaustavili smo potpuno Bogdanovica.Sad u drugom poluvremenu ne smeju da dozvole opustanje, mora se nastaviti u istom ritmu, i pobeda se ne dovodi u pitanje %&ES7 Gist odigrao prvo poluvreme fenomenalno &8@^J
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Klobucar je odigrao dobro i pokazao da nije rupa,doduse protivnik nije na nivou,ali i protiv Krke u mecu koji je dobijen 25 razlike on nista nije igrao.Jerrels poceo da igra odbranu,poceo malo i da ih razigrava,odlican pas iza ledja za Jaku koji je posle toga pogodio trojku,ali nikako jos da krene sa prodorima.Ajmo Kurta,izlomi kolena ovoj tuti-fruti odbrani.
                sigpic

                Comment


                • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Jadna ova Cibona, kad ih mi ubismo.
                    Gist je igracina &+I}\
                    Jerels nikako da proigra. Ne svidja mi se kako igra. Nema ni jedan segment igre da kazes da je u njemu dobar.
                    Jawa, tri put jaci od cuvara. Ali i dalje pre ide na drugi obruc umesto da se guzi i odigra sigurne poene uz faul.
                    Ne svidja mi se nikako sto igra kao cetvorka, a centar je. Hebem ti, toliki covek a ne ume #%d*

                    Sve u svemu, najbolja igra Partizana ove sezone.

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Bolja je bila protiv Krke,al ajde to je moj subjektivni utisak.Ume Jerels al se ne trudi,igra letargicno bez zelje..

                      Comment


                      • Comment


                        • Re: KK Partizan

                          [quote author=Layzick link=topic=2675.msg219040#msg219040 date=1293567951]
                          Bolja je bila protiv Krke,al ajde to je moj subjektivni utisak.Ume Jerels al se ne trudi,igra letargicno bez zelje..
                          [/quote]

                          Sramota koliko ne igra.
                          Pratio sam ga sad drugo poluvreme. Ni da mrdne kad preda loptu. Teska q-cobolja.
                          Ja bi to oterao, ali sad nemaju kud.

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Trie's.
                            Bruka Cibone i sjajna partija KKP.

                            Medjutim, ako nastavimo sa ovom kadrovskom politikom, ne gine nam sudbina Cibone.

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Veoma bitna pobeda,konacno da se dobije gostovanje u NLB ligi.Odbrana sjajna. @R&}* U napadu mnogo promasenih zicera od strane Katica i Jawaija,Kurta se budi sto se tice prodora,ali jako losa kretnja kad nema loptu,odnosno stoji.Kad je ostajao na strani sam sa Jawaijem,mogao je nekoliko puta da ode u cosak i otvori se na sut za 3.Klobucar konacno pruzio dobru partiju,Gist fenomenalan &8@^J a Djekic opet ne koristi ukazanu minutazu.Momci,nastavite sa pobedama,uigrajte se u napadu i da opet kao i svake godine eksplodirate u TOP16 fazi.

                              Sramota za navijace Cibone sto su zvizdali svojim igracima. *%@(D!RY-
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Dal' je iko dobio Cibonu u ZG 30 razlike?
                                Racunajuci i staru Jugu (%fsd%&j


                                Pero Marinkovicu, daj podatak.

                                Comment

                                Working...
                                X