Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg214730#msg214730 date=1292451723]
    Zasto smeniti Vladu Jovanovica,pa manje srcanosti poseduju neki igraci,i sto je najvaznije koga postaviti onda na mesto trenera,bas me zanima?!? (%fsd%&j
    [/quote]
    Nije Jovanovic problem,dobar je on,ipak je to mlad trener i naravno gresi kao i svaki covek ali znao je i Vujosevic da ima pad u toku sezone pa da podigne ekipu.Zamerka za vecerasnju utakmicu je sto nije video da je Vesely raspolozen i sto on nije bio prvo resenje u napadu.
    sigpic

    Comment


    • Re: KK Partizan

      Zato sto ne ume da prenese svoje znanje na igrace,ne ume da im uvede disciplinu da ne divljaju po terenu,zato sto nam odbrana i napad izgledaju tako da se ne zna gde je glava gde je rep.

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Ja cu samo reci da nemamo dovoljno kvalitetne igrace od kojih se moze sve to ocekivati,playmakeri su zakazali,a veceras se konacno odigralo nesto vise i protiv zone,ali nije Vlada kriv sto igraci sutaju 4/23 za 3.
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Partizan je dobar,malo ste vi digli letvicu previse poslije prosle sezone,ako se uzme da je 5-6novih igraca.
          Meni ovaj plej ide na zivce,na kraju je losiji od onog sto je otpusten,dzaba fini klipovi na YT.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: KK Partizan

            [quote author=manda link=topic=2675.msg214746#msg214746 date=1292452889]
            Partizan je dobar,malo ste vi digli letvicu previse poslije prosle sezone,ako se uzme da je 5-6novih igraca.
            Meni ovaj plej ide na zivce,na kraju je losiji od onog sto je otpusten,dzaba fini klipovi na YT.
            [/quote]
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Partizan

              Uopste nismo mi digli lestvicu,nego ova ekipa Prokoma treba da se dobije 10+ u Pioniru uz onakvu publiku,problem je prvo u treneru pa onda u igracima.Pa ej,mi od pocetka sezone ne mozemo da odbranimo pik igru i to se ne menja vec mesecima,svi nas trpaju na najjednostavniji nacin.

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Moze li mi neko reci ko je sve otisao od prosle godine,pomjesalo mi se. (%fsd%&j
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Rasic,Roberts,McCaleb,Maric,Slavkan i Mitrovic je otisao nedavno u Buducnost...mozda je jos neko,ne mogu se setiti.
                  Meni najvise smeta sto se uprava nije potrudila da zadrzi Rasica,ne vidim razlog njegovog pustanja a dovodjenja Klobucara.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    [quote author=manda link=topic=2675.msg214754#msg214754 date=1292453623]
                    Moze li mi neko reci ko je sve otisao od prosle godine,pomjesalo mi se. (%fsd%&j
                    [/quote]


                    Mekejleb, Roberts, Maric, Rasic, Vranes, Milosevic...


                    Prestize me Mamba h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Hvla obojici. @(*6sd$%
                      Tesko je sada biti pametan i uporedjivati igrace,ali za nadati se da ce se uigrati za ovo pauzu do nastavka eurolige.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Utakmica od sinoc je ja mislim jedna od najruznijih koju sam ikad gledao ali bitna je pobeda $#^%RT Sto se Vlade tice,moju podrsku ima do kraja sezone i Vujosevic je imao losiji pocetak mnogo...Jedino za sta ga mozda krivim su Milosavljevic i Klobucar,to nisu igraci za Partizan.Dzerels je dobar samo malo samopouzdanja da nabije!

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Ja smatram da je Milosavljevic dobar igrac i da zasluzuje igrati u Partizanu.Da nije takav ne bi bio u TOP14 reprezentacije kod Dude.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Mirosavljevic je odlican igrac samo nema ko da ga usmeri.Nemojte biti zaslepljeni pobedom,igrali smo ocajno,to je jedina istina,utakmica je dobivena iz tri razloga,publika,borbenost izazvana publikom i poluzainteresovani Prokom.

                            Pogledajte izjavu Obradovica od pre par sezona kad je Pao dobio 22 razlike...to je sustina,dzabe trenutni rezultat ako je na terenu anarhija

                            Ksespasma Obradovic meta to mats me Prokom

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Igrali smo prelose,ali u ovom trenetku se ne sme pobedi gledati u zube. $8#a

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Meni je cudno da sve utakmice u EL dobijamo u tjesnoj zavrsnici,a u NLB ligi uvjek gubimo te tresne zavrsnice,samo jos da neredaju pobjeda u NLB i doce sve na svoje mjesto.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X